Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-2 ( всього знайдено : 293 )

Студент ЕПК Андрій Бойко виборов «золото» Кубка області з пауерліфтингу

Днями в Бердянську завершилися змагання Кубка Запорізької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи серед юнаків і дівчат до 18 років, а також жінок і чоловіків (відкрита категорія). Серед юнаків у ваговій категорії до 93 кг з результатом 440 кг у сумі триборства переміг студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету (освітня програма «Журналістика») Андрій Бойко. Він посів 1 місце Кубка та отримав відповідний Диплом і медаль. За словами спортсмена, під час змагань у Бердянському центральному спорткомплексі зібралися представники як Бердянська, Запоріжжя, так і Мелітополя, Веселого. Головним суддею Кубка Запорізької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи виступив заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури й спорту Леонід Котенджи, а суддею – чемпіон світу серед юніорів Олександр Титаренко.

638 переглядів
06.11.2019 15:19
Студент ЕПК Андрій Бойко виборов 1 місце в Чемпіонаті Запорізької області з жиму лежачи

Дев’ятнадцятого-двадцятого травня у Бердянському міському палаці спорту пройшов черговий чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму лежачи. Боротьбу за нагороди вели найсильніші атлети Запорізького регіону. Чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи став одним з головних подій минулих вихідних для любителів спорту. Протягом дня, 19 травня, спортсмени Запорізького краю боролися за право бути переможцем турніру. Змагання пройшли в кількох вікових категоріях. Запоріжжя, Бердянськ, Токмак, Веселе в обласному чемпіонаті було представлено декількома командами.