На Олімпійських іграх-2024 Україну представлятимуть 4 вихованці ЗНУ

Наказом Міністерства молоді та спорту України від 22 грудня 2023 року № 7652 «Про затвердження складу спортсменів-кандидатів для участі в Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 року в м. Парижі (Французька республіка) на 2024 рік» ухвалено перелік із 16 спортсменів (7 із яких увійшли до елітної групи, 4 – до провідної, 5 – до перспективної), які представлятимуть нашу державу на світовому рівні. Серед них – чотири вихованці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

122 переглядів
15.01.2024 09:53
Спортсмен ЗНУ Сергій Попов вперше в історії України змагатиметься за перемогу в Чемпіонаті світу з пляжного волейболу

Перші в історії українського пляжного волейболу призери чемпіонату Європи – вихованець факультету фізичної культури, спорту та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий запорізький спортсмен Сергій Попов та його напарник, спортсмен із Одеси Едуард Резник – зіграють на XIV чемпіонаті світу (Мексика).

171 переглядів
15.09.2023 17:03
Вихованець ЗНУ Сергій Попов здобув першу в історії українського спорту медаль на чоловічому Чемпіонаті Європи з пляжного волейболу

Українські спортсмени вперше вибороли медаль Чемпіонату Європи з пляжного баскетболу. Вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий запорізький спортсмен Сергій Попов у парі з одеситом Едуардом Рєзніком у захопливій боротьбі здобули бронзу під час загальноєвропейських змагань-2023 (м. Відень, Австрія).
133 переглядів
11.08.2023 07:30
Золото турніру світової серії з пляжного волейболу виграла студентка ЗНУ Тетяна Лазаренко

У Швейцарії відбувся турнір світової серії Beach Pro Tour-Spiez Futures 2023. Україну представила на змаганнях студентка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяна Лазаренко, яка цього сезону виступала в парі з киянкою Діаною Луніною.

155 переглядів
14.07.2023 12:29
Випускник ЗНУ Сергій Попов виборов золото на відкритому чемпіонаті з пляжного волейболу (Німеччина)

Відомий запорізький спортсмен, вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Попов у парі з Едуардом Резніком здобув впевнену перемогу на відкритому чемпіонаті Німеччини з пляжного волейболу. Вони стали кращими в шести яскравих спортивних зустрічах поспіль.
344 переглядів
08.07.2022 10:05
Студентки ЗНУ принесли Україні перше в історії золото чемпіонату світу в жіночому турнірі

Вісімнадцятирічні студентки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко стали чемпіонками світу з пляжного волейболу серед спортсменок до 21 року. Це – найбільша поки що перемога в їхній кар’єрі.

508 переглядів
30.12.2021 11:51
Представники ЗНУ – талановиті волейболістки 1 курсу – зробили Україні чудовий подарунок до Міжнародного дня студентського спорту

Неймовірний подарунок до Міжнародного дня студентського спорту зробили шанувальникам спорту студентки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко. Першокурсниці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, сенсаційно виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу, серед спортсменів до 18 років, що проходив в турецькому Ізмірі. Волейболісти, які прибули на континентальну першість у статусі 31-го номеру Європейського рейтингу, впевнено подолали турнірну дистанцію до півфіналу, вигравши п’ять матчів (чотири з них із сухим рахунком 2:0).

378 переглядів
21.09.2020 10:51
Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців  однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020

Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020

Нещодавно у Харкові відбувся черговий однозірковий тур чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020. У змаганнях чоловіків двом запорізьким парам вдалося дістатися півфіналу. А Запорізькі спортсмени з пляжного волейболу, серед яких випускник ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Попов у парі з Миколою Бабічем вибороли золото чемпіонату України.

400 переглядів
10.07.2020 14:08
Випускник ЗНУ Сергій Попов – переможець фінального туру з пляжного волейболу

Днями на центральному пляжі Запоріжжя відбувся фінальний тур чемпіонату України-2019 з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли 16 жіночих та 24 чоловічі пари. Серед учасників був і вихованець ЗНУ Сергій Попов. У змаганнях чоловіків він у парі з іншим запоріжанином Ярославом Гордєєвим здолав у фіналі своїх земляків Владислава Ємельянчика та Дениса Денисенка з рахунком 2:0 (21:16, 21:11). У результаті вони стали чемпіонами з цього виду спорту. У матчі за третє місце Микола Бабіч із Запоріжжя та Владислав Павлюк із Рівного перемогли пару Юрій Бокшан/Михайло Скукіс (Ужгород/Свалява) – 2:1 (21:19, 15:21, 16:14).
786 переглядів
29.08.2019 09:30
Випускник ЗНУ Сергій Попов – переможець Кубка України з пляжного волейболу

На Харківщині відбувся Кубок України з пляжного волейболу. У чоловічій сітці за нагороди змагалися 32 пари. Серед них – випускник Запорізького національного університету Сергій Попов у парі з Ярославом Гордєєвим.