Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 587 )Студенти економічного факультету завітали на ковзанку

Студенти економічного факультету завітали на ковзанку

Студенти Запорізького національного університету не лише успішно складають сесію, але й знаходять час для активного дозвілля та заняття зимовими видами спорту. Днями представники економічного факультету ЗНУ відвідали ковзанку «Метелиця» на вулиці Перемоги. До них приєдналися представники факультетів фізичного виховання та факультету іноземної філології.

138 переглядів
12.01.2018 09:34
Активісти економічного факультету завітали до Запорізького дитячого центру реабілітації

Активісти економічного факультету завітали до Запорізького дитячого центру реабілітації

Нещодавно представники студентської ради економічного факультету ЗНУ завітали до Запорізького дитячого центру соціально-психологічної реабілітації.
58 переглядів
03.01.2018 12:51
На економічному факультеті влаштували благодійний ярмарок

На економічному факультеті влаштували благодійний ярмарок

Чотирнадцятого грудня, на честь Дня Святого Миколая, студентська рада економічного факультету ЗНУ влаштувала благодійний ярмарок. У холі навчального  корпусу № 5 увесь день студенти мали змогу купити різні солодощі та смаколики.

115 переглядів
15.12.2017 16:06
Молоді науковці економічного факультету провели дебати,  присвячені перевиробництву в умовах глобалізації

Молоді науковці економічного факультету провели дебати, присвячені перевиробництву в умовах глобалізації

Чотирнадцятого грудня на економічному факультеті Запорізького національного університету учасники факультетського Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та школи «Зелена економіка» провели дебати на тему: «Проблемні питання перевиробництва в умовах глобалізації та доцільність зростання економік світу».

62 переглядів
15.12.2017 09:33
Викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у конференції з ресурсоефективності

Викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у конференції з ресурсоефективності

Днями в Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася конференція: «Підвищення ресурсоефективності у Запорізькому регіоні: досягнення та перспективи проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО)». Організатором заходу став партнер ЗТПП – Центр ресурсоефективного та чистого виробництва. Серед учасників конференції були викладачі та студенти економічного факультету Запорізького національного університету.

96 переглядів
14.12.2017 11:29
На економічному факультеті пройшла соціальна акція

На економічному факультеті пройшла соціальна акція

Студенти та викладачі економічного факультету ЗНУ організували соціальну акцію «Захистимо своє майбутнє». Її організатори підкреслили, що в грудні відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІД/ВІЧ. Він був прийнятий за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я та Генеральної асамблеї ООН у 1988 році.

67 переглядів
12.12.2017 12:04
Економічні кібернетики ЗНУ знайомлять учнів шкіл зі своєю спеціальністю в рамках конкурсу «АNALYTICS.ZP.UA»

Економічні кібернетики ЗНУ знайомлять учнів шкіл зі своєю спеціальністю в рамках конкурсу «АNALYTICS.ZP.UA»

На економічному факультеті Запорізького національного університету 7 грудня відбувся фінал Конкурсу аналітичних досліджень «Аnalytics.zp.ua» для учнів 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій та освітніх комплексів Запорізькій області. Конкурс, який підготувала і проводила кафедра економічної кібернетики за підтримки Концерну «Кераміст», стартував 1 листопада. Протягом місяця тривала реєстрація команд та робота над проектами.

101 переглядів
08.12.2017 11:10
Запорізькі старшокласники опановують «Фінансову грамотність» із викладачами економічного факультету

Запорізькі старшокласники опановують «Фінансову грамотність» із викладачами економічного факультету

Упродовж листопада-грудня відповідно до заявки Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради науково-педагогічні працівники економічного факультету ЗНУ відвідують заклади загальної середньої освіти з лекціями навчального курсу «Фінансова грамотність».

102 переглядів
07.12.2017 16:48
На економічному факультеті привітали воїнів і ветеранів   із Днем Збройних сил України

На економічному факультеті привітали воїнів і ветеранів із Днем Збройних сил України

Шостого грудня на честь святкування Дня Збройних сил України представники економічного факультету влаштували урочистий захід, на який завітали військовослужбовці та ветерани прикордонних військ. Почесні гості факультету розповіли викладачам і студентам про військову службу. Також вони взяли участь у святковій концертній програмі, яку підготували для них представники університету.

101 переглядів
07.12.2017 10:00
У ЗНУ відбулась  III Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності»

У ЗНУ відбулась III Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності»

Першого грудня на базі Запорізького національного університету відбулася ІII Всеукраїнська конференція «Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності». Вона започаткована з ініціативи представників економічного факультету ЗНУ за підтримки державних та громадських організацій та за участі багатьох навчальних закладів вищої освіти – Міністерства освіти і науки України, Запорізької обласної державної адміністрації, Всеукраїнської спілки вчених-економістів, Академії наук вищої освіти України, Академії економічних наук України, Центру екологічної культури у Запоріжжі, Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради, Дніпровського національного університету ім. О.Гончара, Луганського національного університету ім. Т. Шевченка, Хмельницького національного університету ім. Г. Сковороди, Таврійського державного агротехнологічного університету, Східноєвропейського університету, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет економіки та менеджменту та інших.

226 переглядів
01.12.2017 15:26
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 59

0.27188110351562