Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-7 ( всього знайдено : 7 )

Аспірантка ЗНУ Людмила Бабак потрапила до топ-10 найкращих  веслувальників світу

Аспірантка ЗНУ Людмила Бабак потрапила до топ-10 найкращих веслувальників світу

У м. Сегеді (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное, на якому Україну представляло три десятки спортсменів. Серед них – представниця Запорізької області, спортсменка ЗОШВСМ, аспірантка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак (наставник – заслужений тренер України Сергій Снєжко).

34 переглядів
09.09.2019 08:54
Вихованці ЗНУ привезли почесні нагороди з чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дорослих

У м. Полтаві відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих. Традиційно вдало виступили на змаганнях представники Запорізької області. Зокрема, аспірантка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак (вихованка заслуженого тренера України Сергія Снєжка) гідно презентувала свій університет.
67 переглядів
19.08.2019 16:26
Магістранка ЗНУ Людмила Бабак здобула друге «золото» чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное

У м. Десіз (Франція) завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях. Українські веслувальники під час змагань вибороли три золоті та одну срібну медалі. Два «золота» українській команді принесла студентка другого курсу магістратури факультету фізичного виховання, чемпіонка Європи та світу з веслування на байдарках і каное Людмила Бабак.

40 переглядів
29.07.2019 13:39
Магістранка ЗНУ Людмила Бабак – чемпіонка Європи з веслування на байдарках і каное

У місті Десізе (Франція) стартував чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях. Запорізький національний університет на змаганнях блискуче представила студентка другого курсу магістратури факультету фізичного виховання, чемпіонка Європи та світу з веслування на байдарках і каное Людмила Бабак.

73 переглядів
26.07.2019 09:23
Студент ЗНУ Дмитро Кряж став шестиразовим чемпіоном Європи з веслування на човнах “Дракон”

У німецькому місті Бранденбург відбувся чемпіонат Європи з веслування на човнах “Дракон” серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Участь у змаганнях взяли майже півтори тисячі спортсменів з 18 країн континенту, з них 81 — представляв Україну. У складі національної дружини виступали на змаганнях двоє спортсменів із Енергодару – студент Запорізького національного університету Дмитро Кряж та студент Українського державного хіміко-технологічного університету (м.Дніпро) Денис Давидов. Вони стали чемпіонами Європи у змаганнях молоді U24, човен small (10) open – на дистанціях 200, 500 та 1000 м. На човні standard (20) mixed – дистанції 1000 та 2000 м, та серед дорослих на човні standard (20) premiers open- дистанція 500 м. У класі open, човен standard (20) спортсмени посіли друге місце на 200-метрівці. Здобувши 31 комплект медалей, «синьо-жовті» посіли друге командне місце.

280 переглядів
05.09.2018 12:03
Спортсмени ЗНУ здобули «золото» і два «срібла» під час командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

На командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное запорізькі спортсмени здобули три медалі. Цей вагомий результат став можливим завдяки вдалим виступам студентів Запорізького національного університету Людмили Бабак і Дмитра Кряжа (тренер – Сергій Снєжко).
216 переглядів
23.08.2018 08:51
Студенти ЗНУ вибороли срібні та бронзові медалі на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

У місті Солнок (Угорщина) днями відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед студентів. Дев’ять нагород вибороли на змаганнях запоріжці. Вони здобули шість срібних нагород срібла та три бронзи. Серед інших спортсменів гідно представили свій виш студенти Запорізького національного університету.