Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології підбили підсумки практики

На факультеті іноземної філології підбили підсумки практики

28.03.2011 14:41 Все Факультети Іноземної філології

25 березня на факультеті іноземної філології підсумували результати педагогічної практики студентів 4 курсу з основної іноземної мови. В актовій залі ІІ навчального корпусу студенти презентували відео-роліки перших педагогічних кроків. Яскраві, змістовні, різнопланові мультимедійні звіти вразили усіх присутніх.

Ідея проведення таких конференцій втілена колективом кафедри викладанняі другої іноземної мови під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Катерини Ружин.
Під час конференції студенти не тільки поділились своїми враженнями, але й заохотили присутніх студентів-третьокурсників, а також висловили вдячність за допомогу та поради керівникам практики: доцентам К.М. Ружин, О.А. Каніболоцької, С.В. Іваненко, Н.Б. Бондаренко, Л.М. Пінчук, В.М. Александрову, старшим викладачам Т.А. Чаплінській, А.М. Курохтіній.

Факультет іноземної філології