2019-й рік
Січень
2 січня
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
8 січня
Факультетський Засідання
Засідання кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
8.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Кузнєцов А.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
9 січня
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Засідання кафедри здоров’я людини
Місце проведення:
301 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
09.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Богдановська Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
10 січня
Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щочетверга/10.01.2019-31.01.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано
11 січня
Засідання кафедри фізичної культури і спорту
Місце проведення:
203 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
11.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Сватьєв А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
12 січня
Студентське самоврядування Загальноуніверситетський
Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"
Місце проведення:
303, 304, 306, 308, 312, 313 аудиторії 6 корпусу.
Дата і час:
12.01.2019 11:30 - 17:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Олейник Владислава
Контактні дані:
+380500582858
14 січня
Факультетський Засідання
Засідання кафедри туризму
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
14.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Маковецька Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
15 січня
Засідання кафедри ділової комунікації
Місце проведення:
409 ауд., навчальний корпус № 6
Дата і час:
15.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет менеджменту
Відповідальні особи:
Дибчинська Я.С., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
16 січня
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Засідання вченої ради факультету менеджменту
Місце проведення:
407 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
16.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Шавкун І.Г., декан
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
16.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Кущик А.П., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
17 січня
Науковий Загальноуніверситетський
Науково-технічна рада
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
17.01.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
- Доповідачі за планом
Організатори:
- Оспіщева І.В., секретар НТР
Відповідальні особи:
Васильчук Г.М., проректор з наукової роботи
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Засідання кафедри обліку та оподаткування
Місце проведення:
121 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
17.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Шмиголь Н.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щочетверга/10.01.2019-31.01.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано
18 січня
Студентське самоврядування Загальноуніверситетський
Звітня лекція проекту «Волонтерство = професія?»
Місце проведення:
50 аудиторія 1 корпус
Дата і час:
18.01.2019 15:00 - 16:30
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Бовсуновський Ілля Андрійович
Контактні дані:
+380990729247
Факультетський Засідання
Засідання кафедри української мови
Місце проведення:
237 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
18.01.2019 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Христіанінова Р.О., професор
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри управління персоналом і маркетингу
Місце проведення:
220 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
18.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Іванов М.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії
Місце проведення:
119 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
18.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Бабміндра Д.І., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
21 січня
Засідання кафедри економічної кібернетики
Місце проведення:
113 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
21.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Максишко Н.К., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
22 січня
Засідання кафедри управління фінансово-економічною безпекою та проектами
Місце проведення:
219 ауд., навчальний корпус №
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Лепьохін О.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри німецької філології і перекладу
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Вапіров С.Ю., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри романської філології і перекладу
Місце проведення:
304 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Шаргай І.Є., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри англійської філології
Місце проведення:
329 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
22.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Єнікеєва С.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології
Місце проведення:
208 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
22.01.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Домніч В.І., професор
Контактні дані:
не вказано
23 січня
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Засідання кафедри прикладної математики і механіки
Місце проведення:
21-б ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
23.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Математичний факультет
Відповідальні особи:
Грищак В.З., професор
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради економічного факультету
Місце проведення:
127 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
23.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Череп А.В., декан
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри загальної математики
Місце проведення:
21-а ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
23.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Математичний факультет
Відповідальні особи:
Зіновєєв І.В., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри теорії та практики перекладу
Місце проведення:
302 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
23.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Зацний Ю. А., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Місце проведення:
108 ауд., навчальний корпус № 6
Дата і час:
23.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет менеджменту
Відповідальні особи:
Бікулов Д.Т., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри викладання другої іноземної мови
Місце проведення:
315 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
23.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Ружин К.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри садово-паркового господарства та генетики
Місце проведення:
202 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
23.01.2019 14:30 - 17:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Лях В.О., професор
Контактні дані:
не вказано
24 січня
Засідання кафедри комп’ютерних наук
Місце проведення:
39 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
24.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Математичний факультет
Відповідальні особи:
Борю С.Ю., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щочетверга/10.01.2019-31.01.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри прикладної екології та зоології
Місце проведення:
209 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
24.01.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Рильський О.Ф., професор
Контактні дані:
не вказано
25 січня
Засідання кафедри української літератури
Місце проведення:
232 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
25.01.2019 10:00 - 11:30
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Горбач Н.В., доцент
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю
Місце проведення:
218 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
