Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті визначили кращого знавця екології

На біологічному факультеті визначили кращого знавця екології

28.03.2011 14:36 Все Факультети Біологічний

24 березня на біологічному факультеті відбувся конкурс-олімпіада «Найкращий знавець екології» серед студентів-екологів біологічного факультету. У конкурсі взяли участь 37 студентів 2-5 курсів та магістри.

Конкурс проводився у 2 етапи: вікторина на визначення рівня знань з різних дисциплін з напряму «Екологія та охорона навколишнього середовища»; практичний тур – захист конкурсних експериментальних робіт, присвячених актуальним проблемам збереження та відновлення природних екосистем та актуальним проблемам з екології людини.
До складу журі увійшли викладачі кафедри загальної та прикладної екології і зоології Валентина Бовт, Оксана Маслова, Вікторія Задорожня, Валерій Горбань, Володимир Стрельченко.
За результатами конкурсу-олімпіади 1 місце посіла магістр Катерина Сьомик, яка підготувала експериментальну конкурсну роботу на тему «Вплив ацетату цинку на вміст цього металу та секреторного матеріалу в клітинах панета щурів, які зазнали дії сірководню» (науковий керівник к. б. н., доцент Наталія Григорова). 2 місце розділили між собою 2 студента: магістр Гордій Коваленко з роботою «Визначення ушкодження рослин інфекційними хворобами за допомогою полімеразної ланцюгової реакції» (науковий керівник д. б. н., проф. Віктор Лях) та студент 2 курсу Роман Єрьоменко з роботою «Перманентна агрокультура» (рецензент роботи к. с.-г. н., ст. викл. Галина Дударєва). 3 місце посів Євген Чубас з роботою «Аналіз чутливості різних тест-об’єктів» (науковий керівник к. б. н., доцент Корж Олександр).
Грамотою за активну наукову роботу нагороджена Надія Гура, яка підготувала конкурсну роботу «Забруднення мулових відкладень малих річок важкими металами м. Запоріжжя» (науковий керівник к. б. н., доцент Олександр Корж).

Біологічний факультет