Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові традиції економічного факультету

Нові традиції економічного факультету

30.05.2011 13:03

На економічному факультеті ЗНУ вдруге проходить зустріч випускників. Це нова традиція віднині поповнить список щорічних свят факультету. Ця зустріч випускників стала знаменною, адже цього року економічний факультет відзначає своє 20-річчя. В актовій залі 2-го навчального корпусу зібралися викладачі, співробітники економічного факультету та гості – випускники різних років, - аби поділитися своїми спогадами, думками, розповісти про свої досягнення поза стінами вишу.

Урочистий вечір розпочався гімном економічного факультету у виконанні відомого співака і композитора Анатолія Сердюка. До речі, слова гімну написала студентка економічного факультету Вікторія Шаповалова, а музика належить Анатолію Сердюку. Подальший тон зустрічі задали Алла Лейбович та Микита Савюлов своєю композицією.
Декан факультету економіки Алла Череп привітала гостей свята та зазначила, що віднині такі зустрічі випускників будуть проходити щорічно в останню п'ятницю травня. Також Алла Василівна розповіла про наукові досягнення, розвиток та життя факультету. Вона зазначила, що це свято стало родинним, адже дехто прийшов навіть зі своїми дітьми, щоб розповісти про своє життя, почути інших. Випускникам такого потужного факультету є чим пишатися, адже факультет стрімко зростає, а за останній рік має суттєві досягнення: двоє колег здобули науковий ступінь доктора – Наталя Максишко та Ігор Козін. В цьому році відкрито нову спеціальність «Економіка праці». Також студенти факультету стають переможцями всеукраїнських олімпіад: тільки в поточному навчальному році маємо вісім нагород! Студенти беруть участь в благодійних акціях: відвідують дитячі будинки (Запорізький обласний будинок дитини «Сонечко», Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей-сиріт). Факультет живе активним студентським життям, не відстають від молоді й викладачі факультету.
Багато теплих слів та спогадів пролунало від викладачів та випускників факультету.
Пожвавив зустріч веселий музичний конкурс, в якому взяли участь випускники, які потім по черзі висловлювалися на адресу улюбленого факультету.
Михайло Євтушенко, випускник 2010 року, нині ведучий економіст фінансового управління ЗОДА:
- У моїй пам’яті ще досить яскраві спогади і про навчання, і про наукову роботу, і про хот-доги на перерві біля корпусу – дійсно, п’ять років промайнули, як багатогранне кольорове життя. Хочу подякувати усім викладачам за ці чудові часи, за все, що для нас зробили, зокрема, декану Аллі Василівні. Хочу відмітити, що за останній рік спостерігається стрімкий розвиток факультету! Сподіваюся, що ця динаміка буде помітною і надалі, а наші зустрічі стануть традиційними.
На завершення пролунали пісні у виконанні студентів Олени Каулько (економфак) та Миколи Білика (філфак), а також народна пісня без супроводу у виконанні Анатолія Сердюка.
Випускники обіцяли повернутися через рік, а наостанок зробили дружнє фото спільною родиною на сходинках 2-го корпусу.
P.S. Алла Василівна запросила будь-коли відвідувати рідний факультет, ділитися своїми думками, порадами, брати участь в його житті. А натомість, якщо виникають проблеми з працевлаштуванням, звертатися до співробітників факультету. Також започаткували конкурс на кращого роботодавця, участь в якому можуть взяти випускники, або сприяти цій роботі: влаштувати проходження практики, стажування для викладачів тощо. Через рік, на наступній зустрічі, будуть підведені підсумки.

Олена Хлистун