Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Заходи, свята, вітання

2019-й рік

Жовтень

1 жовтня

Дні народження

1 жовтня - Ружин Катерина Михайлівна, в.о. завідувача кафедри викладання другої іноземної мови, доцент
1 жовтня - Лагутіна Вікторія Олександрівна, Фахівець 1 категорії центру культури
1 жовтня - Райна Володимир Дмитрович, слюсар – сантехнік 5 розряду групи теплотехніки
1 жовтня - Буренко Станіслав Андрійович, Провідний інженер-електронік відділу технічних засобів навчання
1 жовтня - Халемендик Юлія Євгенівна, доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування

Ювілеї

1 жовтня ювілей святкує Самсонова Олена Олександрівна, Доцент кафедри дошкільної та початкової освіти
1 жовтня ювілей святкує Бєляєва Світлана Іванівна, прибиральник службових приміщень навчального корпусу №8

2 жовтня

Дні народження

2 жовтня - Крюков Юрій Анатолійович, акомпаніатор кафедри акторської майстерності та дизайну
2 жовтня - Варенікова Ольга Анатоліївна, Старший комірник відділу матеріально-технічного постачання
2 жовтня - Мінакова Тетяна Володимирівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №11

3 жовтня

3 жовтня - Онуфрієнко Віктор Іванович, робітник з комплексного обслуговування студентського містечка
3 жовтня - Чернишова Ніна Пилипівна, Гардеробник навчального корпусу № 5
3 жовтня - Матвіїшин Андрій Романович, звукорежисер ІІ категорії навчальної лабораторії інтернет – радіо «Університет» та новітніх медіа кафедри журналістики

Ювілеї

3 жовтня ювілей святкує Таратута Костянтин Васильович, Доцент кафедри металургійного обладнання Інженерного інституту ЗНУ
3 жовтня ювілей святкує Сінєкаєва Лілія Анатоліївна, інженер 1 категорії навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу навчального відділу

4 жовтня

Дні народження

4 жовтня - Терентьєва Тетяна Іванівна, Прибиральник службових приміщень гуртожитку № 7
4 жовтня - Бродська Лариса Володимирівна, доцент кафедри англійської філології
4 жовтня - Горбуля Вікторія Борисівна, старший викладач кафедри фізичної культури і спорту
4 жовтня - Убейволк Оксана Олександрівна, доцент кафедри ділової комунікації
4 жовтня - Ощепкова Світлана Вікторівна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу № 5

Ювілеї

4 жовтня ювілей святкує Дмитрієв Сергій Миколайович, Завідувач навчальної лабораторії кафедри електротехніки та енергоефективності Інженерного інституту ЗНУ

5 жовтня

Дні народження

5 жовтня - Кістрінь Владислав Віталійович, Лаборант Економіко-правничого коледжу ЗНУ

Ювілеї

5 жовтня ювілей святкує Васильєва Валентина Вікторівна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів гуртожитку № 7

6 жовтня

Дні народження

6 жовтня - Бєй Ілля Геннадійович, Викладач кафедри слов̓янської філології
6 жовтня - Тітова Ольга Олександрівна, доцент кафедри фундаментальної математики
6 жовтня - Хацер Максим Володимирович, Доцент кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики
6 жовтня - Кирилова Інна Олександрівна, завідувач виробничої практики Економіко – правничого коледжу
6 жовтня - Мурашкінцева Тетяна Миколаївна, завідувач навчальної лабораторії кафедри прикладної фізики і наноматеріалів

7 жовтня

7 жовтня - Грединарова Олена Михайлівна, доцент кафедри психології
7 жовтня - Данилюк Галина Вікторівна, бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки

8 жовтня

8 жовтня - Зарецька Ірина Леонідівна, Провідний фахівець відділу науково-технічного відділу науково-дослідної частини
8 жовтня - Шепкунова Надія Михайлівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №10
8 жовтня - Ванюк Дар’я Валеріївна, доцент кафедри фізичного виховання
8 жовтня - Сотченко Юлія Костянтинівна, Старший викладач кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ
8 жовтня - Чиженок Тамара Макарівна, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту

