Система керування сайтами ЗНУ  

Переглянути ...

Загальна характеристикаУмови використанняПитання та відповідіРозробники системиДовідкаВхід до системи
ukr
Питання та відповіді


1 Я редагував сторінку, а коли натиснув «зберегти», мене викинуло, треба знов набирати пароль. Невже вся робота пішла в нікуди?


Відповідь: Спокійно вводьте логін і пароль повторно. Система виконає ваш запит на збереження інформації і нічого втрачено не буде. Це просто захисний механізм, який не дозволить іншій особі проникнути у Вашу систему, якщо Ви випадково забудете вийти з неї після завершення роботи.


2 Я завантажив файл, але не розумію, як його розмістити на сторінці.


Відповідь: Скористайтеся посиланням «малюнки та інші файли» безпосередньо над полем «основний текст». Кнопка дозволить вставити будь-який документ. Якщо це презентація, вордівський документ або ПДФ, на сторінку він потрапить у вигляді посилання, а якщо це малюнок – то у вигляді ілюстрації.


3 Я завантажив файл, а мене викинуло на початок, і файл, схоже, не завантажився.


Відповідь: Перевірте, чи розмір Вашого файлу не перевищує 10 Mb? Чи належить формат файлу до списку дозволених форматів (дозволені формати: doc jpg png gif zip rar html htm rtf pdf css js txt djvu djv xml xsl ppt xls swf pml cml)? Можливо, розширення файлу у верхньому регістрі, наприклад image.JPG?


4. Я відкрив сторінку у візуальному редакторі, а там «неможливо відобразити сторінку».


Відповідь: Перевірте, може у Вас на цій сторінці стрічка новин, форма для пошуку або ще якась особлива інформація? Якщо це стрічка новин, то редагуйте її вміст через редагування новин, а не сторінок.


5. Я відредагував сторінку, а на сайті нічого не змінилося!


Відповідь: перевірте, чи не забули Ви експортувати сторінку. Якщо не забули, спробуйте на готовій сторінці натиснути одночасно клавіші ctrl. і R. Сторінка перезавантажиться не з кешу на Вашому комп’ютері, а з самого сайту, можливо цього виявиться досить.


6. Я створив кілька сторінок, експортував їх, але коли я відкриваю сайт, він нічого не показує.


Відповідь: Перевірте, чи не забули Ви призначити одній зі сторінок статус головної. Саме вона має з’явитися, коли відкривається сайт. Перевірте, чи поставили Ви галочку на дозвіл публікувати.


7. Що таке контекстне меню сторінки? Я не можу його знайти!


Відповідь: Якщо Ви зараз редагуєте сторінку, її контекстне меню буде ліворуч у верхній частині. А якщо Ви тільки зайшли на список сторінок, його можна викликати, натиснувши кнопку навпроти потрібної сторінки.


8. Що таке контекстне меню сайту? Я не можу його знайти!


Відповідь: Якщо Ви щойно зайшли на сайт, відкрийте «перелік сайтів» у бічному меню і натисніть кнопку навпроти Вашого сайту. Якщо ж Ви вже працюєте з його складовими, шукайте це меню ліворуч.


9. Я створив новину, а її не видно!


Відповідь: Перевірте, дозвіл публікації новини стоїть «так»? Перевірте дату і час публікації, чи не поставили Ви випадково більший, ніж зараз є на годиннику? Можливо, у Вас є категорії новин, і Ви забули її вказати або вибрали не ту категорію? Перевірте також мову публікації. 
 
© ZNU