Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Заходи, свята, вітання

2019-й рік

Вересень

1 вересня

Дні народження

1 вересня - Воробей Сергій Анатолійович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 розряду групи головного енергетика
1 вересня - Волкова Валерія Володимирівна, доцент кафедри ділової комунікації

2 вересня

2 вересня - Шестопалова Антоніна Олександрівна, Провідний інженер відділу охорони праці та пожежної безпеки
2 вересня - Іваненко Станіслав Валентинович, завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування, доцент кафедри викладання другої іноземної мови
2 вересня - Лук’янов Олексій Миколайович, Охоронник відділу охорони
2 вересня - Скачков Віктор Олексійович, Професор кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ
2 вересня - Снєжко Віталій Прокопович, завідувач відділу наукової бібліотеки
2 вересня - Фаворитов Володимир Миколайович, доцент кафедри медико – біологічних основ фізичної культури та спорту

3 вересня

3 вересня - Бойка Олена Анатоліївна, доцент кафедри садово – паркового господарства та генетики, заступник декана з міжнародної роботи біологічного факультету
3 вересня - Косяк Наталія Олександрівна, Заступник головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності
3 вересня - Кікнадзе Володимир Нодарійович, Водій автотранспортних засобів відділу автотранспорту
3 вересня - Власов Андрій Олександрович, доцент кафедри металургійного обладнання Інженерного інституту ЗНУ, заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ
3 вересня - Козич Ірина Володимирівна, доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності, заступник декана з навчальної роботи факультету соціальної педагогіки та психології
3 вересня - Булавіна Оксана Володимирівна, провідний фахівець відділу до університетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
3 вересня - Чорна Ганна Володимирівна, Викладач кафедри дошкільної та початкової освіти

Ювілеї

3 вересня ювілей святкує Панова Віра Олегівна, Асистент кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ

4 вересня

Дні народження

4 вересня - Тимошенко Олена Володимирівна, Гардеробник навчального корпусу № 3
4 вересня - Булах Сергій Михайлович, доцент кафедри фізичної культури і спорту
4 вересня - Пархоменко Любов Григорівна, Гардеробник навчального корпусу № 8
4 вересня - Стасик Микола Васильович, доцент кафедри українознавства, заступник декана з навчальної роботи філологічного факультету

Ювілеї

4 вересня ювілей святкує Піляєва Світлана Іванівна, бібліотекар 1 категорії наукової бібліотеки

5 вересня

Дні народження

5 вересня - Мержинський Євгеній Костянтинович, Доцент кафедри економіки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ, заступник декана з виховної роботи факультету економіки та менеджменту
5 вересня - Дударєв Дмитро Володимирович, фахівець навчально-науково-виробничої лабораторії біоресурсів навколишнього природного середовища Регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія» науково-дослідної частини
5 вересня - Макєдонова Ольга Дмитрівна, доцент кафедри викладання другої іноземної мови

6 вересня

6 вересня - Соломіна Анастасія Сергіївна, провідний фахівець відділу діловодства та архіву
6 вересня - Непритворна Наталія Василівна, провідний фахівець Центру інформаційних систем та комп’ютерних технологій математичного факультету
6 вересня - Кара Аліна Денисівна, Фахівець відділу міжнародних зв’язків
6 вересня - Іріоглу Юрій Олександрович, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін, заступник декана з профорієнтаційної роботи історичного факультету

Ювілеї

6 вересня ювілей святкує Воронцова Наталія Віталіївна, секретар - друкарка деканату біологічного факультету
6 вересня ювілей святкує Уланова Ксенія Федорівна, паспортист відділу виховної роботи

7 вересня

Дні народження

7 вересня - Волгіна Олена Олександрівна, доцент кафедри викладання другої іноземної мови
7 вересня - Ніконова Аліна Олександрівна, Доцент кафедри мікроелектронних інформаційних систем Інженерного інституту ЗНУ, заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій
7 вересня - Самарська Олена Вікторівна, старший лаборант кафедри садово-паркового господарства та генетики

Ювілеї

7 вересня ювілей святкує Арапов Іван Михайлович, слюсар – сантехнік 5 розряду групи теплотехніки
7 вересня ювілей святкує Сарнацький Олександр Петрович, Професор кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

8 вересня

Дні народження

8 вересня - Чуєва Інна Олександрівна, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
8 вересня - Дерюгіна Ольга Володимирівна, заступник начальника науково-дослідної частини
8 вересня - Резниченко Світлана Володимирівна, прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу №2

9 вересня

9 вересня - Долгова Олена Іванівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №11
9 вересня - Добровольська Оксана Григорівна, Доцент кафедри міського будівництва і господарства Інженерного інституту ЗНУ
9 вересня - Ляшенко Олександр Володимирович, Товарознавець відділу матеріально-технічного постачання
9 вересня - Черняєва Ольга Миколаївна, Секретар-друкарка деканату факультету фізичного виховання

10 вересня

10 вересня - Гусєв Олександр Олексійович, інструктор з основної діяльності спортивно-оздоровчого комплексу
10 вересня - Сидорук Анна Вікторівна, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, заступник декана з міжнародної роботи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму
10 вересня - Духонченко Ганна Іванівна, старший лаборант кафедри соціальної філософії та управління

Ювілеї

10 вересня ювілей святкує Корольов Віктор Олексійович, Провідний фахівець кафедри металургійного обладнання Інженерного інституту ЗНУ

11 вересня

Дні народження

11 вересня - Макаренко Олена Іванівна, доцент кафедри економічної кібернетики
11 вересня - Бондаренко Вікторія Володимирівна, прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу № 2