9 жовтня

9 жовтня - Горліна Лариса Іванівна, статистик навчального відділу
9 жовтня - Воронцова Наталія Юліївна, Завідувач навчальної лабораторії кафедри металургійного обладнання Інженерного інституту ЗНУ
9 жовтня - Колісник Ольга Леонідівна, Бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки
9 жовтня - Бородкін Юрій Анатолійович, теплотехнік 1 категорії групи теплотехніки
9 жовтня - Сьомченко Вікторія Вікторівна, доцент кафедри обліку та оподаткування, заступник декана з виховної роботи економічного факультету

10 жовтня

10 жовтня - Горло Наталя Віталіївна, доцент кафедри політології
10 жовтня - Артемякіна Оксана Валеріївна, завідувач навчальної лабораторії телевізійної журналістики кафедри журналістики
10 жовтня - Гальченко Лія Володимирівна, доцент кафедри фізичної культури і спорту
10 жовтня - Варук Світлана Іванівна, прибиральник службових приміщень спортивно – оздоровчого комплексу
10 жовтня - Бойко Євген Максимович, Лаборант Економіко-правничого коледжу ЗНУ

11 жовтня

Ювілеї

11 жовтня ювілей святкує Сидоров Ярослав Олексійович, доцент кафедри адміністративного та господарського права

12 жовтня

Дні народження

12 жовтня - Ігнатуша Олександр Миколайович, професор кафедри історії України
12 жовтня - Костюченко Наталія Іванівна, доцент кафедри загальної та прикладної екології та зоології

13 жовтня

13 жовтня - Татаринова Аліна Володимирівна, Технік-програміст центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету
13 жовтня - Каніболоцька Ольга Анатоліївна, доцент кафедри викладання другої іноземної мови
13 жовтня - Черкасов Станіслав Сергійович, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, заступник декана з міжнародної роботи історичного факультету

Ювілеї

13 жовтня ювілей святкує Пономаренко Ольга Вікторівна, Декан факультету соціальної педагогіки та психології

14 жовтня

Дні народження

14 жовтня - Бурмістрова Галина Сергіївна, двірник студентського містечка

Ювілеї

14 жовтня ювілей святкує Леденьова Ірина Михайлівна, Кошторисник експлуатаційно-технічного відділу

15 жовтня

Дні народження

15 жовтня - Мосейко Юрій Вікторович, Доцент кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ, заступник декана з навчальної роботи факультету металургії
15 жовтня - Вовк-Носенко Ганна Володимирівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №10
15 жовтня - Богатир Ірина Іванівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №9
15 жовтня - Фесенко Ірина Михайлівна, доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
15 жовтня - Борисовська Юлія Олександрівна, викладач Економіко-правничого коледжу ЗНУ

16 жовтня

16 жовтня - Безпалько Раїса Василівна, швейцар навчального корпусу №6

17 жовтня

17 жовтня - Чайка Ольга Вікторівна, фахівець 1 категорії деканату факультету фізичного виховання

Ювілеї

17 жовтня ювілей святкує Тягнирядно Алла Юріївна, Старший лаборант кафедри слов’янської філології

18 жовтня

Дні народження

18 жовтня - Назаренко Алла Анатоліївна, фахівець 2 категорії відділу матеріально-технічного постачання
18 жовтня - Гаврилова Ганна Валеріївна, бухгалтер 2 категорії відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності
18 жовтня - Лисенко Ольга Іванівна, Завідувач гуртожитку № 7

19 жовтня

19 жовтня - Семикопний Володимир Іванович, Черговий зміни відділу охорони
19 жовтня - Малтиз Вікторія Віталіївна, доцент кафедри управління персоналом і маркетингу
19 жовтня - Козлова Марія Борисівна, Старший лаборант кафедри конституційного та трудового права
19 жовтня - Сайкова Тетяна Юріївна, Завідувач навчальної лабораторії кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ

