Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі бізнес-освіти ЗНУ завершилося навчання за напрямом «Соціальна педагогіка»

04.04.2011 11:06 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Післядипломна освіта

1 квітня у Центрі бізнес-освіти завершилося навчання вихователів притулків за напрямом «Соціальна педагогіка». Нагадаємо, що протягом двох тижнів в ЗНУ підвищували кваліфікацію 20 вихователів з притулків запорізького регіону.

Цей час для слухачів пройшов дуже швидко та енергійно, адже окрім насиченої програми та занять в аудиторіях ЗНУ, вихователі відвідали та ознайомилися з діяльністю служби у справах дітей ЗОДА, та КЗ «Запорізький обласний притулок для дітей» ЗОР. Також у п’ятницю відбувся конкурс методистів, де успішно захистила свій проект слухач Центру бізнес-освіти Антоніна Пермякова.
На урочисте вручення сертифікатів та свідоцтв про підвищення кваліфікації завітали: Антоніна Матвєєва, начальник служби у справах дітей ЗОДА, Геннадій Васильчук, координатор проекту, та завідуючі з КЗ «Бердянський обласний притулок для дітей» ЗОР, КЗ «Мелітопольський обласний притулок для дітей» ЗОР, КЗ «Мирненський обласний притулок для дітей» ЗОР, КЗ «Оріхівський обласний притулок для дітей» ЗОР та КЗ «Пологівський обласний притулок для дітей» ЗОР.
Координатор проекту Геннадій Васильчук привітав слухачів із завершенням навчання та наголосив на потребі проведення таких курсів-тренінгів для вихователів декілька разів на рік. Антоніна Матвєєва висловила вдячність керівництву ЗНУ за високий рівень організації курсів та зазначила, що служба у справах дітей разом із завідуючими притулків уже підготували наступну заявку на підвищення кваліфікації для інших вихователів. Сподіваємося, що їх старанність та цілеспрямованість будуть підтримані представниками влади, адже саме вихователі притулків закладають вагомий фундамент у подальшій соціалізації безпритульних дітей.

Олександра Біловош,
провідний спеціаліст ЦБО