Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Чемерис Ганна Юріївна

Чемерис Ганна Юріївна

ЗНУ Викладачі Факультет соціальної педагогіки та психології Кафедра дизайну

Старший викладач, доктор філософії у галузі педагогіки, член Спілки дизайнерів України

Розклад консультацій

  • Четвер 11:25-12:45

Дисципліни

  • "Проектування",
  • "UX/UI дизайн",
  • "Веб дизайн",
  • "Гейм дизайн",
  • "Концепт арт"

Біографія

CV

У 2010 році завершила Токмацький професійний ліцей, де здобула кваліфікацію “Художник мініатюрного живопису”.

У 2011 році отримала посаду методиста кафедри дизайну Мелітопольського Інформаційного центру Інституту Реклами.

З 2007 року навчалась у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, де у 2014 році отримала диплом бакалавра Інформатики, а у 2016 році — диплом магістра з інформатики з відзнакою.

У 2015 році завершила навчання у Інституті Реклами, де отримала диплом бакалавра з графічного дизайну. У 2019 році завершила навчання у Інституті дизайну, архітектури та журналістики, де отримала диплом магістра зі спеціальності “Дизайн” із відзнакою.

З 2016 по 2020 роки аспірантка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

З 2016 по 2017 рік обіймала посаду інженера-програміста інформаційно-обчислювального центру Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

З 2016 року працювала викладачем-стажистом, а з 2018 року асистентом кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

З 2018 року член Спілки дизайнерів України.

У 2020 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора філософії за спеціальністю 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) на тему «Формування графічної компетентності майбутніх бакалаврів з комп’ютерних наук” у спеціалізованій вченій раді ДФ 18.053.002 Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

З 2020 року обіймає посаду старшого викладача кафедри дизайну Запорізького національного університету.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: Цифрові технології у професійній підготовці майбутніх дизайнерів. Дизайн-освіта.

Активно займається науковою діяльністю: бере участь у міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конгресах, конференціях, семінарах. Автор більше 40 публікацій, серед яких 7 публікацій у наукових фахових виданнях, 5 — у журналах, що індексуються у наукометричній базі Scopus, 2 — у Web of Science та 7 — у Index Copernicus. Авторка та співавторка науково-методичних праць (методичних рекомендацій, навчально-методичних посібників). Усі твори навчального характеру зареєстровані в Державній службі інтелектуальної власності (8 свідоцтв на предмет авторського права). Брала участь у міжнародних виставках. Здійснювала керівництво студентами, які посіли призові місця та стали фіналістами Міжнародних студентських олімпіад та конкурсів. Ряд публікацій у засобах масової інформації.

Посилання на профіль наукометричних баз

Інформація надана факультетом соціальної педагогіки та психології

Чемерис Ганна Юріївна