Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-2 ( всього знайдено : 29 )

Спортсмен-важкоатлет ЕПК ЗНУ завоював призові місця на чемпіонатах України з пауерліфтингу та жиму лежачи

15-18 липня в м. Коломия відбувся Чемпіонат України з жиму лежачи, в якому взяв участь студент 3 курсу ЕПК ЗНУ спеціальність «Журналістика» Андрій Бойко. Спортсмен змагався у ваговій категорії 93 кілограми серед юнаків і здобув 2 місце з результатом 152,5 кг.

460 переглядів
19.07.2019 10:48
Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ став переможцем в змаганнях з пауерліфтингу

Сімнадцятого грудня в місті Дніпро на базі спортивного клубу «Upgrate» проходили змагання з пауерліфтингу, які зібрали близько 100  спортсменів в цьому виді спорту.