Головна сторінка ukr rus

Запорізький національний унiверситет

Електронний банк
навчально-методичних матерiалiв


Перегляд

/Всі матеріали
/Всi факультети ЗНУ
/Факультет соціології та управління
/Бакалавр
/Професійне спрямування Соціологія

Навчальний план

 

Назва Тривалість (годин) Семестр та вид контролю Викладачі Кафедра
1.  108  5 іспит
 
Лепська Н.В.  Політології 
2.    Бондаренко Олег Валерійович  Соціології 

Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки

3.  324  1,2,3 - залік; 4 - іспит  Домніч О.В., Мурко І.І., Третьякова Т.А., Александрова О.Ф., Жаворонкова В.В.  Кафедра іноземних мов професійного спрямування 
4.  54  1, залік  Космина В.Г.  Всесвітньої історії та міжнародних відносин 
5.  80  3 залік
 
Ващенко Володимир Степанович  економічної теорії та підприемництва 
6.  108  6 залік
 
Дугіенко Наталья Олександрівна  міжнародної економіки та економічної теорії 
7.  108  1 іспит  Марчук В.В.  Історії України 
8.  іспит  Штейнле О.Ф.  Новітньої історії України 
9.  36  7 екзамен
 
Рубцова Н.Ю.  Загальної та прикладної екології та зоології 
10.  180  1-7 залік
 
Донченко І.С., Кононенко М.С.  Фізичного виховння 
11.  108  2 екзамен
 
Маліновська О.С.  Соціальної філософії та управління 
12.  108  2 - іспит  к. філос. н., доцент Снєжко В.П.  філософії 
13.  81  7 залік  Савченко О. І.  Українознавства 
14.  90  1, 3 екзамен
 
Процик І.В.  Українознавства 
15.  180  1,2 залік; 2-іспит
 
Москаленко Є.А.  Іноземних мов професійного спрямування 
16.  54  4 Залік  доц. Мегрелішвілі М.О.  Філософії 
17.  324  1, 2, 3 залік
4 іспит
 
Костенко О.В.  Кафедра іноземних мов 

Цикл природничо-наукової підготовки

18.  81  6 іспит
 
Омельянчик С.В. Мартинов М.П. Алімов К.О. Бровченко Н.В.  Конституційного та трудового права  
19.  190  4 залік  Маловічко Олена Владиславівна  Соціальної філософії та управління 
20.  81  4 залік  Цапліна Ірина Сергіївна  Соціальної філософії та управління 
21.  135  4 екзамен
 
Лепський Максим Анатолійович  Соціології 

Цикл професійної та практичної підготовки

22.  108  8 залік
 
Сорокіна Олександра Сергіївна  Соціології 
23.  108  7 залік
 
Кузьмичова Надія Юріївна  Соціології 
24.  81  6 семестр, іспит  к.пед.н., доцент Голованова Т.П.
 
Педагогіки та психології освітньої діяльності 
25.  72  2 залік
 
Бондаренко Олег Валерійович  Соціології 
26.  108  7 залік
 
Павленко Іва Олександрівна  Соціології 
27.  102    Бондаренко Олег Валерійович  Соціології 
28.  108  8 залік
 
Бірюкова Тетяна Федорівна  Соціології 
29.  162  7 іспит
 
Корнієнко Геннадій Миколайович   
30.  108    Павленко Іва Олександрівна  Соціології 
31.  162  8 іспит
 
Кудінов Ігор Олексійович  Соціології 
32.  162  6 іспит
 
Павленко Іва Олександрівна  Соціології 
33.  81  8 іспит
 
Дударева Інна Володимирівна  Соціології 
34.  54  3 іспит
 
Макаренко О.І.  економічної кібернетики 
35.  108  8 залік
 
Дударева Інна Володимирівна  Соціології 
36.  7 іспит
 
Сорокіна Олександра Сергіївна  Соціології 
37.  108  6 іспит
 
Абаніна Надія Сергіївна  Соціології 
38.  81  7 залік
 
Абаніна Надія Сергіївна  Соціології 
39.  162  7 залік  Бондаренко Олег Валерійович  Соціології 
40.  108  5 залік
 
