Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-3 ( всього знайдено : 3 )

Спортсмени ЗНУ взяли участь у фіналі Чемпіонату Європи з веслування

З шостого до десятого вересня в м. Равенні (Італія) тривали змагання Чемпіонату Європи з веслування на човнах типу «Дракон». У складі команди клубу «Long sprint» (м. Дніпро) були студенти заочного відділення факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександр Смірнов, Тихін Мукомел, Галина Савченко й Олена Веніславська.

53 переглядів
12.10.2023 10:48
Спортсмени ЗНУ гідно представили Україну під час XVI Чемпіонату світу IDBF із веслування на човнах «Дракон»

Із 7 по 13 серпня 2023 року в м. Паттайя (Королівство Тайланд) тривали змаганнях XVI Чемпіонату світу IDBF із веслування на човнах «Дракон». Серед її учасників була збірна команда України. До її складу увійшли студенти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): Олександр Смірнов, Олена Веніславська та Галина Савченко.
81 переглядів
23.08.2023 07:23
Вихованка ЗНУ Людмила Бабак виборола титул восьмиразової чемпіонки Європи

У Хорватії завершився чемпіонат Європи з веслувального марафону на байдарках і каное. Серед інших яскраво виступила відома запорізька спортсменка, випускниця Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), «найтитулованіша марафонка України», як її називають, Людмила Бабак.

87 переглядів
24.07.2023 10:22
Золото в національних змаганнях США з веслування вибороли студенти ЗНУ

До складу збірної України ввійшли студенти 4 курсу група 8.0172-ф-з факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександр Смірнов (кермовий) та Олена Веніславська (веслярка, барабан).

110 переглядів
09.05.2023 09:29
У вихованки ЗНУ Людмили Бабак три срібла Кубка України

Під час Кубка України з веслування на байдарках і каное (Умань) випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), багаторазова переможниця престижних усеукраїнських і міжнародних змагань Людмила Бабак гідно представила наш край.

82 переглядів
01.05.2023 11:10
Студентство ЗНУ здобуло 2 срібні медалі Кубка Європи з веслування

Нещодавно на каналі «Крік» у м. Дубаі (Об’єднані Арабчкі Емірати) проходили змагання Кубка Європи з веслування на човнах типу «Дракон». У складі національної збірної України у чемпіонаті успішно взяли участь студенти й студентки 4 курсу факультету фізичного виховання, здоровя та туризму (група 8.0172-ф-з) Запоріжського національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександр Смірнов (кермовий) та Олена Веніславська (веслярка, барабанщиця).

215 переглядів
23.12.2022 08:50
Вихованець ЗНУ Сергій Попов виборов срібло в престижному турнірі з пляжного волейболу

Днями у м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) завершився перший етап престижного міжнародного турніру «Про тур» з пляжного волейболу. У ньому брали участь по 24 команди як серед чоловіків, так і серед жінок. У чоловічих змаганнях Україну представляли відомий запорізький спортсмен, вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Попов і його напарник Едуард Рєзнік. За результатами змагань Україна виборола срібні медалі.

181 переглядів
01.11.2022 15:10
Вихованка ЗНУ Людмила Бабак – семиразова чемпіонка світу з веслувального марафону

Нещодавно в португальському місті Понте-де-Ліма відбувся Чемпіонат світу з веслувального марафону. У командному заліку чемпіонату світу збірна України посіла 6 місце, здобувши 2 медалі –1 золоту та 1 срібну. Золото українській команді принесла вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), відома спортсменка Людмила Бабак (тренер – Сергій Снежко). Вона стала 7-разовою чемпіонкою світу з марафону, перемігши на довгій дистанції (15,4 км – 1:25.49,80).

312 переглядів
04.10.2022 12:40
Спортсмен ЗНУ виборов дві медалі студентського Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каноє

Днями в місті Бидгощі (Польща) відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каноє. За його підсумками Україна здобула 5 медалей – 3 срібні, 2 бронзові. Дві з цих нагород здобув студент Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валерій Гарап.
178 переглядів
22.09.2022 14:03
Вихованка ЗНУ, каноїстка Людмила Бабак здобула «бронзу» Мультичемпіонату Європи

Днями в рамках Мультичемпіонату Європи в м. Мюнхені (Німеччина) в змаганнях із веслування на каное спортсменка з Енергодара, випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмила Бабак (тренер – Сергій Снежко) гідно представила Україну на міжнародному рівні.