2016-й рік
Лютий
10 лютого
Факультетський Конкурс
Олімпіада з економіки природокористування 1-й тур
Місце проведення:
119 ауд., навчальний корпус №5
Дата і час:
10.02.2016 11:00 - 12:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Шевченко Ю.О.
Контактні дані:
не вказано
13 лютого
Міжнародний Конкурс
Участь у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови і літератури імені Тараса Шевченка
Місце проведення:
Запорізька гімназія № 6
Дата і час:
13.02.2016 08:00 - 17:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Філологічний факультет
Відповідальні особи:
Проценко О.А.
Контактні дані:
не вказано
19 лютого
Факультетський Конкурс
Олімпіада з міжнародної економіки 1-й тур
Місце проведення:
119 ауд., навчальний корпус №5
Дата і час:
19.02.2016 11:00 - 12:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Шевченко Ю.О.
Контактні дані:
не вказано
25 лютого
Олімпіада з економічної кібернетики 1-й тур
Місце проведення:
207 ауд., навчальний корпус №5
Дата і час:
25.02.2016 13:00 - 14:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Економічний факультет
Відповідальні особи:
Козін І.В.
Контактні дані:
228 76 42
27 лютого
Конкурс Обласний
VІ обласний конкурс читців української поезії
Місце проведення:
навчальний корпус №8
Дата і час:
27.02.2016 10:00 - 16:00
Запрошені:
- учні старших класів шкіл м. Запоріжжя і області
Організатори:
- Факультет соціальної педагогіки та психології
Відповідальні особи:
Петрик Т. Д., викладач
Контактні дані:
0504848768
Березень
11 березня
Факультетський Конкурс
Конкурс-олімпіада «Кращий знавець екології»
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус №3
Дата і час:
11.03.2016 14:30 - 16:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Омельянчик Л.О., декан біологічного факультету
Контактні дані:
228-75-78
18 березня
Конкурс-олімпіада «Кращий знавець хімії»
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус №3
Дата і час:
18.03.2016 14:30 - 16:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Омельянчик Л.О., декан біологічного факультету
Контактні дані:
228-75-78
23 березня
Проведення конкурсу «Першокурсник –супергерой»
Місце проведення:
314 ауд., навчальний корпус №3
Дата і час:
23.03.2016 11:00 - 13:00
Запрошені:
- Студенти 1 курсу
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Попова О.Я., голова НТСАДМВ юридичного факультету
Контактні дані:
228-76-16
25 березня
Конкурс-олімпіада «Кращий знавець біології»
Місце проведення:
306 ауд., навчальний корпус №3
Дата і час:
25.03.2016 14:30 - 16:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- Біологічний факультет
Відповідальні особи:
Омельянчик Л.О., декан біологічного факультету
Контактні дані:
228-75-78
31 березня
Брейн –ринг серед студентів 1-го курсу юридичного факультету - відбіркова гра.
Місце проведення:
50 ауд., навчальний корпус №1
Дата і час:
31.03.2016 12:55 - 14:15
Запрошені:
- студенти 1-го курсу
Організатори:
- Юридичний факультет
Відповідальні особи:
Удовика Л.Г., д.ю.н.
Контактні дані:
228-76-40
Квітень
25 квітня
Загальноуніверситетський Конкурс
Змагання особового складу формувань радіаційно-хімічного захисту.
Місце проведення:
майданчик перед 4 навчальним корпусом
Дата і час:
25.04.2016 11:00 - 12:00
Виконання нормативів № 1-2, підбір та підготовка до використання.