Капріцин Ігор Ілліч  Соціальної філософії та управління 
41.  108  8 залік
 
Кузьмичова Надія Юріївна  соціології 
42.  135  1 іспит  к.психол.н.Мосол Н.О.  Педагогіки та психології освітньої діяльності 
43.  216  1,2 залік
 
Понедько Т.Б., Васько В.М.  Математичного моделювання 
44.  108  2 залік     
45.  81  2 залік  Заруба В.Ю.  політології 
46.  108  1 залік  Бірюкова Тетяна Федорівна  Соціології 
47.  162  1 іспит  Бірюкова Тетяна Федорівна  Соціології 
48.  162  2 іспит  Бірюкова Тетяна Федорівна, Бондаренко Олег Валерійович  Соціології 
49.  270  3 іспит  Клопота Е.А.  соціальної педагогіки та психології освітньої діяльності 
50.  81  5 залік  Маловічко Олена Владиславівна  Соціальної філософії та управління 
51.  54  6 залік  Корнієнко Г.М.  соціологія 
52.  90  3 залік
 
Макаренко О.І.  економічної кібернетики 
53.  108  5 залік  Павленко Іва Олександрівна  Соціологія 
54.  81  6 залік  Сорокіна Олександра Сергіївна  Соціології 
55.  108  5 екзамен
 
Мофа Сергій Олегович  Соціології 
56.  108  6 екзамен  Абаніна Надія Сергіївна  Соціології 
57.  108  7 екзамен  Бірюкова Тетяна Федорівна  Соціології 
58.  108  3 іспит  Гугнін Едуард Анатолійович  Соціології 
59.  108  2, 3 іспит  Корнієнко Г.М.  соціологія 
60.  324  4 іспит  Ратушна Т.О.  Соціології 
61.  162  4 іспит  Ратушна Т.О.  Соціології 
62.  162  5 іспит  Кулик М.А.  Соціології 
63.  162  5 залік  Кулик М.А.  Соціології 
64.  135  6 іспит  Гугнін Едуард Анатолійович  Соціології 
65.  108  7 залік  бондаренко О.В.  Соціології 
66.  108  4 іспит  Гугнін Е.А.  Соціології 
67.  162  5 іспит  Абаніна Надія Сергіївна  Соціології 
68.  162  1 іспит
 
Гугнін Едуард Анатолійович  Соціології 
69.  81  7 залік
 
Гугнін Едуард Анатолійович  Cоціології 
70.  108  2 іспит  Дударева Інна Володимирівна  Cоціології 
71.  108  7 іспит  Гугнін Едуард Анатолійович  Cоціології 
72.  108  6 залік
 
Бірюкова Тетяна Федорівна  Соціології 

Цикл дисциплін за вибором навчального закладу

73.  72  6 залік
 
Ніколаєва Т.Є.  Політології 
74.  36  екзамен
 
  Загальної та прикладної екології та зоології 
75.  108  3 залік
 
Цапліна Ірина Сергіївна  Соціальної філософії та управління 
76.  162  8 іспит
 
Ротарева Інна Володимирівна  Соціології 
77.    Корнієнко Генадій Миколайович  Соціології 
78.  108  5 іспит
 
Приймак Олег Миколайович  Соціальної філософії та управління 

Цикл дисциплін за вибором студента

79.  72  6 залік
 
Кіндратець О.М.  Політології 
80.  108  6 залік
 
Ігнатуша О.М.  Історії України 
81.  6 залік
 
Каганов Ю.О.  Новітньої історії України 
82.  81  4 залік
 
Клопота Є.А.  Педагогіки та психології освітньої діяльності 
83.  81  6 залік
 
к.філол.н., доцент Дука Л.І.  російської філології 
84.  108  6 залік
 
к.і.н., викладач Черкасов С.С.  Всесвітньої історії та міжнародних відносин