25.01.2019 10:55 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Березенко В.В., в.о. завідувача кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри адміністративного та господарського права
Місце проведення:
110 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Колпаков В.К., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри українознавства
Місце проведення:
413 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 11:30
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Стадніченко О.О., доцент
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри цивільного права
Місце проведення:
108 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Єрмоленко Д.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради філологічного факультету
Місце проведення:
226 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Хом’як Т.В., декан
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри програмної інженерії
Місце проведення:
19 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Математичний факультет
Відповідальні особи:
Лісняк А.О., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри конституційного та трудового права
Місце проведення:
104 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Журавльова Г.С., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засіданеня кафедри слов’янської філології
Місце проведення:
426 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Павленко І.Я., професор
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри історії і теорії держави та права
Місце проведення:
112 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
25.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Удовика Л.Г., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради факультету фізичного виховання
Місце проведення:
206 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
25.01.2019 14:30 - 16:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Маліков М.В., декан
Контактні дані:
не вказано
Науковий Міський
Науково-методичний семінар «Науково-методичні засади розвитку освітнього простору запорізького регіону в контексті євроінтеграції
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
25.01.2019 14:00 - 17:00
Запрошені:
- ВДПП; директори, заступники директорів закладів середньої освіти м.Запоріжжя й області; прес-служба
Організатори:
- Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
Відповідальні особи:
Гура О.І.,проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
Контактні дані:
не вказано
26 січня
Профорієнтаційний Міський
Виїзні тренінги із ЗНО
Місце проведення:
м. Василівка
Дата і час:
26.01.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
Відповідальні особи:
Микитів Г.В., начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування
Контактні дані:
не вказано
28 січня
Факультетський Засідання
Засідання кафедри журналістики
Місце проведення:
207 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
28.01.2019 10:55 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Любченко Ю.В., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
8.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Кузнєцов А.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри туризму
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
14.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Маковецька Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри здоров’я людини
Місце проведення:
301 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
09.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Богдановська Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри фізичної культури і спорту
Місце проведення:
203 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
11.01.2019,28.01.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Сватьєв А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри підприємництва, менеджменту організації та логістики
Місце проведення:
415 ауд., навчальний корпус № 6
Дата і час:
28.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет менеджменту
Відповідальні особи:
Бухаріна Л.М., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
29 січня
Загальноуніверситетський Вчена рада
Вчена рада
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
29.01.2019 14:30 - 17:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Ректорат
Відповідальні особи:
Проценко О.А., вчений секретар
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Засідання кафедри видавничої справи та редагування
Місце проведення:
243 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
29.01.2019 10:55 - 12:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Плеханова Т.М., завідувач кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради математичного факультету
Місце проведення:
37 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
29.01.2019 11:00 - 12:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Математичний факультет
Відповідальні особи:
Гоменюк С.І., декан
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради біологічного факультету
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
29.01.2019 14:30 - 17:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Омельянчик Л.О., декан
Контактні дані:
не вказано
30 січня
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
31 січня
Факультетський Засідання
Засідання НТСАДМВ економічного факультету
Місце проведення:
211 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
щочетверга/10.01.2019-31.01.2019 11:00 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Калінчук В.В., голова НТСАДМВ
Контактні дані:
не вказано
Засідання вченої ради факультету журналістики
Місце проведення:
241 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
31.01.2019 12:00 - 14:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Костюк В.В., декан
Контактні дані:
не вказано
Засідання навчально-методичної ради факультету журналістики
Місце проведення:
241 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
31.01.2019 14:00 - 16:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Романюк Н.В., голова навчально-методичної ради факультету
Контактні дані:
не вказано
Лютий
1 лютого
Культурно-масовий Коледжівський
Урочисте вручення дипломів
Місце проведення:
Запорізький обласний центр молоді
Дата і час:
01.02.2019 16:00 - 18:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економіко-правничий коледж ЗНУ
Відповідальні особи:
Грибанова О.Є., директор коледжу
Контактні дані:
не вказано
5 лютого
Науковий Загальноуніверситетський
Вибори голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
05.02.2019 13:00 - 17:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Каганов Ю.О., проректор з науково-педагогічної роботи
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Загальноуніверситетський
Китайський Новий рік
Місце проведення:
Хол актової зали, навчальний корпус № 2
Дата і час:
05.02.2019 16:30 - 18:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
не вказано
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
05.02.2019 11:00 - 13:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Факультет менеджменту
Відповідальні особи:
Кургузов А.О., заступник декана з вих.роботи
Контактні дані:
не вказано
6 лютого
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 2
Дата і час:
06.02.2019 13:00 - 15:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Сьомченко В.В., заступник декана
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Засідання кафедри міського будівництва та господарства
Місце проведення:
54 ауд., адміністративний корпус
Дата і час:
06.02.2019,19.02.2019 14:00 - 15:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Банах А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
7 лютого
Культурно-масовий Загальноуніверситетський
Кастинг на конкурс "Miss University'19"
Місце проведення:
актова зала нк №2 ЗНУ (вул.Жуковського,66-б)
Дата і час:
07.02.2019 17:00 - 20:00
Ти! ще думаєшь ідти на кастинг чи ні?
