Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-3 ( всього знайдено : 65 )

Магістрант юридичного факультету Тарас Мальченко – бронзовий призер міжнародного рейтингового турніру «Tallin Open» із тхеквандо

Із 28 по 29 серпня в м. Таллінні (Естонія) проходив міжнародний рейтинговий турнір «Tallin Open» із тхеквандо. У змаганнях взяли участь більше ніж 400 учасників зі всього світу. Національну збірну України і власне Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляв під час турніру магістрант 1 курсу спеціальності «Право» юридичного факультету Тарас Мальченко.

309 переглядів
30.08.2021 14:25
Студент юридичного факультету Тарас Мальченко – переможець XVI літня Універсіади

Нещодавно в м. Івано-Франківськ проходила XVI літня Універсіада. У змаганнях взяли участь 120 студентів із 20 закладів вищої освіти країни. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) на змаганнях успішно представляв студент 4 юридичного факультету Тарас Мальченко.

307 переглядів
24.05.2021 12:30
Студент юридичного факультету Тарас Мальченко виборов «золото» чемпіонату України з олімпійського тхеквандо ВТ

15-17 березня в місті Харкові проходив чемпіонат України з олімпійського тхеквандо ВТ. Серед його учасників був студент 4 курсу (4 групи) юридичного факультету ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Тарас Мальченко. Після річної паузи в змаганнях, що виникла через короновірусну хворобу, Тарас впевнено виграв три поєдинки. Перший – проти спортсмена з Донецька з рахунком 22:0. Другий, з рахунком 32:6, – проти спортсмена з Одеси. Третій – проти спортсмена з Києва з результатом 22:6. У результаті він здобув золоту нагороду.