Запрошені:
- Прес-центр
- Біологічний факультет
- Історичний факультет
- Математичний факультет
- Факультет фізичного виховання
- Факультет соціології та управління
Організатори:
- Штаб ЦЗ
Відповідальні особи:
Гапанчук Т.К., провідний фахівець з питань цивільного захисту
Контактні дані:
не вказано
Вересень
23 вересня
Конкурс Обласний
Обласний військово-спортивний конкурс "Призовник - 2016"
Місце проведення:
військове містечко №9 в/ч А 1978
Дата і час:
23.09.2016 08:00 - 17:00
Запрошені:
не вказано
Організатори:
- обласний центр патріотичного виховання молоді
Відповідальні особи:
Зінченко В.В., фахівець відділу виховної роботи
Контактні дані:
228-76-48
Листопад
25 листопада
Конкурс Коледжівський
Нагородження студентів ЕПК за участь у конкурсі проектних ідей "Дубовка: перезавантаження"
Місце проведення:
226 ауд. навчального корпусу №2
Дата і час:
25.11.2016 14:30 - 16:00
Запрошені:
- Економіко-правничий коледж ЗНУ
- Перший проректор
- Проректор з науково-педагогічної роботи
- Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
- Проректор з наукової роботи
Організатори:
- Економіко-правничий коледж ЗНУ
- Відділ проектної діяльності
Відповідальні особи:
Коваленко Н.М., в.о. начальника відділу проектної діяльності
Контактні дані:
не вказано
Грудень
16 грудня
Загальноуніверситетський Конкурс
Захист проектів "Епіцентр студентських ініціатив"
Місце проведення:
ауд.307, н.к. №3
Дата і час:
16.12.2016 15:00 - 17:00
Запрошуються студенти та аспіранти, які пройшли у півфінал:
Уляна Авраменко – аспірантка факультету соціальної педагогіки та психології (проект – Центр «Студтеремок»),
Аліна Блащик – студентка 2-го курсу ЕПК ЗНУ (проект – «Радуга: перезавантаження»),
Тетяна Воробйова – аспірантка юридичного факультету (проект – «Спілкування без меж»),
Наталія Воронська – аспірантка факультету соціальної педагогіки та психології (проект – «Центр пізнавального дозвілля»),
Вероніка Єсіна – аспірантка факультету соціальної педагогіки та психології (проект – «Центр «Студтеремок»),
Сергій Лагода Студія студент магістратури факультету фізичного виховання і спорту (проект «Студія аеро-йоги ЗНУ (Центр інноваційних технологій фізичного виховання)»),
Дар‘я Лях – студентка 2-го курсу ЕПК (проект – «Дача Собача»),
Тетяна Міндак – студентка 2-го курсу ЕПК (проект – «Подаруй дитині свято»),
Світлана Острогляд – студентка 5-го курсу біолологічного факультету (проект – «Прилад для ігрової активації формування творчого потенціалу малюків»),
Марія Пересипко – студентка 3-го курсу факультету соціології та управління (проект – «Студентське телебачення "ZNU-TV"»),
Ольга Пільщик – студентка 4-го курсу біологічного факультету (проект – «Нова форма інформаційно-аналітичного відображення поквартирної динаміки споживання енергоносіїв для позитивного самовпливу на ці процеси»),
Катерина Рибак – аспірантка філологічного факультету (проект – «Смаколик… Відчуй смак рідної мови»),
Ірина Рижа – студентка 5-го курсу біологічного факультету (проект – «Створення фотобіореактора замкненого типу для очищення води від біогенного забруднення»),
Дар’я Сабадаш – студентка 1-го курсу біологічного факультету (проект «Створення фотобіореактора замкненого типу для очищення води від біогенного забруднення»),
Владислав Сахабутдінов – студент 2 курсу факультет фізичного виховання (проект – «Жіночий футбольний клуб на базі ЗНУ»),
Марія Слабишева – студентка 1-го курсу біологічного факультету (проект – «Створення фотобіореактора замкненого типу для очищення води від біогенного забруднення»),
Тетяна Сокур – аспірантка юридичного факультету (Центр «Студтеремок»),
Дар’я Сорокина – студентка 4 курсу біологічного факультету (проект – «Системи підземного збору і тимчасового зберігання сміття»),
Сорокина Олександра Романівна – студентка 4 курсу біологічного факультету (проект – «Системи підземного збору і тимчасового зберігання сміття»),
Титарчук Дмитро Ігорович – аспірант економічного факультету (проект – «Сонячні лавки»).
Запрошені:
- Відділ аспірантури і докторантури
- Економіко-правничий коледж ЗНУ
- Біологічний факультет
- Економічний факультет
- Факультет соціальної педагогіки та психології
- Факультет фізичного виховання
- Філологічний факультет
Організатори:
- Відділ проектної діяльності
Відповідальні особи:
Коваленко Н.М., начальник відділу проектної діяльності
Контактні дані:
не вказано