Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Заходи, свята, вітання

2019-й рік

Жовтень

1 жовтня

Всеукраїнський Профорієнтаційний

Робота в оргкомітеті Всеукраїнської ініціативи CyberSecurity Step-by-Step 2019-2020
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
15.09.2019-31.09.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні та вчителі шкіл міста Запоріжжя та Запорізької області
Організатори:
  • Академія Cisco
Відповідальні особи:
Полякова Н.П., доцент
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

70 Річниця Незалежності Китаю
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019 10:55 - 11:25
Початок заходу о 10:55 На честь 70 річниці незалежності Китаю на заході виступлять колективи міста, університету, а також вихованці школи Конфуція ЗНУ
Запрошені:
  • Прес-служба
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Школа Конфуція
Організатори:
  • Центр культури
  • Школа Конфуція
Відповідальні особи:
Васильчук Г.М. , Волков В.П. , Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
2287580
Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано
Святковий концерт зі студентами юридичного факультету до 28 річчя факультету
Місце проведення:
Навчальний корпус № 5
Дата і час:
01.10.2019 9:35 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Коломоєць Т.О., декан
Контактні дані:
не вказано

Науковий Факультетський

Speaking clubs
Місце проведення:
302 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019 16:10 - 17:30
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Рустамова Д.М., голова студради
Контактні дані:
не вказано

Засідання Коледжівський

Засідання студентської ради коледжу
Місце проведення:
Актова зала, Торговий коледж ЗНУ
Дата і час:
1.10.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Члени ради
Організатори:
  • Торговий коледж ЗНУ
Відповідальні особи:
Турченко В.С., завідувач денним відділенням; Желтова М.О., практичний психолог
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

1 жовтня - Халемендик Юлія Євгенівна, доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування
1 жовтня - Ружин Катерина Михайлівна, в.о. завідувача кафедри викладання другої іноземної мови, доцент
1 жовтня - Лагутіна Вікторія Олександрівна, Фахівець 1 категорії центру культури
1 жовтня - Буренко Станіслав Андрійович, Провідний інженер-електронік відділу технічних засобів навчання
1 жовтня - Райна Володимир Дмитрович, слюсар – сантехнік 5 розряду групи теплотехніки

Ювілеї

1 жовтня ювілей святкує Самсонова Олена Олександрівна, Доцент кафедри дошкільної та початкової освіти
1 жовтня ювілей святкує Бєляєва Світлана Іванівна, прибиральник службових приміщень навчального корпусу №8

2 жовтня

Прийом гостей Загальноуніверситетський

Виступ та фан-зустріч з гуртом "BAHROMA"
Місце проведення:
Студентська площа, Актова зала 2 навч.корпусу
Дата і час:
2.10.2019 10:55 - 13:00
11:00- виступ українського гурту "BAHROMA" м.Київ на Студентській площі 11:30- фан-зустріч з гуртом "BAHROMA" в Актовій залі 2 навч.корпусу
Запрошені:
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри автоматизоване управління технологічними процесами
Місце проведення:
69 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
02.10.2019,15.10.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Пазюк М.Ю., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри фундаментальної математики
Місце проведення:
21 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
02.10.2019 14:30 - 15:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Математичний факультет
Відповідальні особи:
Гребенюк С.М., в.о.завідувача кафедри фундаментальної математики
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

2 жовтня - Крюков Юрій Анатолійович, акомпаніатор кафедри акторської майстерності та дизайну
2 жовтня - Варенікова Ольга Анатоліївна, Старший комірник відділу матеріально-технічного постачання

3 жовтня

Прийом гостей Загальноуніверситетський

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри фізичної культури і спорту
Місце проведення:
203 ауд., спортивний корпус
Дата і час:
03.10.2019,25.10.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Сватьєв А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
289-12-63
Засідання кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус №4
Дата і час:
03.10.2019, 30.10.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Кузнєцов А.О., зав.кафедри
Контактні дані:
228-75-81