12 вересня

12 вересня - Ємельянова Валентина Миколаївна, старший викладач кафедри англійської філології, заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету іноземної філології
12 вересня - Сиваш Сніжана Володимирівна, Старший лаборант кафедри акторської майстерності та дизайну

Ювілеї

12 вересня ювілей святкує Кутєпова Юлія Олександрівна, Провідний фахівець відділу з питань цивільного захисту

13 вересня

Дні народження

13 вересня - Болокан Інна Вікторівна, професор кафедри цивільного права
13 вересня - Чекмарьов Віктор Федорович, Двірник господарського відділу
13 вересня - Євстафенко Юлія Володимирівна, провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності

14 вересня

14 вересня - Сергєєва Галина Олександрівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №3
14 вересня - Левченко Семен Іванович, Охоронник відділу охорони
14 вересня - Вавіліна Світлана Геннадіївна, доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування
14 вересня - Скрипаченко Тетяна Вікторівна, доцент кафедри психології

15 вересня

15 вересня - Маркова Олена Вікторівна, Фахівець відділу до університетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
15 вересня - Герасимов Геннадій Володимирович, Провідний інженер господарського відділу

16 вересня

16 вересня - Соболєва Наталія Миколаївна, Старший лаборант кафедри фізики твердого тіла

17 вересня

17 вересня - Тєлкова Оксана Василівна, доцент кафедри романської філології і перекладу
17 вересня - Поплавська Анжеліка Петрівна, доцент кафедри психології
17 вересня - Манькова Олена Семенівна, Провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
17 вересня - Кравець-Мінська Тетяна Олександрівна, старший лаборант кафедри акторської майстерності та дизайну
17 вересня - Меліхова Тетяна Олегівна, Завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту, професор Інженерного інституту ЗНУ
17 вересня - Савченко Тетяна Іванівна, швейцар навчального корпусу №2
17 вересня - Солодка Ольга Олексіївна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу № 8
17 вересня - Олійник Ганна Петрівна, прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу №3

18 вересня

18 вересня - Кривохата Анастасія Григорівна, асистент кафедри програмної інженерії
18 вересня - Савела Володимир Миколайович, Лаборант кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ
18 вересня - Прохоров Володимир Федорович, професор кафедри німецької філології і перекладу

19 вересня

19 вересня - Корельська Ірина Олексіївна, комендант навчального корпусу № 6
19 вересня - Ніколаєнко Валентина Миколаївна, доцент кафедри української літератури, заступник декана з виховної роботи філологічного факультету

Ювілеї

19 вересня ювілей святкує Гребенюк Сергій Миколайович, Завідувач кафедри фундаментальної математики, професор

20 вересня

Дні народження

20 вересня - Міхєєва Олена Миколаївна, провідний редактор редакційно – видавничого відділу
20 вересня - Войтович Євген Михайлович, доцент кафедри кримінального права та правосуддя
20 вересня - Долинна Ганна Тарасівна, Завідувач гуртожитку № 6

Ювілеї

20 вересня ювілей святкує Піскунов Антон Володимирович, Технік-програміст Економіко-правничого коледжу ЗНУ
20 вересня ювілей святкує Черевата Анастасія Віталіївна, Фахівець 1 категорії деканату факультету соціальної педагогіки та психології
20 вересня ювілей святкує Літвінова Інна Юріївна, провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності

21 вересня

Дні народження

21 вересня - Скірко Ганна Захарівна, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти

Ювілеї

21 вересня ювілей святкує Жук Марина Василівна, Швейцар господарського відділу

22 вересня

Дні народження

22 вересня - Демиденко Сергій Іванович, інженер 1 категорії навчальної лабораторії інформаційного забезпечення освітнього процесу навчального відділу
22 вересня - Шимшит Олексій Вікторович, Комірник спортивно-оздоровчого комплексу
22 вересня - Люта Тамара Дмитріївна, Завідувач навчальної лабораторії кафедри прикладної екології та охорони праці Інженерного інституту ЗНУ
22 вересня - Широбокова Ольга Олександрівна, доцент кафедри соціальної філософії та управління, заступник декана з профорієнтаційної роботи факультету соціології та управління
22 вересня - Качинська Марина Олегівна, Провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності
22 вересня - Данило Людмила Миколаївна, швейцар навчального корпусу №8

23 вересня

23 вересня - Ковальова Валентина Олександрівна, Прибиральник службових приміщень навчального корпусу №10
23 вересня - Кісельов Єгор Миколайович, Доцент кафедри електронних систем Інженерного інституту ЗНУ
23 вересня - Торкут Наталія Миколаївна, Начальник Українського міжуніверситетського навчально-наукового шекспірівського центру науково-дослідної частини
23 вересня - Веремієнко Наталія Василівна, Прибиральник службових приміщень та санвузлів навчального корпусу №11
23 вересня - Воронкова Тетяна Володимирівна, старший лаборант кафедри фізичної культури і спорту

24 вересня

24 вересня - Орлова-Яланська Олена Олександрівна, Старший лаборант кафедри викладання другої іноземної мови

25 вересня

25 вересня - Багорка Анна Миколаївна, викладач Економіко – правничого коледжу
25 вересня - Хейлік Тетяна Олександрівна, доцент кафедри слов’янської філології
25 вересня - Балик Олег Сергійович, Слюсар-сантехнік 5 розряду групи теплотехніки
25 вересня - Павелко Олена Анатоліївна, швейцар навчального корпусу № 3
25 вересня - Канцелярист Марія Анатоліївна, провідний редактор прес - служби

Сторінки : [1] 2