Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-1 ( всього знайдено : 1 )

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу гідно виступили на обласній спартакіаді із шашок

Запорізька обласна спартакіада серед закладів фахової передвищої освіти розпочалась змаганнями з шашок. До складу збірної команди Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), яка була серед учасників змагання, увійшли: Ростислав Лемешко (гр. 73-23), Данило Пороскун (гр. 17-23) та Вікторія Ганза (гр. 13-21).

96 переглядів
19.10.2023 15:03
Молодь ЗНУ приєдналася до онлайн-змагань із шашок

До Міжнародного дня фізичної культури та спорту у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася першість із шашок.

110 переглядів
20.04.2023 12:20
Вихованка ЗНУ Ганна Дмитренко – срібна призерка чемпіонату Європи з шашок-100

Днями в італійському місті Бергамо відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед спортсменів/спорсменок віком до 27 років. Українська збірна гідно представила свій край, здобувши два золота, два срібла та дві бронзи. Одну зі срібних медалей команді принесла вихованка факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ганна Дмитренко (тренер – Олег Компанієць).
297 переглядів
06.10.2022 11:34
Поновилися змагання серед студентів закладів фахової передвищої освіти: Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ тримає першість

Рік тривала вимушена пауза в календарі спортивних змагань серед студентів закладів фахової передвищої освіти Запорізької області. Нарешті епідеміологічна ситуація дозволила поновити змагання. А стартували із шашок – за першість у цьому виді спорту змагалися команди восьми закладів фахової передвищої освіти. Силами мірялися у шахово-шашковому клубі «Думка». Команди, складені з трьох студентів (два юнаки+дівчина), зіграли між собою по колу.

554 переглядів
18.03.2021 16:18
У ЗНУ визначили переможців змагань із шашок серед співробітників

17 січня у рамках проведення цьогорічної Спартакіади Запорізького національного університету серед викладачів і співробітників різних факультетів і підрозділів відбулись змагання із гри у шашки. Організаторами заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.
507 переглядів
17.01.2020 10:38
У складі української збірної студентка ЗНУ Ганна Дмитренко здобула «срібло» в чемпіонаті Європи з шашок-100

Днями в місті Нетанія (Ізраїль) пройшов чемпіонат Європи з шашок-100 у програмі блискавичної гри. Участь у континентальній першості взяли команди дев’яти країн, в тому числі – з України. До складу української збірної увійшла відома запорізька спортсменка, студентка 4 курсу спеціальності «Мова й література. Французька» факультету іноземної філології ЗНУ Ганна Дмитренко (тренер – Олег Компанієць).

421 переглядів
18.12.2019 15:07
Студентка ФІФ Ганна Дмитренко здобула «бронзу» чемпіонату світу з шашок-100 за програмою швидкої гри

Нещодавно в Нідерландах відбувся чемпіонат світу з шашок-100 за програмою швидкої гри, у якому взяли участь провідні спортсмени з 11 країн світу, зокрема з України. На престижному змаганні світового рівня вкотре блискуче виступила студентка 4 курсу спеціальності «Мова й література. Французька» факультету іноземної філології ЗНУ Ганна Дмитренко.

615 переглядів
04.11.2019 10:56
У ЗНУ завершились змагання з шашок серед дівчат у рамках університетської студентської спартакіади

Нещодавно у рамках проведення цьогорічної спартакіади Запорізького національного університету  в університеті проводились змагання з гри у шашки серед дівочих команд факультетів. Організаторами заходу традиційно виступили представники спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

249 переглядів
04.11.2019 09:38
У ЗНУ завершились змагання з шашок серед хлопців у рамках університетської студентської Спартакіади

Нещодавно у рамках проведення цьогорічної спартакіади Запорізького національного університету  в університеті проводились змагання з гри у шашки серед чоловічих команд факультетів. Організаторами заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

424 переглядів
29.10.2019 12:31
Студентка факультету іноземної філології Ганна Дмитренко – переможниця чемпіонату Європи з шашок

Нещодавно в м. Варшаві (Польща)проходив чемпіонат Європи з шашок 100 (рапід). Блискучий результат на молодіжній першості континенту продемонструвала збірна України, яка здобула в командному заліку третє місце. Багато в чому це – заслуга однієї з лідерок збірної, студентки 4 курса специальности "Мова й література. Французька" факультету іноземної філології ЗНУ, майстра спорту України, майстра міжнародної федерації шашок Ганни Дмитренко. Адже вона принесла переможне золото до командної скарбнички.