Науковий Факультетський

Тематична лекція до Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму
Місце проведення:
302 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
03.10.2019 11:00 - 13:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Кравченко Я.П., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри теплоенергетики та гідроенергетики
Місце проведення:
35 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
03.10.2019,31.10.2019 13:00 - 13:30
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики
Відповідальні особи:
Бахтін В.І., в.о. завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

3 жовтня - Онуфрієнко Віктор Іванович, робітник з комплексного обслуговування студентського містечка
3 жовтня - Матвіїшин Андрій Романович, звукорежисер ІІ категорії навчальної лабораторії інтернет – радіо «Університет» та новітніх медіа кафедри журналістики

Ювілеї

3 жовтня ювілей святкує Таратута Костянтин Васильович, Доцент кафедри металургійного обладнання Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
3 жовтня ювілей святкує Сінєкаєва Лілія Анатоліївна, інженер 1 категорії навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу навчального відділу

4 жовтня

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Загальноуніверситетський Засідання

Зустріч Миколи Фролова із представниками студентського активу
Місце проведення:
Музей, навчальний корпус № 1
Дата і час:
04.10.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Представники студенського активу
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
не вказано
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Привітання

Привітання з Днем працівника освіти
Місце проведення:
Навчальний корпус № 8
Дата і час:
04.10.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Всі бажаючі
Організатори:
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
Відповідальні особи:
Бабчук Д.І., керівник художнього Навчального театру
Контактні дані:
не вказано
Святкове привітання викладачів з Днем працівника освіти
Місце проведення:
Мала сцена, навчальний корпус № 2
Дата і час:
04.10.2019 12:00 - 13:30
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Кравченко Я.П., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Музична перерва з нагоди Дня Юриста
Місце проведення:
2 поверх., навчальний корпус № 5
Дата і час:
04.10.2019 12:30 - 12:55
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Василенко В., голова культурно-масового сектору
Контактні дані:
не вказано
Заходи до Дня працівника освіти
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
04.10.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Яранська В.В., заступник декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Виховний Факультетський

Виховна година "Боротьба з наркоманією"
Місце проведення:
101 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
04.10.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Карпенко Ю.В., асистент
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Коледжівський

Святковий концерт до Дня працівника освіти
Місце проведення:
Актова зала, торговий коледж ЗНУ
Дата і час:
04.10.2019 12:00 - 14:00
Запрошені:
  • Адміністрація коледжу, керівники навчальних груп та студенти коледжу
Організатори:
  • Торговий коледж ЗНУ
Відповідальні особи:
Заборська Н.В., педагог-організатор
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

4 жовтня - Убейволк Оксана Олександрівна, доцент кафедри ділової комунікації
4 жовтня - Горбуля Вікторія Борисівна, старший викладач кафедри фізичної культури і спорту
4 жовтня - Бродська Лариса Володимирівна, доцент кафедри англійської філології

5 жовтня

Прийом гостей Факультетський

Проведення батьківських зборів на першому курсі
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 5
Дата і час:
05.10.2019 19:00 - 20:00
Запрошені:
  • Батьки студентів
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Череп А.В., декан
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Профорієнтаційний Міський

Проведення майстер-класів з програмування в межах Європейського Тижня коду 2019
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.10.2019-20.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні випускних класів шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя
Організатори:
  • Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Відповідальні особи:
Скрипник І.А., доцент
Контактні дані:
не вказано

Ювілеї

5 жовтня ювілей святкує Васильєва Валентина Вікторівна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів гуртожитку № 7

6 жовтня

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Профорієнтаційний Міський

Проведення майстер-класів з програмування в межах Європейського Тижня коду 2019
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.10.2019-20.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні випускних класів шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя
Організатори:
  • Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Відповідальні особи:
Скрипник І.А., доцент
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

6 жовтня - Кирилова Інна Олександрівна, Завідуючий виробничої практики відокремленого структурного підрозділу «Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ»
6 жовтня - Мурашкінцева Тетяна Миколаївна, завідувач навчальними лабораторіями кафедри загальної та прикладної фізики
6 жовтня - Бєй Ілля Геннадійович, Викладач кафедри слов̓янської філології
6 жовтня - Кунах Олександр Володимирович, Охоронник відділу охорони
6 жовтня - Тітова Ольга Олександрівна, доцент кафедри фундаментальної математики
6 жовтня - Хацер Максим Володимирович, Доцент кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики

