Процес рецензування

  1. Для опублікування у науковому періодичному виданні «Питання біоіндикації та екології» приймаються статті експериментального та оглядового характеру.
  2. Матеріали, що надходять до редакції, мають відповідати профілю видання, а саме: аспектам індикації забруднення навколишнього середовища, антропогенного впливу на рослинний і тваринний світ, медико-екологічним проблемам, питанням охорони природи та раціонального природокористування.
  3. Матеріали, які надійшли до редакції видання, реєструють зі зазначенням дати надходження, П.І.Б. автора, місця його роботи, контактів для взаємодії (обов’язково e-mail), назви матеріалу.
  4. Рукопис має бути оформлений згідно вимог, розміщених на сайті видання.
  5. Аспіранти і здобувачі мають подавати до редколегії матеріали у співавторстві зі своїми науковими керівниками.
  6. Редакційна рада направляє рукопис статті на рецензування членам редакційної колегії за одним з наукових напрямів видання.
  7. Редакційна колегія видання дотримується процедури подвійного «сліпого» рецензування. Редакція залишає за собою право (за погодженням з автором) на деяке скорочення обсягу матеріалу і його літературну правку. Також редакція видання має право відмовити автору в опублікуванні статті (на основі рецензії членів редколегії видання), якщо вона не відповідає профілю видання або має неналежну якість викладення матеріалу. У разі відхилення статті, редакція видання направляє автору мотивовану відмову у письмовому вигляді.
  8. У разі рекомендації рецензентів про доопрацювання рукопису статті, автору обов’язково направляють текст рецензії без зазначення осіб рецензентів.
  9. Рукопис статті, доопрацьований або перероблений авторами, направляється до редакції видання, де здійснюють повторне її рецензування разом з початковим варіантом у максимально короткий термін.
  10. Відхилений до опублікування рукопис статті за результатами її рецензування повторно не розглядають.
  11. Не приймаються до розгляду рукописи статей, які раніше опубліковано в інших наукових виданнях.