Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 437 )На факультеті журналістики відбулася зустріч студентів із досвідченою журналісткою

На факультеті журналістики відбулася зустріч студентів із досвідченою журналісткою

П’ятнадцятого листопада до ЗНУ завітала відома запорізька журналістка співзасновниця сайту RegionNews.net.ua і редакторка сайту inform.zp.ua Мирослава Балабан. Вона розповіла першокурсникам факультету журналістики про специфіку роботи в інтернет-виданнях.

52 переглядів
16.11.2017 09:15
Турецький викладач провів лекцію  для студентів факультету журналістики

Турецький викладач провів лекцію для студентів факультету журналістики

Нещодавно до студентів вишу завітав викладач журналістики та зв’язків із громадськістю з Туреччини Енджін Челебі. Він проходить стажування на кафедрі теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю факультету журналістики за програмою наукових обмінів. Свою лекцію він присвятив особливостям повсякденної комунікації. Гість розповідав про те, з чим кожен із нас має справу щодня, навіть не помічаючи цього: злість і стреси. Лектор вважає: «постійна нервовість може зашкодити нашому здоров’ю більше ніж алкоголь чи паління». Енджін Челебі давав поради рвучким активним студентам, як приборкати злість і дратівливість. Ті, хто мають невпевнений і вразливий характер, почули від нього, як пристосуватися до нового оточення, уникати стресових ситуацій. Особливо корисною була лекція для першокурсників, життя яких в цьому навчальному році кардинально змінилося.

105 переглядів
14.11.2017 10:40
На факультеті журналістики провели Літературні читання «Осіннє відродження»

На факультеті журналістики провели Літературні читання «Осіннє відродження»

Восьме листопада в Запорізькому національному університеті на факультеті журналістики відбувся захід «Літературне читання: Осіннє відродження». Його організаторами виступили голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ілона Давиденкова та її заступник Таїсія Зозуль.

40 переглядів
13.11.2017 16:01
Випускник факультету журналістики Антон Осадчук зустрівся зі студентами ЗНУ

Випускник факультету журналістики Антон Осадчук зустрівся зі студентами ЗНУ

Днями до Запорізького національного університету завітав його випускник із факультету журналістики кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю – Антон Осадчук. За ініціативи доцента цієї кафедри Людмили Чернявської відбулася зустріч гостя зі студентами 1 та 4 курсів спеціальності «Реклама та зв’язки із громадськістю». Під час заходу Антон поділився зі студентами своїм досвідом та враженнями від професії. На факультеті його пам’ятають як активіста, який зокрема обіймав посаду голови студентської ради.

107 переглядів
09.11.2017 08:57
На факультеті журналістики познайомилися з історією архітектури рідного міста

На факультеті журналістики познайомилися з історією архітектури рідного міста

На факультеті журналістики ЗНУ триває низка зустрічей студентів і журналістів із цікавими і творчими особистостями нашого міста. На думку викладачів факультету, такі заходи дозволяють майбутнім журналістам, редакторам, фахівцям із реклами, PR та зв’язків із громадськістю не лише підвищити свій загальнокультурний рівень, але й покращити професійні компетенції. Так, шостого листопада представники факультету зустрілися з менеджером арт-резиденції «Конструктивізм», співробітницею галереї «Barannik», частина якої на сьогодні стала Музеєм конструктивізму, Наталією Лобач.

98 переглядів
07.11.2017 14:34
Студенти факультету журналістики обговорили тему популяризації здорового способу життя

Студенти факультету журналістики обговорили тему популяризації здорового способу життя

Задля обговорення спільних проектів до Всесвітнього дня боротьби з палінням на факультет журналістики ЗНУ завітали священик Свято-Покровського собору В’ячеслав Власенко та фотохудожник, поет, композитор, співак Дмитро Краснокутський.

58 переглядів
07.11.2017 13:42
На факультеті журналістики відбулася зустріч  із письменником Валентином Терлецьким

На факультеті журналістики відбулася зустріч із письменником Валентином Терлецьким

Відомий запорізький письменник, телеведучий, літературний критик і музикант Валентин Терлецький завітав до студентів 3 та 4 курсів факультету журналістики напередодні Дня української писемності та культури й Дня працівників телебачення та радіомовлення. Під час зустрічі зі студентами відбулася презентація його нового роману «В.І.Н.».

104 переглядів
03.11.2017 14:59
Представники факультету журналістики побували на святкуванні 100-річчя газети «Запорізька правда»

Представники факультету журналістики побували на святкуванні 100-річчя газети «Запорізька правда»

У перший день листопада в концертному залі імені М. І. Глінки відбувся святковий вечір із нагоди 100-річного ювілею газети Запорізької обласної ради «Запорізька правда». На урочистий захід були запрошені, зокрема, викладачі та студенти факультету журналістики ЗНУ.

57 переглядів
03.11.2017 08:38
"Темпора" презентувала студентам факультету журналістики конкурс "Самовидець"

"Темпора" презентувала студентам факультету журналістики конкурс "Самовидець"

Днями на факультеті журналістики відбулася зустріч студентів першого та другого курсів із представниками видавництва "Темпора". На початку заходу гості Павло Стех та Дмитро Козак акцентували увагу присутніх на особливостях художнього репортажу, окреслюючи його як окремий, яскравий та надзвичайно цікавий напрямок у журналістиці. Виявляється, що художній репортаж відрізняється від звичайного більшою розгорнутістю, можливістю виражати власні почуття. Це, на думку хлопців, щось більше, ніж просто зображення певних подій.

55 переглядів
02.11.2017 10:47
На факультеті журналістики відбулася зустріч із майбутнім роботодавцем

На факультеті журналістики відбулася зустріч із майбутнім роботодавцем

У Запорізькому національному університеті триває низка зустрічей майбутніх роботодавців зі студентами старших курсів усіх спеціальностей вишу. Фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування опікуються тим, щоб студенти ще під час навчання в університеті орієнтувалися у стані сучасного ринку праці в Запорізькій  області. Крім того, під час таких заходів студенти дізнаються безпосередньо від представників підприємств та установ про те, які вимоги висувають до молодих фахівців під час прийому на роботу.

64 переглядів
31.10.2017 10:04
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 44

0.22312808036804