Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Заходи, свята, вітання

2019-й рік

Січень

1 січня

Дні народження

1 січня - Панченко Аліна Вячеславівна, Провідний фахівець редакційно-видавничого відділу
1 січня - Новіков Володимир Іванович, механік Комбінату громадського харчування
1 січня - Полікарпова Лілія Вікторівна, Старший викладач кафедри міського будівництва і господарства Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
1 січня - Конох Андрій Анатолійович, викладач кафедри туризму
1 січня - Петрик Тетяна Дмитрівна, старший викладач кафедри акторської майстерності та дизайну
1 січня - Даниленко Сергій Юрійович, Начальник відділу охорони

Ювілеї

1 січня ювілей святкує Буличова Ніна Прокопівна, швейцар гуртожитку №2

2 січня

Загальноуніверситетський Засідання

Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
  • Члени студентської ради
Організатори:
  • Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

2 січня - Симонік Анастасія Володимирівна, доцент кафедри фізичної культури і спорту, заступник декана з наукової роботи факультету фізичного виховання
2 січня - Плавшуда Віталій Володимирович, слюсаря – сантехнік 5 розряду групи теплотехніки

3 січня

3 січня - Безрукава Надія Миколаївна, Фахівець 1 категорії відділу діловодства та архіву
3 січня - Красюк Микола Єгорович, Охоронник відділу охорони
3 січня - Комарова Владлена Олександрівна, провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності
3 січня - Мамедова Алла Іванівна, доцент кафедри викладання другої іноземної мови

Ювілеї

3 січня ювілей святкує Мних Антон Сергійович, Професор кафедри автоматизованого управління технологічними процесами Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

4 січня

Дні народження

4 січня - Сербіна Вікторія Олександрівна, диспетчер групи з поточного ремонту будівель та приміщень
4 січня - Літвінова - Головань Ольга Павлівна, викладач кафедри фізичного виховання
4 січня - Куліш Нелля Миколаївна, прибиральник службових приміщень гуртожитку №3

Ювілеї

4 січня ювілей святкує Журба Вікторія Валеріївна, фахівець 1 категорії Центру освітніх послуг для іноземних громадян

5 січня

Дні народження

5 січня - Гринь Лілія Олександрівна, доцент кафедри акторської майстерності та дизайну
5 січня - Арсенян Марат Вагаршакович, робітник з комплексного обслуговування студентського містечка
5 січня - Штепа Катерина Юріївна, секретар-друкарка деканату економічного факультету

Ювілеї

5 січня ювілей святкує Биченко Василь Михайлович, редактор 2 категорії прес - служби
5 січня ювілей святкує Борисов Віктор Васильович, Начальник господарського відділу

6 січня

Дні народження

6 січня - Гостіщев Вадим Миколайович, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії
6 січня - Савіних Людмила Миколаївна, Швейцар гуртожитку № 7
6 січня - Сіріньок – Долгарьова Катерина Григорівна, доцент кафедри журналістики, заступник декана з міжнародної роботи факультету журналістики

Ювілеї

6 січня ювілей святкує Сінцова Олена Іванівна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу № 1
6 січня ювілей святкує Бухаріна Людмила Михайлівна, завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, професор

7 січня

Дні народження

7 січня - Рудченко Іван Сергійович, Робітник з комплексного обслуговування гуртожитку №4

8 січня

Факультетський Засідання

Засідання кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
8.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Кузнєцов А.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

8 січня - Могилат Наталія Валеріївна, лаборант кафедри фізичного виховання
8 січня - Болдуєва Оксана Валеріївна, начальник науково-дослідної частини
8 січня - Подмешальська Юлія Володимирівна, Доцент кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

9 січня

Загальноуніверситетський Засідання

Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
  • Члени студентської ради
Організатори:
  • Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри здоров’я людини
Місце проведення:
301 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
09.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Богдановська Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

9 січня - Ілюхін Анатолій Володимирович, начальник експлуатаційно-технічного відділу
9 січня - Волкоганов Юрій Дмитрович, Двірник господарського відділу
9 січня - Швець Валентина Валентинівна, швейцар навчального корпусу №8

Ювілеї

9 січня ювілей святкує Фролов Микола Олександрович, Ректор ЗНУ
9 січня ювілей святкує Кривенко Олена Анатоліївна, Провідний інженер-програміст центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету

10 січня

Факультетський Засідання

Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щочетверга/10.01.2019-31.01.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

10 січня - Тітова Оксана Сергіївна, Юрисконсульт 2 категорії юридичного відділу

11 січня

Факультетський Засідання

Засідання кафедри фізичної культури і спорту
Місце проведення:
203 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
11.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Сватьєв А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

11 січня - Адамович Анна Володимирівна, Фахівець 1 категорії деканату факультету менеджменту
11 січня - Іванська Тетяна Іванівна, Оператор редакційно-видавничого відділу

12 січня

Студентське самоврядування Загальноуніверситетський

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"
Місце проведення:
303, 304, 306, 308, 312, 313 аудиторії 6 корпусу.
Дата і час:
12.01.2019 11:30 - 17:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Олейник Владислава
Контактні дані:
+380500582858

Дні народження

12 січня - Насонов Сергій Михайлович, Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 розряду господарського відділу
12 січня - Страколист Ганна Миколаївна, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії

13 січня

13 січня - Левада Ганна Володимирівна, Редактор 1 категорії прес-служби
13 січня - Онищенко Олександр Миколайович, Завідувач лабораторії енергоефективності та енергозбереження
13 січня - Калініна Світлана Іванівна, Фахівець 1 категорії відділу моніторингу якості освіти і ліцензування

