Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обрано претенденток на участь у СтудМіс України

У ЗНУ обрано претенденток на участь у СтудМіс України

17.03.2011 16:21 Все Факультети Журналістики Соціології та управління Фізичного виховання Юридичний

Вперше в Україні проводиться конкурс краси серед студенток ВНЗ такого масштабу за підтримки Всеукраїнської студентської ради при МОН. На початку березня в Запорізькому національному було обрано чотири студентки, які на прикінці квітня – початку травня представлятимуть наш виш на обласному етапі конкурсу.

За словами регіонального представника конкурсу СтудМіс України в Запорізькій області Юлії Чернети, планувалося обрати в ЗНУ три красуні, але члени відбіркової комісії так і не змогли дійти згоди щодо дівчат, і тому наш виш представлятиме чотири претендентки на корону, а саме Ольга Довгопола (Економіко-правничий коледж), Катерина Біліндінова (факультет соціології та управління), Христина Хомченко (факультет фізичного виховання) та Аліна Міроненко (юридичний факультет). Усі дівчата пройшли жорсткий відбір серед великої кількості бажаючих взяти участь у конкурсі студентської краси. Адже критерієм відбору була не тільки природна краса дівчат, але й внутрішня краса, талановитість, грамотна мова, тобто ті якості, які повністю розкривають та несуть у собі образ сучасної студентки. Кожна дівчина підкорила вимогливе журі чимось особливим. Наприклад, природною красою або європейською зовнішністю, спортивними талантами, активністю у житті. Все це глядачі зможуть побачити на власні очі вже зовсім скоро. У Запорізькій області було створено спеціальну прес-службу конкурсу, яку очолює викладач факультету журналістики ЗНУ – Дар’я Санакоєва. До складу прес-служби також увійшли журналісти, фотографи та оператори із нашого вишу. Все це відмічено організаторами конкурсу на Всеукраїнському рівні. Координатор конкурсу в Запорізькій області дякує за підтримку та співпрацю голові студентської ради ЗНУ Андрію Бондаренку та директору Центру культурно-масової роботи Юлії Лотоцькій.
Взагалі, у Запоріжжі кастинги у кожному ВНЗ тривали приблизно 2 тижні. На регіональному етапі планується участь приблизно 21 учасниці, серед яких буде обрано найкращу. Тепер на дівчат чекають постійні фізичні навантаження, заняття з хореографічної постановки, дефіле. Хореографією з дівчатами займатимуться п’ять хореографів – всі вони в минулому були Місс-ЗНУ. Також, організатори конкурсу відмічають, що дівчата будуть займатися благодійністю.
Регіональний етап конкурсу обіцяє багато цікавого –журі із молодими вітчизняними зірками естради та діячами культури, неймовірні декорації, шоу-постановки, нестандартні ведучі, трансляція на одному з місцевих телеканалів та он-лайн трансляція в Інтернеті. І звісно багато приємних сюрпризів та подарунків для самих учасниць.
Конкурс студентської краси СтудМіс України проходить за підтримки Всеукраїнської студентської ради при МОН, а також Pocket Book та job.ukr.net.
На фінальному ІІІ етапі серед всіх СтудМіс областей обиратиметься СтудМіс України. Відбудеться це приблизно на прикінці травня у місті Києві.
Тож вболіватимемо та підтримуватимемо наших красунь, адже у Запорізькому національному університеті навчають найкращі та найкрасивіші дівчата України!

Марія Соболевська

Більше фото дивіться тут: