Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 252 )Учасники НТР визначили напрямки розвитку науково-дослідної та практичної діяльності підрозділів вишу

Учасники НТР визначили напрямки розвитку науково-дослідної та практичної діяльності підрозділів вишу

Дев’ятнадцятого жовтня відбулося чергове засідання науково-технічної ради ЗНУ. На порядок денний були винесені такі питання: про впровадження якісних експертних соціологічних досліджень в наукову діяльність факультету соціології та управління (доповідач – декан ФСУ, професор Максим Лепський), стан та перспективи навчально-наукової лаброраторії «Новітніх технологій» (доповідач – завідувач лабораторії, доцент Олександр Багрійчук), редакційно-видавнича активність ЗНУ, проблеми та нові підходи (доповідач – начальник редакційно-видавничого відділу Микола Олійник), сучасні тенденції розвитку ресурсної бази наукової бібліотеки університету для інформаційного забезпечення освіти і науки (доповідач – директор наукової бібліотеки Ніна Чала) та інші.
233 переглядів
20.10.2017 17:00
У ЗНУ обговорили проблеми інформаційної безпеки та медіакультури

У ЗНУ обговорили проблеми інформаційної безпеки та медіакультури

Тринадцятого жовтня у ЗНУ у рамках  міжнародної науково-практичної конференції «Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі: освіта, методологія медіа досліджень, практика» відбулося засідання круглого столу «Інформаційна безпека та медіа культура: досвід Грузії та України»  за участю науковців, аспірантів та викладачів факультету соціології та управління, журналістики, соціології та управління, історичного факультету ЗНУ, інших вишів, іноземних гостей, медіа експертів та правознавців.

115 переглядів
17.10.2017 13:24
Олександр Русецький ознайомив представників ЗНУ з інноваційними розробками грузинських науковців

Олександр Русецький ознайомив представників ЗНУ з інноваційними розробками грузинських науковців

У рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Медіакультура та інформаційна безпека в Європі та світі: освіта, практика і методологія медіадосліджень», що проходила в ЗНУ цими днями, університет відвідав директор Кавказького інституту регіональної безпеки, асоційований професор факультету соціальних наук (спеціальність «Міжнародні відносини») Кавказького міжнародного університету (Тбілісі, Грузія) Олександр Русецький. Він прочитав дві лекції – «Інноваційні методи в освіті: грузинський досвід на прикладі СІМ-метода» та «Інноваційні підходи з управління конфліктами та миротворчими процесами» для студентів та викладачів факультетів журналістики, історичного і соціології та управління.
221 переглядів
13.10.2017 14:50
У ЗНУ провели тренінг «Навчання без проблем»

У ЗНУ провели тренінг «Навчання без проблем»

26 вересня на факультеті соціології та управління для студентів першого курсу всіх спеціальностей провели тренінг «Навчання без проблем», організований представниками студентської ради вишу.
75 переглядів
27.09.2017 10:06
Під час конференції «Придніпровські соціологічні читання»  у ЗНУ розглянули актуальні питання галузі

Під час конференції «Придніпровські соціологічні читання» у ЗНУ розглянули актуальні питання галузі

Нещодавно на базі факультету соціології та управління ЗНУ відбулася регіональна науково-практична конференція «Придніпровські соціологічні читання». Її організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Запорізька облдержадміністрація, Дніпропетровська облдержадміністрація, Запорізький національний університет, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, Запорізьке та Дніпропетровське обласні відділення Соціологічної асоціації України, Центр соціального прогнозування та проектування, Союз соціальних технологів України та Український центр соціального проектування.

102 переглядів
26.09.2017 13:56
Студрада ФСУ влаштувала для першокурсників  посвяту у студенти

Студрада ФСУ влаштувала для першокурсників посвяту у студенти

Днями студентська рада факультету соціології та управління ЗНУ влаштували важливий для усіх першокурсників захід – посвяту у студенти. Для його проведення організатори обрали неформальну атмосферу: він проходив на молодіжному пляжі Запоріжжя (Набережна магістраль).
176 переглядів
21.09.2017 11:49
На ФСУ презентували діяльність органів студсамоврядування

На ФСУ презентували діяльність органів студсамоврядування

Нещодавно студентська рада факультету соціології та управління, яка цього року працює в оновленому складі, презентувала свою діяльність першокурсникам. Метою зустрічі стало докладне знайомство новачків із цікавим студентським життям та залучення їх до заходів, які відбуваються в університеті.

107 переглядів
20.09.2017 12:16
Для першокурсників ФСУ провели квест

Для першокурсників ФСУ провели квест

Традиційно на початку осені студенти-першокурсники факультету соціології та управління стали учасниками спортивно-інтелектуального квесту, який спеціально для них підготувала студентська рада факультету.
142 переглядів
14.09.2017 16:40
Викладачі ФСУ продовжують справу засновника наукової школи вишу Віталія Воловика

Викладачі ФСУ продовжують справу засновника наукової школи вишу Віталія Воловика

На факультеті соціології та управління ЗНУ відбулося засідання круглого столу, присвячене вшануванню пам’яті видатного філософа сучасності, професора Віталія Івановича Воловика.

155 переглядів
11.09.2017 10:35
Глибока шана Вчителю: професору Віталію Воловику виповнився б 81 рік…

Глибока шана Вчителю: професору Віталію Воловику виповнився б 81 рік…

Учні Майстра, засновника Запорізької філософської школи, висловлюють глибоку шану Вчителю, видатній людині, професору Віталію Івановичу Воловику.

266 переглядів
08.09.2017 10:00
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 26

1.4636552333832