Не сумнівайся, заповнюй анкету на Google-формі
https://goo.gl/forms/esaMfjyDbWX5r5iO2
Учасниць конкурсу "Miss University'19" чекають неймовірні подарунки від партнерів, але! головний подарунок корона та грошовий приз. Тож, приходь на кастинг.
Центр культури ЗНУ
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Центр культури
Відповідальні особи:
проректор з наукової роботи Васильчук Г.М., директор центру культури Янько Ю.Ю.
Контактні дані:
228-75-80
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 2
Дата і час:
07.02.2019 13:00 - 15:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Криволапов Е. А., зам.декана з вих.роботи
Контактні дані:
не вказано
8 лютого
Факультетський Засідання
Засідання кафедри здоров’я людини
Місце проведення:
301 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
08.02.2019,28.02.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Богдановська Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання і спорту
Місце проведення:
114 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
08.02.2019,28.02.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Кузнєцов А.О., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
08.02.2019 11:00 - 13:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Факультет журналістики
Відповідальні особи:
Кондрико А.А., заступник декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
307 ауд. навчального корпусу №3
Дата і час:
08.02.2019 12:55 - 15:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Факультет соціології та управління
Відповідальні особи:
Маловічко О.В., заступник декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
08.02.2019 13:00 - 15:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Математичний факультет
Відповідальні особи:
Кондрат'єва Н.О., заступник декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Коледжівський
Урочисте вручення дипломів
Місце проведення:
Актова зала коледжу
Дата і час:
08.02.2019 14:00 - 16:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Торговий коледж ЗНУ
Відповідальні особи:
Олійник О.Л., директор коледжу
Контактні дані:
не вказано
9 лютого
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 2
Дата і час:
09.02.2019 09:00 - 11:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Факультет іноземної філології
Відповідальні особи:
Захарова Н.В., заст. декана з вих.роботи
Контактні дані:
не вказано
10 лютого
Культурно-масовий Міський
Урочисте відкриття "Відкритої академії інженерних знань"
Місце проведення:
Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем
Дата і час:
10.02.2019 12:30 - 15:30
Запрошені:
- Студенти та викладачі
Організатори:
- Кафедра програмного забезпечення автоматизоаних систем
Відповідальні особи:
Полякова Н.П., доцент
Контактні дані:
не вказано
11 лютого
Факультетський Засідання
Засідання кафедри фізичної культури і спорту
Місце проведення:
203 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
11.02.2019,28.02.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Сватьєв А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри туризму
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
11.02.2019,28.02.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Маковецька Н.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Засідання кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту
Місце проведення:
303 ауд., навчальний корпус № 4
Дата і час:
11.02.2019,28.02.2019 10:55 - 11:25
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Факультет фізичного виховання
Відповідальні особи:
Конох А.П., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 8
Дата і час:
11.02.2019 12:00 - 14:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Факультет соціальної педагогіки та психології
Відповідальні особи:
Івнова Л.С., заступник декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано
12 лютого
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 2
Дата і час:
12.02.2019 10:00 - 12:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Алімов К.О.,заст.декана, Навоян А.С.,голова студентської ради
Контактні дані:
не вказано
13 лютого
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано
Науковий Факультетський
Круглий стіл на тему : «Соціальні стипендії. Правове регулювання»
Місце проведення:
202 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
13.02.2019 8:00 - 11:00
Запрошені:
- Студенти та викладачі
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Коломоєць Т.О.,декан
Контактні дані:
не вказано
Виховний Факультетський
Відзначення 30 річниці виведення військ з Афганістану
Місце проведення:
не вказано
Дата і час:
13.02.2019 08:00 - 17:00
Запрошені:
- Студенти та викладачі
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Лепьохін О.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Дебати
Дебатний клуб RATUS
Місце проведення:
109 ауд 5 корпуса ЗНУ
Дата і час:
13.02.2019 16:00 - 19:00
Дебатний клуб Історичного факультету
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Аль-Хуссейн Мохаменд Ахмедович
Контактні дані:
+380979771715
14 лютого
Виховний Факультетський
Круглий стіл на тему : «Зміни в цивільному процесуальному законодавстві»
Місце проведення:
110 ауд., навчальний корпус № 5
Дата і час:
14.02.2019 11:25 - 13:00
Запрошені:
- Студенти та викладачі
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Алімов К.О., заст.декана з вих.роботи
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Засідання
Науково-технічна рада
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
14.02.2019 14:30 - 17:00
Запрошені:
- Члени ради
Організатори:
- Оспіщева І.В., секретар НТР
Відповідальні особи:
Васильчук Г.М., проректор з наукової роботи
Контактні дані:
не вказано
15 лютого
Культурно-масовий Факультетський
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
423 ауд., навчальний корпус № 2
Дата і час:
15.02.2019 10:00 - 13:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Ніколаєнко В.М., заступник декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
307 ауд., навчальний корпус № 3
Дата і час:
15.02.2019 11:00 - 13:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Яранцева В.В., заст. декана з виховної роботи
Контактні дані:
не вказано
Урочисте вручення дипломів магістрів
Місце проведення:
Актова зала, навчальний корпус № 5
Дата і час:
15.02.2019 14:30 - 17:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Історичний факультет
Відповідальні особи:
Молдавський Р.Л., заступник декана
Контактні дані:
не вказано
Культурно-масовий Коледжівський
Урочисте вручення дипломів
Місце проведення:
Актова зала коледжу
Дата і час:
15.02.2019 12:00 - 14:00
Запрошені:
- Всі бажаючі
Організатори:
- Гідроенергетичний коледж
Відповідальні особи:
не вказано
Контактні дані:
не вказано
18 лютого
Студентське самоврядування Загальноуніверситетський
Дебатний клуб ЗНУ
Місце проведення:
109 аду 5 корпусу ЗНУ
Дата і час:
щопонеділка/18.02.2019-25.05.2019 17:30 - 19:30
Дебатний клуб ЗНУ.
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Патюпкіна Єлизавета
Контактні дані:
+380951259209
Факультетський Засідання
Засідання кафедри промислового та цивільного будівництва
Місце проведення:
Л208 ауд., лабораторний корпус
Дата і час:
18.02.2019 13:00 - 14:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Кафедра промислового та цивільного будівництва
Відповідальні особи:
Арутюнян І.А., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
19 лютого
Засідання кафедри міського будівництва та господарства
Місце проведення:
54 ауд., адміністративний корпус
Дата і час:
06.02.2019,19.02.2019 14:00 - 15:00
Запрошені:
- Члени кафедри
Організатори:
- Інженерний інститут ЗНУ
Відповідальні особи:
Банах А.В., зав.кафедри
Контактні дані:
не вказано
Факультетський Дебати
Дебатний клуб RATUS
Місце проведення:
307 ауд 5 корпусу ЗНУ
Дата і час:
щовівторка/19.02.2019-25.05.2019 16:00 - 19:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
не вказано
Відповідальні особи:
Аль-Хуссейн Мохаменд Ахмедович
Контактні дані:
+380979771715
20 лютого
Загальноуніверситетський Засідання
Засідання студентської ради університету
Місце проведення:
28 ауд., навчальний корпус № 1
Дата і час:
щосереди 11:00 - 12:30
Запрошені:
- Члени студентської ради
Організатори:
- Студентська рада
Відповідальні особи:
Пересипко М.О., голова студради
Контактні дані:
не вказано