Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 600 )Бізнес-інкубанти ЗНУ познайомилися із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

Бізнес-інкубанти ЗНУ познайомилися із новою програмою Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs»

Дев’ятнадцятого березня в бізнес-інкубаторі при економічному факультеті ЗНУ відбувся семінар на тему: «Про старт нової програми Європейського Союзу «Erasmus for Young Entrepreneurs». В ній Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області представляє Україну. Ця програма призначена для молоді, у якої є ідеї і яка хоче займатися бізнесом.

48 переглядів
20.03.2018 11:52
За першість у турнірі «Що? Де? Коли?» боролися студенти та викладачі економічного факультету

За першість у турнірі «Що? Де? Коли?» боролися студенти та викладачі економічного факультету

Шостий рік поспіль на економічному факультеті організовують та проводять інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?». Цього разу до участі у змаганнях приєдналися не тільки економісти, а й представники інших факультетів: філологічного, іноземної філології, ФСУ.

56 переглядів
16.03.2018 09:05
Науковці економічного факультету прозвітували про результати візиту до французького вишу

Науковці економічного факультету прозвітували про результати візиту до французького вишу

Нещодавно декан економічного факультету Алла Череп та заступник декана з міжнародної діяльності Аліна Осаул прозвітували трудовому колективу та студентству економічного факультету про перебування з робочим візитом у м. Ангулем (Франція). Зокрема, вони наголосили, що поїздка відбулася завдяки підтримці ректора ЗНУ Миколи Фролова на запрошення директора навчального комплексу Сан-Март-Шавань Веронік Деспор.

101 переглядів
13.03.2018 13:07
На економічному факультеті провели концерт до 8 березня

На економічному факультеті провели концерт до 8 березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Запорізькому національному університеті на економічному факультеті влаштували святковий концерт, під час якого в урочистій обстановці привітали викладачів і студенток. Захід організували студенти-активісти економічного факультету під керівництвом заступника декана з виховної роботи Вікторії Сьомченко.

138 переглядів
07.03.2018 09:54
Науковці економічного факультету вперше побували з робочим візитом у м. Ангулем (Франція)

Науковці економічного факультету вперше побували з робочим візитом у м. Ангулем (Франція)

Наприкінці лютого-на початку березня 2018 року делегація економічного факультету Запорізького національного університету у складі декана факультету, професора Алли Череп та заступника декана з міжнародної діяльності Аліни Осаул побувала з робочим візитом у місті Ангулем (Франція). Зустріч відбулася за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова на запрошення директора навчального комплексу Сан-Март-Шавань Веронік Деспор.

166 переглядів
05.03.2018 10:42
На економічному факультеті триває робота з юними вченими

На економічному факультеті триває робота з юними вченими

На економічному факультеті багато уваги приділяють роботі з талановитою учнівською молоддю. Викладачі факультету докладають чимало зусиль, аби сприяти розвитку наукової діяльності серед старшокласників області, допомогти їм у виборі майбутньої професії, а також – ознайомити з перспективами, які відкриваються перед випускниками вищих начальних закладів, які відомі тим, що готують кращих фахівців у своїх галузях діяльності.

125 переглядів
02.03.2018 09:08
На економічному факультеті стартувала  ділова гра з автоматизації бізнес-процесів

На економічному факультеті стартувала ділова гра з автоматизації бізнес-процесів

Двадцять другого лютого на економічному факультеті Запорізького національного університету розпочалася ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці». Вітаючи учасників ділової гри, декан економічного факультету, професор Алла Череп наголосила, що цей конкурс спрямований, насамперед, на розробку бізнес-проектів, які дійсно можуть бути втілені в життя на будь-якому підприємстві. Це інтелектуальне змагання проходить у виші вже сьомий рік поспіль. А  незмінним партнером вишу є українська компанія 1С: франчайзі ТОВ «ПРОКОМ», зокрема її директор Сергій Бутенко.

112 переглядів
23.02.2018 13:30
На економічному факультеті влаштували свято до Дня закоханих

На економічному факультеті влаштували свято до Дня закоханих

Студентська рада економічного факультету вирішила провести низку святкових заходів до Дня закоханих для студентів факультету. Так, 14 лютого під час великої перерви в холі навчального корпусу № 5 студентський актив факультету влаштував фотозону. Там кожен охочий мав змогу сфотографуватися на згадку. Відповідальною за фотолокацію стала студентка 4 курсу Аліна Петрова.

132 переглядів
16.02.2018 10:48
На кафедрі економічної кібернетики відбулася підсумкова конференція з виробничої практики

На кафедрі економічної кібернетики відбулася підсумкова конференція з виробничої практики

Тринадцятого лютого на кафедрі економічної кібернетики студенти четвертого курсу напряму підготовки «Економічна кібернетика» звітували на підсумковій конференції з виробничої практики. Із використанням мультимедійних засобів вони публічно захищали свої звіти перед однокурсниками та викладачами кафедри. Звіти з практики оцінювали: професор кафедри економічної кібернетики Ігор Козін, ст. викладач Олег Баштанник, доценти кафедри Дмитро Очеретін, Сергій Чеверда, Віта Лось й Олена Макаренко. Також під час заходу відбулося обговорення сучасного стану розвитку та проблеми підприємств міста.

119 переглядів
15.02.2018 10:15
ЗНУ випустив понад 140 магістрів із різних галузей економічної діяльності

ЗНУ випустив понад 140 магістрів із різних галузей економічної діяльності

На економічному факультеті його представники та гості вручили дипломи випускникам магістратури за різними спеціальностями. Серед них – 86 випускників денної та 57 магістрів заочної форми навчання, які здійснили підготовку за такими освітніми програмами: «Фінанси і кредит», «Економічна кібернетика», «Облік і оподаткування», «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Міжнародна економіка», «Управління фінансово-економічною безпекою», «Управління проектами», а також «Управління персоналом та економіка праці».

208 переглядів
07.02.2018 08:53
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 60

1.3599231243134