Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 577 )

Студенти ЕПК посіли 2 місце в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Тринадцятого-п’ятнадцятого вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який одночасно є чвертьфіналом Міжнародної студентської олімпіади з програмування ICPC у Південному регіоні. Взяти участь у змаганні приїхали команди з південних регіонів України: із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Серед учасників інтелектуального змагання були й представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ – студенти 4 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Анна Валяєва, Микита Кравець й Ілля Шведов.

28 переглядів
17.09.2019 13:49
Випускниця ЗНУ Марія Помазан – переможниця чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів паралімпійської категорії

У м. Бахмут відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів паралімпійської категорії. Чудові результати продемонстрували під час змагань запорізькі спортсмени. Зокрема, свій гідний рівень вкотре підтвердила одна з лідерок збірної Запорізької області, відома спортсменка, випускниця Запорізького національного університету Марія Помазан.

13.09.2019 12:00
Студентка факультету іноземної філології Ганна Дмитренко – переможниця чемпіонату Європи з шашок

Нещодавно в м. Варшаві (Польща)проходив чемпіонат Європи з шашок 100 (рапід). Блискучий результат на молодіжній першості континенту продемонструвала збірна України, яка здобула в командному заліку третє місце. Багато в чому це – заслуга однієї з лідерок збірної, студентки 4 курса специальности "Мова й література. Французька" факультету іноземної філології ЗНУ, майстра спорту України, майстра міжнародної федерації шашок Ганни Дмитренко. Адже вона принесла переможне золото до командної скарбнички.

39 переглядів
12.09.2019 09:57
Вихованці ЗНУ Кирило Пирогов і Костянтин Рева – срібні призери міжнародного кубка «Cup of blue swords» із важкої атлетики

На міжнародному кубку «Cup of blue swords» з важкої атлетики (Німеччина) традиційно високі результати показали українські спортсмени. Серед тих, хто приніс медалі до командної скарбнички, – вихованці Запорізького національного університету, відомі запорізькі важкоатлети Кирило Пирогов і Костянтин Рева.

49 переглядів
03.09.2019 09:56
Випускник ЗНУ Сергій Попов – переможець фінального туру з пляжного волейболу

Днями на центральному пляжі Запоріжжя відбувся фінальний тур чемпіонату України-2019 з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли 16 жіночих та 24 чоловічі пари. Серед учасників був і вихованець ЗНУ Сергій Попов. У змаганнях чоловіків він у парі з іншим запоріжанином Ярославом Гордєєвим здолав у фіналі своїх земляків Владислава Ємельянчика та Дениса Денисенка з рахунком 2:0 (21:16, 21:11). У результаті вони стали чемпіонами з цього виду спорту. У матчі за третє місце Микола Бабіч із Запоріжжя та Владислав Павлюк із Рівного перемогли пару Юрій Бокшан/Михайло Скукіс (Ужгород/Свалява) – 2:1 (21:19, 15:21, 16:14).
32 переглядів
29.08.2019 09:30
Студенти і випускники ЗНУ гідно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики

Під час чемпіонату України з легкої атлетики (Луцьк) традиційно вдало виступили представники запорізької команди. Зокрема – студенти і випускники Запорізького національного університету. Зокрема, другокурсник юридичного факультету ЗНУ, вісімнадцятирічний Андрій Васильєв пройшов до фіналу на дистанції 100 м четвертим. Він показав кращий результат сезону – 10.61 сек.
55 переглядів
27.08.2019 09:21
Студент ЗНУ Андрій Васильєв здобув «бронзу» чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді

Під час командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (м. Луцьк) запорізькі спортсмени блискуче представили Федерації легкої атлетики Запорізької області. Серед тих, хто приніс медалі до скарбнички збірної, – другокурсник юридичного факультету Запорізького національного університету Андрій Васильєв.
83 переглядів
20.08.2019 10:03
Вихованці ЗНУ привезли почесні нагороди з чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дорослих

У м. Полтаві відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед дорослих. Традиційно вдало виступили на змаганнях представники Запорізької області. Зокрема, аспірантка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак (вихованка заслуженого тренера України Сергія Снєжка) гідно презентувала свій університет.
68 переглядів
19.08.2019 16:26
Вихованець Школи Конфуція ЗНУ Олександр Тютюнник – дворазовий переможець чемпіонату світу з ушу

На базі Запорізького національного університету вже два роки функціонує Школа Конфуція. Робота цього структурного підрозділу отримала цілковите схвалення колег з Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай). Варто відзначити, що освітні послуги, які пропонують викладачі Школи Конфуція – носії китайської мови з досвідом викладання для іноземців, – користуються неабиякою популярністю не лише серед студентів ЗНУ, але й серед мешканців м. Запоріжжя. Зокрема, серед її слухачів – представники Запорізької обласної федерації ушу, серед них – спортсмени міжнародного класу, які прославляють своїми вагомими здобутками Запорізьку область на міжнародному рівні.
118 переглядів
16.08.2019 14:58
Випускниця ЕПК ЗНУ Анастасія Бризгіна показала відмінний спортивний результат на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У м. Бидгощі (Польща) завершився командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. За результатами 40 видів програми збірна України набрала 225 очок, і посіла сьоме місце, таким чином зберігши за собою місце в елітному дивізіоні. Допомогли Україні утриматися у Суперлізі і спортсменки Федерації легкої атлетики Запорізької області, які втрьох принесли збірній 22 очки. Серед них відмінний спортивний результат показала відома запорізька спортсменка, випускниця Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасія Бризгіна.