Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-1 ( всього знайдено : 1 )

В ІННІ ім. Ю. Потебні члени студентської наукової проблемної групи підбили підсумки минулого навчального року

Засідання студентської проблемної групи «Шляхи подолання сучасних проблем суспільства в галузі цивільної, техногенної та екологічної безпеки» Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося під головуванням її наукової керівниці, доцентки Каріни Бєлоконь. За традицією, яка склалася у гуртку, перше засідання присвятили підсумкам минулого навчального року. А пишатися є чим, адже його члени неодноразово ставали переможцями різних конкурсів.

62 переглядів
19.09.2023 10:17
Важкоатлетів ЗНУ привітали із черговими блискучими перемогами

У Чернігові завершився Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Золото вибороли на престижних змаганнях запоріжани. У змаганнях чоловіків вагової категорії 55 кг з результатом 239 кг у сумі двоборства (109+130) переможцем став студент ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Вороновський. Серед жінок студентка ЗНУ Анастасія Манєвська завоювала золото у ваговій категорії 81 кг з результатом у сумі двоборства 198 кг (87+111). Також ще одна запорізька спортсменка Марина Костенко посіла 5 місце у ваговій категорії 76 кг та виконала норматив «Майстер спорту України», нагадаємо напередодні норматив виконала ще одна представниця команди – Валерія Гуцуляк. Блискучий виступ збірної Запорізької області на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що проходив у Чернігові, завершив і Олег Ганзенко. У ваговій категорії +109 кг, вихованець ЗНУ виграв золоту медаль, показавши у сумі двоєборства результат 371 кг. Готують спортсменів заслужені тренери України Анатолій Орлов (викладач ЗНУ) та Олександр Слободянюк.

460 переглядів
11.03.2020 10:50
Усі золоті медалі змагань із плавання серед представників запорізьких коледжів вибороли студентки ЕПК

За повідомленням Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України в басейні «Славутич» СК «Мотор-Січ» пройшли змагання з плавання серед студентів запорізьких коледжів. Участь у першості взяли студенти шести навчальних закладів. Це: Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г.Івченка, Запорізький будівельний коледж, Гуманітарний коледж ЗНТУ, Економіко-правничий коледж ЗНУ, Коледж КПУ, Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ. Варто відзначити, що раніше плавання входило до програми всеукраїнської спартакіади коледжів. Потім його відмінили, проте цей вид змогли зберегти окремі спілки.

558 переглядів
13.03.2019 10:37
В ЕПК нагородили переможців конкурсу  «Левеня», «Колосок» і «Кенгуру»

В ЕПК нагородили переможців конкурсу «Левеня», «Колосок» і «Кенгуру»

Чотирнадцятого вересня відбулося нагородження студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які брали участь в Міжнародному природничому конкурсі «Колосок весняний - 2018», математичному конкурсі «Кенгуру – 2018» та Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня - 2018». На врученні нагород були присутні в.о. директора ЕПК ЗНУ Альона Ходаковська, викладачі коледжу Ірина Шпуганич, Тетяна Таран.

885 переглядів
19.09.2018 11:32
Студенти ЗНУ принесли збірній Запорізької області четверте місце чемпіонату України з важкої атлетики

У Львові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок. Збірна Запорізької області у командному заліку серед чоловіків посіла четверте місце, а серед жінок 13 місце, серед 22 команд. Цього разу хлопці зібрали потужну колекцію срібла. Другим у ваговій категорії 55 кг став студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський. Медаль того ж ґатунку додав студент ЗНУ Тарас Гришин, виступаючи у ваговій категорії 73 кг. Загалом запоріжанин набрав 276 кг (121 кг ривок, 155 кг поштовх).

718 переглядів
18.09.2018 10:46
Випускниця ЗНУ Інна Черняк здобула «золото» Паралімпійських ігор

Дзюдоїстка, чемпіон літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро і Європейських ігор в Баку Інна Черняк здобула перемогу в ході проведення Кубка світу з парадзюдо в Казахстані. Кубок світу зібрав на своїй арені близько 200 спортсменів з 20 країн світу. Змагання проходили два дні 9-10 вересня в спорткомплексі «Атирау» в Казахстані. У перший же день впевнену перемогу у своїй ваговій категорії в 52 кг здобула випускниця Запорізького національного університету, вихованка регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», майстер спорту України міжнародного класу Інна Черняк.

726 переглядів
13.09.2018 11:11
Аспірант ЗНУ Олександр Надтока – перший у своєму заїзді на чемпіонаті світу з академічного веслування

У болгарському місті Пловдив стартував чемпіонат світу з академічного веслування. У складі збірної України у ньому взяв участь аспірант Запорізького національного університету Олександр Надтока.

1306 переглядів
13.09.2018 09:05
Економісти-кібернетики повернулися з конкурсу з новими перемогами

26-27 квітня 2018 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економічна кібернетика».

654 переглядів
27.04.2018 15:34
У економістів-кібернетиків – призові місця на олімпіаді

26-27 квітня 2018 р. у Львівському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика», у якій брали участь студенти всіх провідних вишів України. Запорізьких економістів-кібернетиків представляли студенти Запорізького національного університету Маргарита Кардашевська та Ірина Тонких. За результатами змагань Маргарита Кардашевська посіла друге місце, а разом вони здобули третє командне місце.