Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 667 )

Серед переможців обласного конкурсу «SPORT STAR-2020» – спортсмени ЗНУ

На території парку «Дубовий Гай» відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR-2020», який було приурочено до святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні. Серед нагороджених були й спортсмени Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

100 переглядів
18.09.2020 16:23
Серед переможців чемпіонату України з веслувального марафону – представники ЗНУ Людмила Бабак і Дмитро Кряж

Запорізькі представники веслувального спорту здобули квартет золотих нагород на чемпіонаті України з веслувального марафону. Серед них і представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – каноїсти Людмила Бабак і Дмитро Кряж.

78 переглядів
17.09.2020 13:41
Студентка ЗНУ Юлія Прилуцька отримуватиме стипендію імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна

Уже другий рік поспіль студенти та курсанти, які мають найкращі показники в навчанні та відомі своєю активною громадянською позицією, отримуватимуть упродовж навчального року стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні. Започатковано виплату цієї стипендії рік тому наказом МОН України. Цього року серед стипендіатів Запорізької області – й студентка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) спеціальності «Сценічне мистецтво» Юлія Прилуцька.

152 переглядів
10.09.2020 12:19
Проєкт представниці біологічного факультету Ксенії Короткої визнали одним із кращих на всеукраїнському конкурсі

Випускники біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) повсякчас беруть участь у престижних конкурсах проєктів. Часто їхні імена можна побачити серед переможців проектних змагань. Це переконливе свідчення того, що отримані під час навчання у виші знання дають їм змогу стати справжніми фахівцями своєї справи. Цього разу чергову перемогу ЗНУ принесла старший лаборант кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Ксенія Коротка – випускниця біологічного факультету за спеціальністю 205 «Лісове та садово-паркове господарство».

157 переглядів
08.09.2020 12:13
ЗНУ – на 3 місці серед вишів Україні за кількістю проєктів програми «Еразмус+» напряму Жан Моне

Зусилля науковців Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) із розвитку проєктної діяльності демонструють високі показники на загальноукраїнському рівні. ЗНУ посідає 3 місце серед закладів вищої освіти України за кількістю проєктів програми «Еразмус+» напряму Жан Моне. Наразі у виші успішно реалізується 6 проєктів у рамках цього напрямку. Більше інформації – за покликанням: https://bit.ly/2F1ZzTS

105 переглядів
03.09.2020 11:52
Студентка ЗНУ Крістіна Бут стала призеркою Відзнаки імені Сергія Кемського конкурсу, ініційованого музеєм Революції Гідності та Родиною Героїв “Небесної Сотні”

13 серпня в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану в Києві відбулося нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського. Серед тих, хто посів призові місця, – студентка ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Крістіна Бут.

234 переглядів
14.08.2020 10:10
Студент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ –  серед десяти найкращих студентів Запорізького краю

Студент інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ – серед десяти найкращих студентів Запорізького краю

На позачерговій сесії Запорізької обласної ради було розглянуто низку питань, серед яких – призначення кращим студентам нашого регіону стипендій обласної ради з 1 вересня 2020 року до 31 січня 2021 року. Серед десятки найкращих – студент 3 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Євгеній Меліхов.

132 переглядів
11.08.2020 15:32
Вихованець ЗНУ Максим Пасько виборов бронзову медаль у першому онлайн-чемпіонаті Європи з ушу

Днями, за ініціативи Європейської федерації ушу, відбувся перший онлайн-чемпіонат Європи з цього виду спорту. Новий формат вирішили випробувати через карантин. За регламентом учасники мали надіслати відео своїх виступів на розсуд журі, яке і визначило переможців. Участь в онлайн-чемпіонаті Європи взяли понад півтисячі спортсменів із 26 країн. Зокрема, й ушуїсти України, які в підсумку вибороли 2 золота, 6 срібних і 12 бронзових нагород. Магістрант економічного факультету (спеціальність «Управління персоналом та економіка праці»), вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), представник Запорізької федерації ушу, майстер спорту України Максим Пасько виборов третє місце серед дорослих спортсменів у категорії бацзіцюань, (традиційний кулак). Крім того, спортсмен став четвертим у розділах наньцюань і наньгунь.

156 переглядів
03.08.2020 13:01
Випускник ЗНУ Сергій Фролов здобув два срібла першого етапу Кубка України з плавання

Днями в м. Дніпрі відбувся перший етап Кубка України з плавання. Це – перше спортивне змагання такого рівня після завершення карантину. Запорізькі спортсмени гідно представили своє місто, здобувши в результаті змагань 6 срібних медалей та одну бронзову. Зокрема, достойно виступив випускник юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий спортсмен Сергій Фролов. Він двічі став срібним призером змагання: на дистанції 200 м вільним стилем (1:53.71) та 400 м вільним стилем (3:56.53).

69 переглядів
31.07.2020 10:49
Студент юридичного факультету Андрій Васильєв – серед переможців Відкритого кубка Федерації легкої атлетики Запорізької області

Днями в м. Запоріжжі на стадіоні СК «Мотор-Січ» відбувся Відкритий кубок Федерації легкої атлетики Запорізької області. Це – перші змагання легкоатлетів після пом’якшення карантинних заходів у Запоріжжі. Серед його переможців – студент юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Андрій Васильєв. Він став кращим на дистанції 100 м із часом 10,4 с.