Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Прощальний "капусник" 5 курсу

Прощальний "капусник" 5 курсу

26.05.2011 15:12 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності випускники концерт

25 травня на сцені восьмого навчального корпусу ЗНУ (БК ім. Дроб’язка) студенти п'ятого курсу спеціальності «Театральне мистецтво» представили свій творчій звіт.

Щорічно кожний випускний курс майбутніх акторів прощається з університетом, кафедрою, викладачами традиційними "капусниками". Радість та сміх змінюються часом сльозами на очах – якими б веселими не були номери, все одно відчувається смуток і студентів, і їхніх викладачів…
Ось і в цьому році своє навчання у стінах ЗНУ завершують теперішні п’ятикурсники. У своєму «капуснику» студенти відобразили найцікавіші моменти та відчуття кожного року свого навчання – від першого до п’ятого, які досі пам’ятають не тільки вони самі, а і їхні викладачі.
Привітати випускників прийшли й студенти молодших курсів: першокурсники попрощалися з випускниками з "борту" піратського судна та побажали "великому кораблю великого плавання"; студенти другого курсу зробили пародію на своїх старших товаришів, чим порадували не тільки глядачів, а й самих героїв пародії; третій курс провів дослідницький похід в альма-матер студентів – БК ім. Дроб’язка; студенти четвертого курсу створили дівочий «ансамбль українських козаків» та перевдягли єдиного хлопця на курсі у спокусливу жінку в шкіряному вбранні. Наприкінці свята на сцену вийшли керівники 5-го курсу – старші викладачі кафедри акторської майстерності, заслужені артисти України Н.В. Стадніченко та В.М. Гончаров, які виступили з напутніми словами випускникам та побажали їм успішної реалізації у професії, міцного здоров'я та особистого щастя.
Ми також приєднуємося до цих побажань, але поки що з випускниками не прощаємося, оскільки 15-16 червня на них чекає важлива справа – вони представлятимуть свої дипломні вистави! Отже запрошуємо усіх охочих на вистави та чекаємо 15 та 16 червня о 12.00 у БК ім. Дроб’язка.
Катерина Гопенко