Головна сторінка ukr rus

Запорізький національний унiверситет

Електронний банк
навчально-методичних матерiалiв


Перегляд

/Всі матеріали
/Всi факультети ЗНУ
/Факультет іноземної філології
/Бакалавр
/Напрям Фiлологiя(англ)

Навчальний план

 

Назва Тривалість (годин) Семестр та вид контролю Викладачі Кафедра
1.  52  2 іспит
 
Кравченко Я.П.  німецької філології і перекладу 
2.  34  5 іспит
 
Кравченко Я.П.  Німецької філології і перекладу 
3.  6 залік
 
Грушева Т.В.  новітньої історії України 
4.  56  1,2, іспит  Василіна К.М. Ніколова О.О.  Німецької філології і перекладу 

Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки

5.  46  1, залік  Маклюк О.М.  Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин 
6.  108  2 семестр, іспит  Грушева Т.В.  Новітньої історії України 
7.  108  6 іспит
 
Дугіенко Н.О.  економічної теорії та підприемництва 
8.  36  7 екзамен
 
Рубцова Н.Ю.  загальної та прикладної екології та зоології 
9.  50    Мартинов М.П.  конституційного та трудового права 
10.  132  1-7 залік
 
Жестков С.Г., Єсіонова Г.О.  Фізичного виховання 
11.  108  3 Екзамен
 
Д. філос. н., професор Таран В.О.  Філософії 
12.  81  5 залік, іспит
 
Стадніченко О.О.  українознавства 
13.  351  2-8 залік, іспит  Ніколова О.О., Ботнєр В.С., Кравченко Я.П., Темна О.М., Василина К.М., Тупахіна О.В.  зарубіжної літератури 
14.  72  7 іспит
 
Лепська Н.В.  Політології 
15.  54  3 залік  Сорокіна О.С.  Соціології 
16.  54  2 залік  Савченко О.І. д.іст.наук, доцент  українознавства 
17.  81  1 іспит
 
Каганов Ю.О., Штейнле О.Ф.  Новітньої історії України  
18.  54  4 іспит
 
д.пед.н., професор Локарєва Г.В.
 
педагогіки та психології освітньої діяльності 
19.  90  1,3 іспит
 
Стадніченко О.О., Процик І.В., Шульга О.О., Грозовська Н.А.  українознавства 

Цикл природничо-наукової підготовки

20.  81  6 іспит
 
Омельянчик С.В. Мартинов М.П. Алімов К.О. Бровченко Н.В.  Конституційного та трудового права  

Цикл професійної та практичної підготовки

21.  35  1 іспит
 
Ніколова О.О.  німецької філології та перекладу 
22.  255  3 залік
4 іспит
 
Трофименко М.Ю.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
23.  224  7 іспит, 8 іспит  Максимова Н.В.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
24.  280  5 залік 6 іспит
 
Касьян К.В., Максимова Н.В.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
25.  432  7 іспит
8 іспит
 
Мамедова А.І.,Коломієць К.М.  Викладання другої іноземної мови 
26.  432  7 іспит
8 іспит
 
Мамедова А.І.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
27.  236  7 іспит
8 іспит
 
Ружин К.М., Павлюк О.О., Салтикова Т.О.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
28.  280  5 залік
6 іспит
 
Ружин К.М., Салтикова Т.О., Чернобай Я.В. Павлюк О.О.
 
Кафедра викладання другої іноземної мови  
29.  128  2 іспит  Трофименко М.Ю., Павлюк О.О.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
30.  51  6 семестр, іспит  Приходько Г.І.  Кафедра англійської філології 
31.  153    Ніколова О.О.  німецької філології і перекладу 
32.  18  2, залік  к.філол.н., доцент Мацегора І.Л.,   російської філології 
33.  32  6 семестр, залік  Козлова Т.О.  англійської філології 
34.  108  6, іспит  Пахомова Т.О, Каніболоцька О.А.  англійської філології 
35.  430  1-2 семестр, іспит
 
Залужна М.В., Шевчук О.В., Лужаниця О.І., Єнікєєва С.М.  англійська філологія 
36.  280  7-8 семестр, іспит  Голуб Ю.І., Шама І.М., Заруба М.О.  англійської філології 
37.  374  5-6 семестр, іспит  Надточий Н.М.  англійської філології 
38.  442  3,4 іспит  Ємельянова В.М., Надточій Н.О.  англійська філологія 
39.  52  7 семестр, іспит  Приходько Г.І.  англійської філології 
40.  52  5 семестр, іспит  Єнікєєва С.М.   англійської філології 
41.  34  5 семестр, іспит  Лужаниця О.І.  англійської філології 
42.  52  1, іспит  Голуб Ю.І.   англійської філології 
43.  34  1, залік  Гальченко О.Ю.  англійської філології 
44.  52  3, іспит  Галуцьких І.А.  англійської філології 
45.  423  3 залік
4 іспит
 
Бондаренко Н.Б.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
46.  280  5 залік ,6 іспит  Тупахіна О.В., Манов О.Д.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
47.  202  2 іспит  Касьян К.В., Максимова Н.В.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
48.  52  4, іспит  Козлова Т.О.  англійської філології 
49.  255  3 залік
4 іспит
 
Касьян К.В., Максимова Н.В.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
50.  56  6 іспит  Ніколова О.О.  Німецької філології і перекладу 
51.  18  4, залік  Голуб Ю.І.  англійської філології 
52.  54  1 залік  Решевська К.С., Зінченко А.І.,   інформаційних технологій  
53.  108  8 іспит  Шама І.М.  англійської філології 
54.  27  8 залік  Василина К.М.  англійської філології 
55.  54  8 залік  Надточій Н.О.  англійської філології 
56.  108  1-іспит  Павлюк О.О.,Ярцева Л.І.,Редько В.І.  Іноземних мов 
57.  128  2 іспит  Коломієць К.М., Тупахіна О.В.  Кафедра викладання другої іноземної мови 

Цикл дисциплін за вибором навчального закладу

58.  32  6 залік
 
Козлова Т.О.   Англійської філології  
59.  34  5 залік
 
Василина К.М., Єнекєєва С.М.   Англійської філології  
60.  108  7 залік
8 залік
 
Касьян К.В.  Викладання другої іноземної мови 
61.  108  7 залік
8 залік
 
Мамедова А.І., Тупахіна О.В., Коломієць К.М.  Викладання другої іноземної мови 
62.  108  7 залік
 
Павлюк О.О.  Викладання другої іноземної мови 
63.  119  1 залік
 
Петросова В.П.  англійської філології 
64.  58  7 залік
8 залік
 
Каніболоцька О.А.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
65.  58  7 залік
8 залік
 
Халемендик Є.М., Трофименко М.Ю.  Кафедра викладання другої іноземної мови 
66.  58  7 залік
8 залік
 
Трофименко М.Ю., Радіонова К.С.  Кафедра викладання другої іноземної мови 

Цикл дисциплін за вибором студента

67.  108  3 залік
 
Мегрелішвілі М.О.  філософії 
68.  108  6 залік
 
к.і.н., викладач Черкасов С.С.  Всесвітньої історії та міжнародних відносин 
69.  108  3 залік
 
проф. Кривега Людмила Дмитрівна  філософії