7 жовтня

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Загальноуніверситетський Дебати

ZNU Debate Club
Місце проведення:
302 ауд. 6 корпусу
Дата і час:
07.10.2019 16:00 - 19:00
Дебатний клуб ЗНУ.
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
не вказано
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано
Загальні урочисті збори юридичного факультету, присвячені святкуванню Дня Юриста та відкриття року права в Україні
Місце проведення:
202-б., навчальний корпус № 5
Дата і час:
07.10.2019 11:00 - 12:45
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Коломоєць Т.О., декан
Контактні дані:
228-76-16

Профорієнтаційний Міський

Проведення майстер-класів з програмування в межах Європейського Тижня коду 2019
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.10.2019-20.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні випускних класів шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя
Організатори:
  • Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Відповідальні особи:
Скрипник І.А., доцент
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

7 жовтня - Грединарова Олена Михайлівна, доцент кафедри психології
7 жовтня - Данилюк Галина Вікторівна, бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки

8 жовтня

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Профорієнтаційний

Відвідування Запорізької спеціалізованої школи-інтернат «Січовий колегіум»
Місце проведення:
Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум»
Дата і час:
08.10.2019 13:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні 10-11 кл., класні керівники
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Коваленко Л.Р., доцент
Контактні дані:
не вказано

Науковий Факультетський

Науковий семінар «Доповідь про наукові дослідження Явтушенко О.В., Бондаренко Ю.В., Проценко В.М. у рамках конференції MEES 2019»
Місце проведення:
не вказано
Дата і час:
08.10.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Викладачі та співробітники кафедри обробки металів тиском
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Явтушенко О.В., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри менеджменту організації та управління проектами
Місце проведення:
401 ауд., Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
08.10.2019,22.10.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Воронкова В.Г., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано

Профорієнтаційний Міський

Проведення майстер-класів з програмування в межах Європейського Тижня коду 2019
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.10.2019-20.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні випускних класів шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя
Організатори:
  • Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Відповідальні особи:
Скрипник І.А., доцент
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

8 жовтня - Зарецька Ірина Леонідівна, Провідний фахівець відділу науково-технічного відділу науково-дослідної частини
8 жовтня - Чиженок Тамара Макарівна, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту
8 жовтня - Шепкунова Надія Михайлівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №10
8 жовтня - Москаленко Наталія Вікторівна, Адміністратор комбінату громадського харчування ЗНУ
8 жовтня - Ванюк Дар’я Валеріївна, доцент кафедри фізичного виховання

9 жовтня

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Мітинг-реквієм, присвячений визволенню міста Запоріжжя від нацистських загарбників
Місце проведення:
Біля меморіалу "Скорботна мати" вул. Гребельна
Дата і час:
09.10.2019 10:00 - 11:25
Запрошені:
  • Всі бажаючи
Організатори:
  • Района адміністрація
Відповідальні особи:
Змієнко В.В, голова районної адміністрації
Контактні дані:
не вказано
Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри туризму
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
09.10.2019,24.10.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Маковецька Н.В., зав. кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри мікроелектронних інформаційних систем
Місце проведення:
205 ауд., корпус № 10, Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
09.10.2019,23.10.2019 13:00 - 13:30
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Верьовкін Л.Л., завідувач кафедри
Контактні дані:
227-12-45

Профорієнтаційний Міський

Проведення майстер-класів з програмування в межах Європейського Тижня коду 2019
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.10.2019-20.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні випускних класів шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя
Організатори:
  • Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Відповідальні особи:
Скрипник І.А., доцент
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

9 жовтня - Бородкін Юрій Анатолійович, теплотехнік 1 категорії групи теплотехніки
9 жовтня - Сьомченко Вікторія Вікторівна, доцент кафедри обліку та оподаткування, заступник декана з виховної роботи економічного факультету
9 жовтня - Горліна Лариса Іванівна, статистик навчально-методичного відділу
9 жовтня - Колісник Ольга Леонідівна, Бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки
9 жовтня - Воронцова Наталія Юліївна, Старший лаборант кафедри металургійного обладнання Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ
9 жовтня - Крикун Олександр Іванович, Вантажник комбінату громадського харчування ЗНУ

