Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-4 ( всього знайдено : 4 )

Три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики здобув  студент ЗНУ Олег Ганзенко

Три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики здобув студент ЗНУ Олег Ганзенко

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють заохоченню молоді до занять фізичною культурою. Тож днями у виші щиро вітали перші перемоги вихованців ЗНУ на Кубку України з важкої атлетики. Успішне сузір’я перемог додав до скарбнички спортсменів і студент ЗНУ Олег Ганзенко, здобувши три золоті медалі. Варто відзначити, що куратором важкої атлетики в Запорізькому національному університеті є викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Орлов – заслужений тренер України, майстер спорту України з важкої атлетики, тренер вищої категорії Анатолій Орлов.

325 переглядів
09.03.2021 15:00
Блискучими перемогами почали сезон змагань важкоатлети ЗНУ: золоті медалі та рекорди України додалися в скарбничку їхніх досягнень

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють заохоченню молоді до занять фізичною культурою, а також для розвитку спорту, зокрема важкої атлетики. При цьому керівництво ЗНУ створює всі умови навчання і спортивного розвитку студентів. А вони, своєю чергою, вдало, професійно й результативно виступають на престижних змаганнях, представляючи виш й спортивну важкоатлетичну школу ЗНУ. Не став винятком і довгоочікуваний Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок (м.Луцьк).

287 переглядів
05.03.2021 13:00
Магістрант економічного факультету ЗНУ виборов чотири медалі міжнародного турніру з ушу

У Батумі (Грузія), пройшов Відкритий міжнародний чемпіонат Батумі 2019 з ушу-таолу. У цих змаганнях брали участь 13 команд з Європи, серед яких була і Україна. До складу національної збірної команди увійшов магістрант першого року навчання економічного факультету («Управління персоналом та економіка праці») Запорізького національного університету, вихованець Запорізької федерації ушу, майстер спорту України – Максим Пасько.

485 переглядів
18.09.2019 15:08
У ЗНУ відбулося підсумкове засідання Вченої ради

На початку тижня відбулося підсумкове в цьому календарному році засідання Вченої ради університету, на якому були вирішені питання щодо діяльності в наступному році основних структурних підрозділів, які безпосередньо забезпечують освітній процес у виші. Захід традиційно відкрив голова Вченої ради, ректор ЗНУ Микола Фролов. Він також  вручив дипломи та атестати провідним науковцям.

819 переглядів
20.12.2018 16:17

Викладача ЗНУ Дмитра Сердюка відзначили за спортивні досягнення

26 листопада 2015 року в Міністерстві молоді та спорту урочисто привітали чоловічу збірну ветеранів гандболу. Вона посіла друге місце на ІІІ Європейських іграх майстрів Europian masters games – 2015 (1-6 жовтня, Ніцца). Чоловіча збірна була сформована із гравців з Київської, Запорізької, Закарпатської, Сумської та Дніпропетровської областей. Серед спортсменів був присутній срібний призер Europian masters games – 2015 старший викладач кафедри спортивних ігор Запорізького національного університету, майстер спорту СРСР та України Дмитро Сердюк.