Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

МОХОВ Микола Володимирович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / МОХОВ Микола Володимирович

(28.04.1917, м. Москва, РФ) – громадський діяч. У 1939 закінчив економічний факультет Московського машинобудівного ін-ту, 1941 – Іркутське загальновійськове командне училище. Учасник Великої Вітчизняної війни. 1941–1945 – воював на Ленінградському, Волховському, 1-му і 4-му Українських фронтах. Пройшов шлях від помічника командира роти до начальника відділу штабу дивізії. 1957 – демобілізувався у званні майора. Працював начальником відділу державної статистики Центрального статистичного управління УРСР м. Мелітополь і Мелітопольського р-ну Запорізької обл. Обіймав посаду голови профспілкового комітету Мелітопольського міськвиконкому. Очолював військово-історичну секцію міськвійськомату. Почесний громадянин м. Мелітополь (1998). Нагороджений орденом Вітчизняної війни І ст., двома орденами Вітчизняної війни ІІ ст., орденами Червоної Зірки, «Знак Пошани», Богдана Хмельницького ІІІ ст., 18 медалями.