Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-1 ( всього знайдено : 1 )

Студент ЗНУ Максим Куропата виборов три срібні нагороди чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів і перевиконав норматив Майстра спорту

Днями в Чернігові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У ваговій категорії до 102 кг досить успішно дебютував на змаганнях студент Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Максим Куропата (2003 року народження). Максим виконав усі змагальні спроби в ривку та поштовху. Вихованець ЗНУ виборов три срібні нагороди, з результатами: ривок 145 кг, поштовх 170 кг, сума двоборства 315 кг. Крім того, Максим Куропата виконав норматив Майстра спорту України з важкої атлетики, а точніше навіть перевиконав норматив на 13 кг! Спортсмен тренується під керівництвом Заслуженого тренера України, викладача Запорізького національного університету Анатолія Орлова й Олени Зінов’євої-Орлової. Перший тренер спортсмена – Олександр Ненадов (Максим – вихованець комунального закладу «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» Запорізької обласної ради).

35 переглядів
29.03.2021 15:40
Три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики здобув  студент ЗНУ Олег Ганзенко

Три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики здобув студент ЗНУ Олег Ганзенко

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють заохоченню молоді до занять фізичною культурою. Тож днями у виші щиро вітали перші перемоги вихованців ЗНУ на Кубку України з важкої атлетики. Успішне сузір’я перемог додав до скарбнички спортсменів і студент ЗНУ Олег Ганзенко, здобувши три золоті медалі. Варто відзначити, що куратором важкої атлетики в Запорізькому національному університеті є викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Орлов – заслужений тренер України, майстер спорту України з важкої атлетики, тренер вищої категорії Анатолій Орлов.

59 переглядів
09.03.2021 15:00
Блискучими перемогами почали сезон змагань важкоатлети ЗНУ: золоті медалі та рекорди України додалися в скарбничку їхніх досягнень

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють заохоченню молоді до занять фізичною культурою, а також для розвитку спорту, зокрема важкої атлетики. При цьому керівництво ЗНУ створює всі умови навчання і спортивного розвитку студентів. А вони, своєю чергою, вдало, професійно й результативно виступають на престижних змаганнях, представляючи виш й спортивну важкоатлетичну школу ЗНУ. Не став винятком і довгоочікуваний Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок (м.Луцьк).

75 переглядів
05.03.2021 13:00
У ЗНУ успішно навчаються й тренуються професійні важкоатлети

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють заохоченню молоді до занять фізичною культурою, а також розвитку спорту, зокрема важкої атлетики. При цьому керівництво ЗНУ створює всі умови навчання і спортивного розвитку студентів. А вони, своєю чергою, вдало, професійно й результативно виступають на різного роду змаганнях, представляючи виш й спортивну важкоатлетичну школу ЗНУ.

124 переглядів
02.11.2020 16:46
Студенту Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ Дмитру Гарусу присвоєно звання майстра спорту України

Запорізьку спортивну родину поповнили нові майстри спорту України. Наказом міністра молоді та спорту України, олімпійського чемпіона Вадима Гутцайта «Про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» спортивне звання «Майстер спорту України» з важкої атлетики присвоєно п’ятьом представникам Запорізького обласного відділення важкої атлетики України. Серед них – і студент спеціальності «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» Запорізького металургійного фахового коледжу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Гарус.

92 переглядів
30.09.2020 08:47
Важкоатлетів ЗНУ привітали із черговими блискучими перемогами

У Чернігові завершився Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Золото вибороли на престижних змаганнях запоріжани. У змаганнях чоловіків вагової категорії 55 кг з результатом 239 кг у сумі двоборства (109+130) переможцем став студент ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Вороновський. Серед жінок студентка ЗНУ Анастасія Манєвська завоювала золото у ваговій категорії 81 кг з результатом у сумі двоборства 198 кг (87+111). Також ще одна запорізька спортсменка Марина Костенко посіла 5 місце у ваговій категорії 76 кг та виконала норматив «Майстер спорту України», нагадаємо напередодні норматив виконала ще одна представниця команди – Валерія Гуцуляк. Блискучий виступ збірної Запорізької області на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що проходив у Чернігові, завершив і Олег Ганзенко. У ваговій категорії +109 кг, вихованець ЗНУ виграв золоту медаль, показавши у сумі двоєборства результат 371 кг. Готують спортсменів заслужені тренери України Анатолій Орлов (викладач ЗНУ) та Олександр Слободянюк.

282 переглядів
11.03.2020 10:50
До топ-10 кращих спортсменів Запоріжжя в 2019 році увійшли вихованці ЗНУ

У Запорізькій обласній школі вищої спортивної майстерності визначили кращих спортсменів та тренерів, за результатами виступів у 2019 році. Очолила рейтинг відома запорізька спортсменка, каноїстка, представниця ЗОШВСМ, аспірантка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак, яка минулого року стала чемпіонкою Європи та світу з веслувального марафону на каное. Її наставник, заслужений тренер України Сергій Снєжко, відповідно, став кращим тренером року в ЗОШВСМ.
100 переглядів
17.01.2020 10:10
Перемоги важкоатлетів ЗНУ – добра традиція року

Чемпіонат України з важкої атлетики зібрав талановитих спортсменів із ШВСМ на турнірі пам’яті олімпійського чемпіона І. Рибака,  що проходив у Харкові. У ваговій категорії 64 кг вихованка ЗНУ посіла друге місце з результатом у сумі двоборства 201 кг. Крім того, важкоатлетична спільнота Запорізької області привітала вихованця ЗНУ Дмитра Вороновського з присвоєнням звання "Майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики".

169 переглядів
28.12.2019 09:38
Студент ЕПК Андрій Бойко виборов «золото» Кубка області з пауерліфтингу

Днями в Бердянську завершилися змагання Кубка Запорізької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи серед юнаків і дівчат до 18 років, а також жінок і чоловіків (відкрита категорія). Серед юнаків у ваговій категорії до 93 кг з результатом 440 кг у сумі триборства переміг студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету (освітня програма «Журналістика») Андрій Бойко. Він посів 1 місце Кубка та отримав відповідний Диплом і медаль. За словами спортсмена, під час змагань у Бердянському центральному спорткомплексі зібралися представники як Бердянська, Запоріжжя, так і Мелітополя, Веселого. Головним суддею Кубка Запорізької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи виступив заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури й спорту Леонід Котенджи, а суддею – чемпіон світу серед юніорів Олександр Титаренко.

363 переглядів
06.11.2019 15:19
Студенти Анастасія Манєвська, Кирило Пирогов й Олег Ганзенко – серед призерів чемпіонату Європи з важкої атлетики

Останні дні чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який проходив у м. Бухаресті, принесли нові перемоги для спортсменів Запорізького національного університету. Студенти Анастасія Манєвська, Кирило Пирогов й Олег Ганзенко принесли до командної скарбнички дві срібні й бронзову медаль, відповідно. У результаті вдалих виступів спортсменів збірна команда України посіла перше загальнокомандне місце.