Головна сторінка ukr rus

Запорізький національний унiверситет

Електронний банк
навчально-методичних матерiалiв


Перегляд

/Всі матеріали
/Всi факультети ЗНУ
/Економічний факультет
/Бакалавр
/Напрям Міжнародна економіка

Навчальний план

 

Назва Тривалість (годин) Семестр та вид контролю Викладачі Кафедра
1.  252  1,2 ЗАЛІК, ЕКЗАМЕН
 
Головань О.О., доц.
Спиця О.Г.
Гречнєва М.О. 
Алгебри та геометрії 
2.    Вишняков В.М. професор   міжнародної економіки та економічної теорії  
3.  144  8 залік
 
Вишняков В.М. професор  міжнародної економіки та економічної теорії  
4.  324  1 іспит
 
Вишняков В.М. професор  міжнародної економіки та економічної теорії  
5.  144  6 іспит
 
Сорокіна Олександра Сергіївна  Соціології 
6.  72  4 залік
 
Венгерська Н. С.  міжнародної економіки та економічної теорії 

Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки

7.  324  3-4 іспит
 
Осаул А. О.  міжнародної економіки та економічної теорії  
8.  108  2 іспит
 
Колобердянко І. І.  кафедра міжнародної економіки та економічної теорії 
9.  108  4 іспит
 
Венгерська Н.С.  Міжнародної економіки та економічної теорії 
10.  180  1 іспит
 
Осаул Аліна Олександрівна  міжнародної еономіки та економічної теорії 
11.  135  3 іспит
 
Лубенець Игор Олексійович  економічної теорії та підприємництва 
12.  108  1 екзамен
 
Савчук Т.Г.  історії України 
13.  72  2 іспит
 
доцент Грушева Т.В.  Новітньої історії України 
14.  144  3 іс
 
Колобердянко І.І., Венгерська Н.С.  Міжнародної економіки та економічної теорії 
15.  144  5 семестр, екзамен
 
Олійник О.М.
Маркова С.В., Ганза І.В. 
бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності 
16.  216  6 іспит
 
Дугіенко Н.О.  міжнародної економіки та економічної теориї 
17.  150  8 іспит
 
Гулєвська Г.Ю.  Кафедра історії і теорії держави та права 
18.  144  2 іспит
 
Колобердянко Іван Іванович  міжнародної економіки та економічної теорії 
19.  108  6 залік
 
Осаул А. О.  Міжнародної економіки та економічної теорії 
20.  108  6 залік
 
Дугієнко Наталья Олександрівна  кафедра міжнародної економіки та економічної теорії 
21.  64    Мартинов М.П.  конституційного та трудового права  
22.  36  екзамен
 
Рубцова Н.Ю.  Загальної та прикладної екології та зоології 
23.  72  6 залік
 
Вагіна О.М.  Політології 
24.  50    Мартинов М.П.  конституційного та трудового права 
25.  189    Губрієнко О.М.  кафедри конституційного та трудового права 
26.  132  1-7 залік
 
Літвінова - Головань О.П.  Фізичного виховання 
27.  108  4 іспит
 
К. філос. н., доцент Мегрелішвілі М. О., к. філос. н., асистент Гребінь С.М.  Філософії  
28.  90  2 залік
 
Казакова О.М.  всесвітньої історії та міжнародних відносин 
29.  90  1, 3
 
Стасик М.В.  українознавства 

Цикл природничо-наукової підготовки

30.  81  6 іспит
 
Омельянчик С.В. Мартинов М.П. Алімов К.О. Бровченко Н.В.  Конституційного та трудового права  

Цикл професійної та практичної підготовки

31.  144  5 іспит
 
Скорнякова Ю.Б.  обліку та аудиту 
32.  60  7 за
 
Колобердянко І. І., Венгерська Н. С.   кафедра економічної теорії і підприємництва 
33.  150  3, іспит  Кушинова Н.Г.  фінансів та кредиту 
34.  81  5, іспит  Кушинова Н.Г., Пашков І.А.  фінансів та кредиту 
35.  150  5 залік
 
Максишко Н.К., Чеверда С.С.  економічної кібернетики 
36.  108  5 екзамен
 
Макаренко О.І.  економічної кібернетики 
37.  81  3,іспит  Лищенко О.Г.  фінансів та кредиту 
38.  108  4 залік
 
Сьомченко В.В.  Обліку та аудиту 
39.  108  7 залік
 
Дугіенко Наталья Олександрівна  міжнародної економіки та економічної теорії 
40.  150  7 залік
 
Вішняков В. М.  міжнародної економіки та економічної теорії 
41.  144  7 іспит
 
Венгерська Н. С.  міжнародної економіки та економічної теорії 
42.  144  4 залік
 
Венгерська Н. С.  міжнародної економіки та економічної теорії 
43.  108  7 іспит
 
Переверзєва Анна Василівна  міжнародної економіки та економічної теорії 
44.  144  7 іспит
 
Переверзєва Анна Василівна  міжнародної економіки та економічної теорії 
45.  108  11 іспит
 
Тимошик В.Ю.  Управління персоналом та маркетингу 
46.    Радєва О.Г.  Облік та аудит 
47.  144  8 іспит
 
к.е.н., доцент Лепьохін О.В., Пашков І.А.  Управління фінансово-економічною безпекою і проектамии; управління персоналом та маркетингу 
48.  144  4 іспит
 
Богма О.С., Кисільова І.Ю., Лепьохін О.В.  фінансів та кредиту 
49.  108  10 іспит
 
Краснокутська Ю.М.  Обліку та аудиту 
50.  144  4 екзамен
 
к.е.н., доцент Гельман В.М.  управління персоналом і маркетингу 
51.  150  1 - іспит  Пшенична О.С.,
Решевська К.С. 
Інформаційних технологій 
52.  144  2 Іспит
 
Череп О.Г.  Управління персоналом і маркетинг 
53.  144  8 екзамен
 
Чеверда С.С.  економічної кібернетики 
54.  144  3 іспит
 
Череп А.В.  Фінанси та кредит 
55.  144  3-іспит  Сьомченко В.В.  Облік і аудит 
56.  150  1 - іспит  Пшенична О.С., Решевська К.С.  Інформаційних технологій 
57.  108  5 залік
 
Радєва О.Г.  Облік і аудит 
58.  150  2 екзамен
 
Шаповалова В.О.  економічної кібернетики 

Цикл дисциплін за вибором навчального закладу

59.  66  2-3 залік
 
викл. Півень А.Д.  ділової комунікації 
60.  120  7-8 залік-іспит
 
доц. Алфьорова Н. С.  Ділової комунікації 
61.  240  5-6 залік
 
доц.Алфьорова Н.С.  Ділової комунікації 
62.  88  7 іспит
 
к.пед.н.,доц. Юдіна Ольга Володимирівна  ділової комунікації 
63.  240  5-6 залік
 
доц. Вязова Р.В.  Ділової комунікації 
64.  180  1-2 залік
 
доц. Алфьорова Н.С.  Ділової комунікації 
65.  164  3-4 залік
 
викладач Хомяк Л.В  Ділової комунікації 
66.  36  екзамен
 
  Загальної та прикладної екології та зоології 

Цикл дисциплін за вибором студента

67.  108  3 залік
 
доктор філософських наук, професор Утюж Ірина Геннадіївна  філософії 
68.  54  1 залік
 
Корінний Сергій Олександрович  міжнародної економіки та економічної теорії