Ювілеї

19 жовтня ювілей святкує Штейнле Олексій Федорович, провідного наукового співробітника навчально-наукової лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій для виконання держбюджетної теми № 2/19 науково-дослідної частини

20 жовтня

Дні народження

20 жовтня - Солодухін Станіслав Володимирович, Доцент кафедри економіки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ

21 жовтня

21 жовтня - Михайленко Ольга Борисівна, прибиральник службових приміщень спортивно – оздоровчого комплексу
21 жовтня - Малина Олена Григорівна, доцент кафедри психології
21 жовтня - Коломоєць Геннадій Павлович, Директор Інженерного інституту ЗНУ
21 жовтня - Салтикова Тетяна Олексіївна, викладач кафедри викладання другої іноземної мови

Ювілеї

21 жовтня ювілей святкує Глаговська Олена Анатоліївна, Швейцар гуртожитку № 6

22 жовтня

Дні народження

22 жовтня - Попович Альона Леонідівна, секретар-друкарка деканату факультету журналістики
22 жовтня - Копійка Віра Вікторівна, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини, заступник декана з наукової роботи біологічного факультету
22 жовтня - Зубець Наталя Олександрівна, доцент кафедри української мови
22 жовтня - Пєшкова Олена Андріївна, Старший викладач кафедри викладання другої іноземної мови, заступник декана з міжнародної роботи факультету іноземної філології
22 жовтня - Рудень Людмила Володимирівна, Бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки

23 жовтня

23 жовтня - Голомб Вікторія Володимирівна, Доцент кафедри економіки підприємства Інженерного інституту ЗНУ
23 жовтня - Гречнєва Марина Олександрівна, Старший викладач кафедри загальної математики
23 жовтня - Данілкіна Олександра Василівна, Заступник директора з навчально-виховної роботи Економіко-правничого коледжу ЗНУ
23 жовтня - Костюк Віктор Володимирович, декан факультету журналістики
23 жовтня - Хлизіна Ольга Іванівна, комірник хімічного складу біологічного факультету
23 жовтня - Кендюхов Олександр Володимирович, професор кафедри управління персоналом і маркетингу
23 жовтня - Череп Алла Василівна, декан економічного факультету

24 жовтня

24 жовтня - Хребтова Вікторія Володимирівна, доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування

Ювілеї

24 жовтня ювілей святкує Сахно Анна Сергіївна, старший лаборант кафедри англійської філології

25 жовтня

Дні народження

25 жовтня - Пуш Василь Михайлович, слюсар – сантехнік 5 розряду групи теплотехніки
25 жовтня - Горбань Валерій Віталійович, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, заступник декана з профорієнтаційної роботи біологічнго факультету
25 жовтня - Фокіна Любов Михайлівна, Прибиральник службових приміщень гуртожитку № 7
25 жовтня - Биба Марія Олексіївна, доцент кафедри романської філології і перекладу
25 жовтня - Карпенко Ганна Володимирівна, Провідний фахівець науково-технічного відділу науково-дослідної частини
25 жовтня - Кравченко Яна Павлівна, доцент кафедри німецької філології і перекладу, заступник декана з виховної роботи факультету іноземної філології
25 жовтня - Барішенко Олена Миколаївна, Доцент кафедри автоматизованого управління технологічними процесами Інженерного інституту ЗНУ
25 жовтня - Буренков Віктор Миколайович, Молодший науковий співробітник навчально-наукової лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій для виконання держбюджетної теми № 2/19 науково-дослідної частини

Ювілеї

25 жовтня ювілей святкує Довжик Володимир Миколайович, водій автотранспортних засобів відділу автотранспорту
25 жовтня ювілей святкує Бабанін Олександр Васильович, Провідний фахівець відділу охорони праці та пожежної безпеки

Сторінки : [1] 2