Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дизайн шпаківень від студентів ЗНУ

Дизайн шпаківень від студентів ЗНУ

05.04.2011 16:13 Все Факультети Біологічний Соціології та управління

Цими вихідними у парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбулося «Свято птахів», присвячене Міжнародному дню птахів.

Студенти двох факультетів ЗНУ - біологічного, соціології та управління - взяли активну участь у заході. 40 студентів від кожного на чолі з заступником декана біологічного факультету з виховної роботи Оксаною Ткачук, кураторами груп ФСУ, доцентами кафедри політології Наталією Горло та Вірою Зарубою і головою студради факультету Андрієм Крупкіним змагалися у веселих конкурсах, відгадували загадки та отримували приємні призи.
Молодь з ФСУ, окрім збирання шпаківень, найбільш вподобала малювання птахів на асфальті. А от біологи не тільки успішно виготовили домівки для птахів, а й дбайливо їх розмалювали. Як сподіваються представники біофаку, тепер птахи-новосели будуть приємно вражені дизайнерськими рішеннями а-ля біофак!
Представники ЗНУ посіли 3 місце серед вишів та шкіл, що брали участь у змаганнях.