Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 404 )Факультет журналістики організував  посвяту першокурсників на Хортиці

Факультет журналістики організував посвяту першокурсників на Хортиці

Днями на острові Хортиця пройшла довгоочікувана посвята в студенти для першокурсників факультету журналістики, яка відбулася на вишівській біостанції-профілакторії. І на одностайну думку усіх присутніх, це був найкращий подарунок, який можна було уявити. Адже подаючи документи в університет, абітурієнт довіряє своє майбутнє обраному факультету. Відтак, студрада взяла на себе відповідальність виправдати всі очікування юних акул пера. Гостями свята стали заступники декана факультету журналістики Наталя Тяпкіна та Анастасія Кондрико.

36 переглядів
25.09.2017 13:11
Студентки факультету журналістики дослідили історію рідного міста

Студентки факультету журналістики дослідили історію рідного міста

Днями студентки 4 курсу факультету журналістики разом із доцентом кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків із громадськістю Людмилою Чернявською відвідали екскурсію від відомого запорізького журналіста, краєзнавця, громадського активіста Романа Акбаша «Прогулянка колонією Шенвізе ‘’В гостях у драконів’’». Екскурсію присвятили історії Запоріжжя у XVIII-XIX cт.

86 переглядів
21.09.2017 09:14
Представники факультету журналістики вшанували народних героїв

Представники факультету журналістики вшанували народних героїв

Вчора у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара відбулася ювілейна 25-та церемонія нагородження орденом «Народний герой України». Студенти факультету журналістики у супроводі заступника декана з виховної роботи Анастасії Кондрико та доцента кафедри журналістики Олени Усманової разом з іншими небайдужими українцями поринули у той героїчний і, водночас, трагічний стан, коли щиро пишаєшся захисниками своєї Батьківщини, усвідомлюючи, що декого уже немає серед живих.
614 переглядів
15.09.2017 10:12
Експертка ІМІ Наталія Виговська: «Журналісти мають виховувати владу»

Експертка ІМІ Наталія Виговська: «Журналісти мають виховувати владу»

Про основні закони, що гарантують в Україні доступ до публічної інформації, а також про можливості захистити свої професійні права йшлося в інтерактивній лекції Наталії Виговської, яку вона прочитала  для студентів-журналістів Запорізького національного університету.

117 переглядів
14.09.2017 16:41
У ЗНУ науковці опановують сучасні візуальні методи медіадосліджень

У ЗНУ науковці опановують сучасні візуальні методи медіадосліджень

Двадцять першого серпня в Запорізькому національному університеті стартував п’ятий модуль Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень. Його присвятили візуальним методам дослідження мас-медіа, про які розповіла запрошений тренер – доктор соціологічних наук, доцент кафедри галузевої соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ірина Чудновська.
214 переглядів
22.08.2017 16:34
Студенти факультету журналістики дбають про майбутніх першокурсників

Студенти факультету журналістики дбають про майбутніх першокурсників

Вступна кампанія у Запорізькому національному університеті добігає до завершення. Ті з абітурієнтів, хто вже знає, що зустріне перше вересня студентом ЗНУ, почали замислюватися над тим, яким же буде студентське життя і що вони мають робити, аби бути успішними під час навчання у виші. Студенти факультету журналістики вирішили подбати про цьогорічних першокурсників та, спираючись на власний досвід, надати їм кілька порад.
294 переглядів
09.08.2017 10:17
В ЗНУ завершились творчі конкурси для вступу на факультет журналістики

В ЗНУ завершились творчі конкурси для вступу на факультет журналістики

Нещодавно на факультеті журналістики завершились дві сесії творчих конкурсів за освітніми програмами «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування», які тривали в два етапи. Всього свої здібності вже встигли продемонструвати 217 абітурієнтів.
211 переглядів
01.08.2017 11:22
Аспірант ЗНУ взяв участь у роботі міжнародної літньої школи з журналістики

Аспірант ЗНУ взяв участь у роботі міжнародної літньої школи з журналістики

Для багатьох студентів й аспірантів ЗНУ літо – це час не лише для відпочинку, але й для самовдосконалення та додаткової освіти. Зокрема, вони активно беруть участь у міжнародних академічних програмах, підвищують свої професійні та мовні компетентності. Наприклад, днями до Запоріжжя з Німеччини повернувся аспірант другого року навчання спеціальності «журналістика», випускник факультету журналістики Ігор Самокиш. Майже два тижні він брав активну участь у роботі Літньої школи «Конфліктно-чуттєва журналістика» в рамках програми DAAD Ost-West-Dialog.

244 переглядів
17.07.2017 09:47
Школа блогерів та громадських журналістів запрацювала в ЗНУ

Школа блогерів та громадських журналістів запрацювала в ЗНУ

На базі ЗНУ триває робота «Школи блогерів» організованої спільно з німецькою компанією Interlink Academy за підтримки Міністерства іноземних справ Німеччини у рамках програми «Східного партнерства». Літня школа журналістики вже вдруге проходить в університеті і відбувається завдяки підтримки відділу міжнародних зв’язків та модераторів – доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Олександри Головко і старшого викладача кафедри журналістики Тетяни Рогової.

160 переглядів
12.07.2017 09:24
ЗНУ випустив нових фахівців галузі журналістики

ЗНУ випустив нових фахівців галузі журналістики

Сьомого липня на факультеті журналістики відбулася урочиста церемонія вручення дипломів. Близько тридцяти спеціалістів з «Журналістики», «Реклами», «Видавничої справи та редагування», а також шестеро магістрів з «Медіа-комунікацій» отримали  дипломи, шістнадцять із яких були з відзнакою. Привітати їх з цією подією зібралися разом представники ректорату ЗНУ, керівники та викладачі факультету журналістики, батьки та друзі.

143 переглядів
10.07.2017 12:27
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 41

0.13701200485229