Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 126 )

Чемпіонами з рукопашу стали студенти коледжу

У м. Кам'янець-Подільському на початку грудня 2023 року відбувся Чемпіонат країни з Українського рукопашу «Спас». У змаганнях взяли участь спортсмени з усієї України, серед інших, і студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

66 переглядів
14.12.2023 09:32
Дві бронзові нагороди у студента Сергія Руденка

Студенти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Руденко та Дмитро Гарус гідно представили Запорізький край на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років (м. Коломия).

57 переглядів
10.10.2023 09:34
Спортсменка ЗНУ виборола срібну нагороду Чемпіонату з кіокушин БуДо карате-2023 (Німеччина)

Студентка 2 курсу спеціальності 014 «Середня освіта (фізична культура)» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Єлізавета Пономар гідно представила рідний університет на Чемпіонаті з кіокушин БуДо карате-2023 (Німеччина). Її тренери – Дмитро Айкін і Борис Буліскерія.

47 переглядів
19.09.2023 11:05
Студент ЗНУ Микита Рубан здобув золото Чемпіонату з футболу (Литва)

Студент 2 курсу спеціальності 014 «Середня освіта (фізична культура)» факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микита Рубан взяв участь у Чемпіонаті з футболу 2022/2023 U-19 (Литва) у складі команди «FA Panevezys».

19.09.2023 09:12
Золото молодіжного чемпіонату України з легкої атлетики вибороли студенти ЗНУ

Перемоги спортсменів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – завжди привід для особливої гордості за вихованців вишу. Днями здобутки кількох талановитих спортсменів вишу щиро порадували освітянську спільноту.

90 переглядів
09.06.2023 15:14
Студент ЗНУ Ярослав Низовий – золотий призер Чемпіонату України з важкої атлетики

Днями в м. Свалява (Закарпатська область) відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Студент 1 курсу факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ярослав Низовий (тренер – Євген Низовий) представив переможні результати за час заходу.

204 переглядів
21.11.2022 13:07
Вихованка ЗНУ Єлизавета Пономар виступатиме в складі української збірної на V чемпіонаті Європи з кіокушин-карате

Студентка 1 курсу групи 6.0142-фк (014 «Середня освіта»/014.11 «Фізична культура») факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Єлизавета Пономар у складі збірної України їде на V чемпіонат Європи з кіокушин-карате, який відбудеться 12-13 листопада в Польщі.

285 переглядів
07.11.2022 08:49
Студентка ЕПФК Аліна Захарченко здобула «золото» й «бронзу» на Міжнародному чемпіонаті «PolLux Championship-2021»

Днями в м. Одесі відбувся Міжнародний чемпіонат із Pole Dance та повітряної гімнастики «PolLux Championship-2021». У заході взяли участь більш ніж 400 учасників зі всього світу. Серед них – студентка 1 курсу спеціальності «Фізична культура та спорт» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліна Захарченко, яка гідно представила свій навчальний заклад.

235 переглядів
18.05.2021 12:24
Слухачі Школи Конфуція ЗНУ посіли 3 місце на всеукраїнському етапі світового чемпіонату знавців китайської мови

У Запорізькому національному університеті на сьогодні надають особливого значення розвитку й зміцненню українсько-китайських зв’язків. Зокрема, адміністрація університету під керівництвом ректора Миколи Фролова приділяє особливу увагу діяльності Школи Конфуція, що вже другий рік функціонує при ЗНУ. Робота цього структурного підрозділу отримала цілковите схвалення колег з Аньхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Аньхой, Китай). Освітні послуги, які пропонують викладачі Школи Конфуція – носії китайської мови з досвідом викладання для іноземців, – користуються неабиякою популярністю серед мешканців м. Запоріжжя, зокрема серед студентів ЗНУ.

681 переглядів
29.05.2019 16:13
Аспірант ЗНУ Олександр Надтока посів 4 місце Чемпіонату з веслування у Великобританії

На чемпіонаті Європи з академічного веслування, що тривав у Глазго, аспірант ЗНУ Олександр Надтока посів 4 місце. Напередодні в складі парної четвірки наш земляк боровся за нагороди у фіналі першості старого світу.