Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 1902 )Студенти історичного факультету зустрілися із запорізькими старшокласниками

Студенти історичного факультету зустрілися із запорізькими старшокласниками

Днями представники студентської ради історичного факультету Запорізького національного університету завітали із профорієнтаційним візитом до Запорізької загальноосвітньої школи № 89. Вони зустрілися із майбутніми абітурієнтами, аби допомогти їм здійснити важливий вибір й остаточно визначитися із вищим навчальним закладом, куди одинадцятикласники в наступному році планують подавати документи для вступу.

19 переглядів
26.09.2017 11:12
Спортсмен ЗНУ Роман Агаєв – переможець обласної першості з армрестлінгу «Залізна осінь-2017»

Спортсмен ЗНУ Роман Агаєв – переможець обласної першості з армрестлінгу «Залізна осінь-2017»

Днями в Енергодарі відбулася XI відкрита першість з армрестлінгу «Залізна осінь-2017». Змагання зібрало 60 найсильніших представників цього виду спорту в Запорізькій області. До міста завітали спортсмени із Запоріжжя, Мелітополя, Дніпрорудного, Приморська, Кам'янки-Дніпровської та Знам'янки. Запорізький національний університет представляв аспірант юридичного факультету Роман Агаєв. Як завжди, спортсмен гідно презентував на турнірі рідне місто.
15 переглядів
26.09.2017 10:08
Студентам пропонують безкоштовно  відвідувати спортивні секції ЗНУ

Студентам пропонують безкоштовно відвідувати спортивні секції ЗНУ

Спортивно-оздоровчий комплекс традиційно лишається осередком вишу, який гуртує всіх прихильників здорового способу життя, активності й спритності. Так, його фахівці розповіли про розклад занять секцій спортивного напряму на 1 семестр 2017-18 року. Відзначимо, що їх проведення координують викладачі кафедри фізичного виховання (завідувач Віктор Горбуля). І вони для студентів університету є безкоштовними. Йдеться про футзал, баскетбол, волейбол, тренажерний зал, легку атлетику, настільний теніс тощо.

27 переглядів
26.09.2017 10:05
На юридичному факультеті презентували  унікальну монографію зі службового права

На юридичному факультеті презентували унікальну монографію зі службового права

Двадцять п’ятого вересня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася презентація унікального наукового видання – колективної монографії «Службове право: витоки, сучасність та перспективи розвитку». Ініціатором та координатором проекту з її створення стала лабораторія з проблем досліджень службового права, створена Національною академією правових наук України на базі юридичного факультету ЗНУ. Серед авторського колективу видання – представники провідних правових вишів України та іноземних навчальних закладів.

20 переглядів
26.09.2017 09:42
У ЗНУ прагнуть розвивати польський вектор міжнародної діяльності

У ЗНУ прагнуть розвивати польський вектор міжнародної діяльності

У рамках проведення в ЗНУ засідання VI міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки і бізнесу» відбулася робоча зустріч представників польського уряду та вищих навчальних закладів, співробітників адміністрації і викладачів університету.

117 переглядів
25.09.2017 16:27
В університеті стартував тренінг «Методологія CLIL»

В університеті стартував тренінг «Методологія CLIL»

25 вересня на базі Запорізького національного університету розпочався п'ятиденний тренінг «Методологія CLIL» («CLIL Study Methodology TRAINING») із підвищення кваліфікації викладачів мов та викладачів, які викладають предмети іноземними мовами.

72 переглядів
25.09.2017 15:28
У виші презентували книгу з історії вільнокозацького руху на Запоріжжі

У виші презентували книгу з історії вільнокозацького руху на Запоріжжі

У Запорізькому національному університеті під час тематичного засідання круглого столу відбулася презентація книги доктора історичних наук, доцента кафедра українознавства філологічного факультету Володимира Бондаренка «Немеркнуча слава новітніх запорожців: історія українського вільного козацтва на Запоріжжі (1917-1920 рр.)», приурочена до 100-річчя заснування Вільного козацтва.

57 переглядів
25.09.2017 15:26
Студенти ЗНУ перемогли  у військово-спортивному конкурсі «Призовник-2017»

Студенти ЗНУ перемогли у військово-спортивному конкурсі «Призовник-2017»

Днями в Запоріжжі відбувся традиційний для нашої області військово-спортивний конкурс для працюючої та студентської молоді «Призовник-2017». Його організатори – співробітники управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Обласний центр патріотичного виховання молоді – відзначають, що такі змагання надають можливість підліткам та молоді випробувати силу духу, фізичний гарт, сформувати стійкі патріотичні переконання й почуття гідності, мужності та стійкості. Команда ЗНУ – серед постійних активних учасників цього змагання. Цього року молодь університету виступила на конкурсі особливо вдало, посівши перше місце у загальному командному заліку серед студентів.

41 переглядів
25.09.2017 14:41
Першокурсники та абітурієнти біологічного факультету  відвідали Зоологічний музей ЗНУ

Першокурсники та абітурієнти біологічного факультету відвідали Зоологічний музей ЗНУ

На біологічному факультеті ЗНУ триває низка заходів, приурочених до важливої ювілейної дати – 30-річчя факультету. Так, днями до навчального корпусу №3, де розташований біологічний факультет, завітали близько 30 старшокласників, зацікавлених у вступі до вишу на природничі дисципліни. Їх запросили в гості до університету студенти біофаку, які зараз проходять педагогічну практику в загальноосвітніх навчальних закладах. Під керівництвом доцента кафедри хімії Вікторії Перетятько учні ознайомилися з аудиторним фондом факультету та з його лабораторіями.

42 переглядів
25.09.2017 14:34
Студенти юридичного факультету завітали  до Центру безоплатної правової допомоги

Студенти юридичного факультету завітали до Центру безоплатної правової допомоги

У рамках проведення «Фестивалю правничої кар’єри» на юридичному факультеті студенти Запорізького національного університету за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць відвідали Запорізький Регіональний центр безоплатної правової допомоги.

44 переглядів
25.09.2017 13:17
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 191

0.53026103973389