10 жовтня

Науковий Всеукраїнський

Тематична лекція на тему: «Самоврядування – шлях до самостійності та самовдосконалення» у рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії"
Місце проведення:
302 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
10.10.2019 11:00 - 13:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Кравченко Я.П., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Виховний Загальноуніверситетський

Мітинг з нагоди річниці визволення міста від нацистських загарбників та Дня захисника України
Місце проведення:
Біля пам'ятника танковому екіпажу М.Я. Яценка на майдані Універсететському
Дата і час:
10.10.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Керевніцтво, представники і ветерани педагогічного колективу
Організатори:
  • Района адміністрація
Відповідальні особи:
Мостовой В.О., голова районної адміністраціі
Контактні дані:
не вказано

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Засідання

Засідання кафедри здоров’я людини
Місце проведення:
301 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
10.10.2019, 29.10.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
  • Члени кафедри
Організатори:
  • Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Богдановська Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
228-75-53

Виховний Факультетський

Виховна година до Дня захисника України
Місце проведення:
217 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
10.10.2019 11:25 - 14:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Економічний факультет
Відповідальні особи:
Сьомченко В.В., зам.декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Профорієнтаційний Міський

Проведення майстер-класів з програмування в межах Європейського Тижня коду 2019
Місце проведення:
Інженерний інститут ЗНУ
Дата і час:
05.10.2019-20.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Учні випускних класів шкіл Дніпровського та Вознесенівського районів м.Запоріжжя
Організатори:
  • Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Відповідальні особи:
Скрипник І.А., доцент
Контактні дані:
не вказано

Дні народження

10 жовтня - Артемякіна Оксана Валеріївна, завідувач навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики
10 жовтня - Горло Наталя Віталіївна, доцент кафедри політології
10 жовтня - Гальченко Лія Володимирівна, доцент кафедри фізичної культури і спорту
10 жовтня - Варук Світлана Іванівна, прибиральник службових приміщень спортивно – оздоровчого комплексу

11 жовтня

Культурно-масовий Загальноуніверситетський

Музична перерва "ZNU MusicTime"
Місце проведення:
Студентська площа
Дата і час:
1.10.2019-4.10.2019 , 7.10.2019-11.10.2019 , 14.10.2019-18.10.2019 , 21.10.2019-25.10.2019 , 28.10.2019-1.11.2019 10:55 - 11:25
Музичні перерви "ZNU MusicTime" проходят кожного дня (з понеділка по п'ятницю). На заході студенти отримують інформацію про події університету та міста, приймають участь у конкурсах, отримують призи від партнерів.
Запрошені:
  • Гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Економіко-правничий коледж ЗНУ
  • Металургійний коледж ЗНУ
  • Торговий коледж ЗНУ
  • Біологічний факультет
  • Економічний факультет
  • Історичний факультет
  • Математичний факультет
  • Факультет будівництва та цивільної інженерії
  • Факультет економіки та менеджменту
  • Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій
  • Факультет журналістики
  • Факультет іноземної філології
  • Факультет менеджменту
  • Факультет металургії
  • Факультет соціальної педагогіки та психології
  • Факультет соціології та управління
  • Факультет фізичного виховання
  • Фізичний факультет
  • Філологічний факультет
  • Юридичний факультет
  • Прес-служба
Організатори:
  • Центр культури
Відповідальні особи:
Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80

Культурно-масовий Факультетський

Перший етап буккросингу
Місце проведення:
240-а ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
1.10.2019-14.10.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Таранченко Е., голова соціального сектору
Контактні дані:
не вказано

Факультетський Привітання

Святкове засідання студради до Дня захисника України
Місце проведення:
302 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
11.10.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
  • Студенти та викладачі
Організатори:
  • Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Кравченко Я.П., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано

Сторінки : [1] 2 3