Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького національного університету в трійці лідерів Х Універсіади

Студенти Запорізького національного університету в трійці лідерів Х Універсіади

07.04.2011 13:16 Все Факультети Фізичного виховання

У Запоріжжі з 2 по 7 квітня проходила Х Універсіада - щорічні спортивні змагання.

Вчора у спорткомплексі ВАТ «Запорожтрансформатор» фінішував чоловічий гандбольний турнір. До складу Запорізької збірної увійшло і 6 студентів факультету фізичного виховання Запорізького національного університету, серед них Антон Дерев’янкін (12 номер), Станіслав Петричко (15), Антон Марокко (8), Євген Мельниченко (9), Дмитро Янковський (3) та капітан збірної Євген Константинов (13). Протягом двох таймів спортсмени демонстрували неабияку витримку та спортивну майстерність.
На початку фінальної гри команди намагались постійно зрівнювати рахунок. Проте на перерву запоріжани йшли з перевагою у п’ять м’ячів – 15:10. Однак у другому таймі одесити змогли вирвати перемогу, і кінцевий рахунок фіналу становив 23:28.
За результатами турніру Запорізька область посіла 2 місце, програвши Одеській, бронзу отримала збірна Луганської області.