Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Звітний концерт молодих виконавців

Звітний концерт молодих виконавців

27.05.2011 10:59

17 травня у навчальному корпусі №8 (БК ім. Дроб’язка) відбувся звітний концерт студентів класу старшого викладача кафедри акторської майстерності Любові Беркової-Житомирської.

Слухачі мали змогу отримати насолоду від виконання вокальних творів студентами спеціальності «Театральне мистецтво» Інною Гудко (5 курс), Ганною Павленко (5 курс) та Христиною Литвиненко (3 курс). У концерті прозвучали арії з опер та оперет, романси, українські та російські народні пісні, твори сучасних композиторів. Програма концерту була насиченою та яскравою: виконавці змінювали костюми, прикрашали номери танцювальними елементами, перетворюючи виступи на маленькі захоплюючі вистави.
Глядачі приймали молодих виконавців дуже тепло. Найбільше всього оплесків отримали пісня А. Кос-Анатольського «Ой, візьму відерце» у проникливому виконанні Інни Гудко, колоритна пісня Парасі з опери М. Мусоргського «Сорочинський ярмарок» у виконанні Ганни Павленко, запальна «Пісенька Пепіти» з оперети І. Дунаєвського «Вільний вітер» у виконанні Христини Литвиненко. Подякою за яскраві виступи виконавиці були не тільки аплодисменти залу, але й букети квітів!
Участь у концерті прийняв і студент 2 курсу Андрій Бейник, який був не лише ведучим, а й відкрив концерт душевною піснею «Бережіть друзів» (муз. П. Аєдоницького, сл. Р. Гамзатова).
Створити танцювальний фон до виступів виконавицям допомагали студентки 5 курсу Оксана Коломоєць, Дар’я Немчинова та їхні друзі Ольга Кубицька, Вікторія Марухеліна.
На завершення концерту Ганна Павленко та Інна Гудко виконали дуже ніжний та чуттєвий дует «Не забувай» (муз. І. Дунаєвського, сл. М. Матусовського).
Сподіваємось, що й учасники, і глядачі отримали задоволення від виступу молодих виконавців, і що такі концерти стануть у майбутньому традиційними.

Олена Кулініч