Ювілеї

13 січня ювілей святкує Полтавець Марина Олександрівна, Доцент кафедри промислового та цивільного будівництва Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ

14 січня

Факультетський Засідання

Засідання кафедри туризму
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
14.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Маковецька Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

14 січня - Литвинчук Ірина Олексіївна, Провідний фахівець кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ

Ювілеї

14 січня ювілей святкує Туховський Єгор Володимирович, двірник біостанції – профілакторію
14 січня ювілей святкує Чала Ніна Миколаївна, директор наукової бібліотеки

15 січня

Факультетський Засідання

Засідання кафедри ділової комунікації
Місце проведення:
409 ауд., навчальний корпус № 6
Дата і час:
15.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет менеджменту
Відповідальні особи:
Дибчинська Я.С., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

15 січня - Бандуренко Ірина Іванівна, Старший лаборант кафедри електротехніки та енергоефективності Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
15 січня - Дударєва Галина Федорівна, доцент кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології
15 січня - Кондратенко Світлана Вікторівна, начальник відділу виховної роботи

16 січня

Загальноуніверситетський Засідання

Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
  • Члени студентської ради
Організатори:
  • Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
16.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Кущик А.П., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради факультету менеджменту
Місце проведення:
407 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
16.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени ради
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Шавкун І.Г., декан
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

16 січня - Воляр Роман Миколайович, Доцент кафедри металургії Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
16 січня - Бережний Юрій Олексійович, начальник відділу матеріально-технічного постачання
16 січня - Науменко Світлана Анатоліївна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №9
16 січня - Безсмертна Оксана Андріївна, Фахівець 2 категорії відділу матеріально-технічного постачання
16 січня - Кривцова Тетяна Олегівна, старший лаборант кафедри соціології
16 січня - Бондаренко Володимир Григорович, доцент кафедри українознавства
16 січня - Єщенко Юлія Віталіївна, професор кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології
16 січня - Горбенко Інна Федорівна, доцент кафедри видавничої справи та редагування
16 січня - Якушева Маргарита Іванівна, інженер 1 категорії навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу навчального відділу

Ювілеї

16 січня ювілей святкує Клочко Вікторія Олександрівна, Старший лаборант кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини

17 січня

Науковий Загальноуніверситетський

Науково-технічна рада
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
17.01.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Доповідачі за планом
Організатори:
  • Оспіщева І.В., секретар НТР
Відповідальні особи:
Васильчук Г.М., проректор з наукової роботи
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри обліку та оподаткування
Місце проведення:
121 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
17.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Шмиголь Н.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щочетверга/10.01.2019-31.01.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

17 січня - Головко Юлія Іванівна, завідувач кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін, доцент

18 січня

Студентське самоврядування Загальноуніверситетський

Звітня лекція проекту «Волонтерство = професія?»
Місце проведення:
50 аудиторія 1 корпус
Дата і час:
18.01.2019 15:00 - 16:30
Запрошені:
не вказано
Організатори:
  • Студентська рада
Відповідальні особи:
Бовсуновський Ілля Андрійович
Контактні дані:
+380990729247

Факультетський Засідання

Засідання кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії
Місце проведення:
119 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
18.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Бабміндра Д.І., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри української мови
Місце проведення:
237 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
18.01.2019 11:00 - 12:30
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Христіанінова Р.О., професор
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри управління персоналом і маркетингу
Місце проведення:
220 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
18.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Іванов М.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

18 січня - Морщенок Тетяна Сергіївна, Методист 1 категорії навчального відділу
18 січня - Янько Юлія Юріївна, директор Центру культури

Ювілеї

18 січня ювілей святкує Пшенична Олена Станіславівна, доцент кафедри комп’ютерних наук

19 січня

Дні народження

19 січня - Ваніна Ганна Вікторівна, доцент кафедри викладання другої іноземної мови
19 січня - Поважна Анна Валеріївна, доцент кафедри соціальної філософії та управління

Ювілеї

19 січня ювілей святкує Меркулов Геннадій Віталійович, слюсар – сантехнік 5 розряду групи теплотехніки

20 січня

Дні народження

20 січня - Слижук Олеся Алімівна, доцент кафедри української літератури, заступник декана з профорієнтаційної роботи філологічного факультету
20 січня - Котова Алла Григорівна, прибиральник службових приміщень гуртожитку № 3
20 січня - Лебедєва Наталія Іванівна, доцент кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології
20 січня - Корінєв Валентин Леонідович, професор кафедри управління персоналом і маркетингу
20 січня - Макарова Дар’я Юріївна, провідний інженер - програміст відділу кадрів
20 січня - Щур Юрій Ігорович, Старший викладач кафедри новітньої історії України
20 січня - Бірюкова Тетяна Федорівна, Декан факультету соціології та управління

21 січня

Факультетський Засідання

Засідання кафедри економічної кібернетики
Місце проведення:
113 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
21.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Максишко Н.К., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

21 січня - Воловоденко Любов Миколаївна, Провідний інженер експлуатаційно-технічного відділу

22 січня

Факультетський Засідання

Засідання кафедри романської філології і перекладу
Місце проведення:
304 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Шаргай І.Є., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри англійської філології
Місце проведення:
329 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Єнікеєва С.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри управління фінансово-економічною безпекою та проектами
Місце проведення:
219 ауд., навчальний корпус №
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Лепьохін О.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... [25]