Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели круглий стіл, присвячений рукопашу «Спас»

У ЗНУ провели круглий стіл, присвячений рукопашу «Спас»

16.05.2011 13:50 Все Факультети Фізичного виховання

За ініціативи Наукового товариства студентів та аспірантів нашого університету ЗНУ та Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська федерація «Спас» відбулося засідання круглого столу, присвячене українському козацькому рукопашу «Спас».

Слід зазначити, що такий захід проводиться в нашому університеті вже не вперше. Цього разу в ньому взяли участь не лише вихованців Федерації, а й студентів та викладачів юридичного факультету та факультету фізичного виховання. Завітали на захід і студенти Економіко-правничого коледжу, спеціальності «Фізичне виховання та спорт».
З вітальним словом до всіх присутніх звернулися почесні гості заходу: президент ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» Олександр Притула, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту Анатолій Конах, президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов, а також старший викладач юридичного факультету Ігор Зубко.
Викладач факультету фізичного виховання Інна Денисенко звернулася у своїй доповіді до проблем відродження патріотизму за допомогою бойового мистецтва «Спас». З доповідями, присвяченими історії та перспективам розвитку, особливостям навчально-тренувального процесу рукопашу «Спас» тощо, виступили студенти факультету фізичного виховання, які самі займаються рукопашем (Віталій Радченко, Дмитро Куцаєв, Євген Бабенко, Максим Осняч і Денис Бульба).
Усі присутні зійшлися на думці, що подібні заходи необхідно проводити й надалі, адже участь в них беруть як вже досвідчені молоді науковці, так і початківці.
Наприкінці засідання всі його учасники та організатори отримали почесні Подяки.

Голова Наукового товариства студентів та аспірантів
Сириця Світлана