Вітаємо!

30.06.2011 13:10 Все Факультети Фізичного виховання

Колектив Запорізького національного університету вітає декана факультету фізичного виховання професора Миколу Малікова з гідним поцінуванням його заслуг на загальноукраїнському рівні!

Указом Президента України № 708/2011 «Про нагородження державними нагородами України» «за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 15-ої річниці Конституції України» Миколі Малікову присвоєно почесне звання Заслужений діяч науки і техніки України.
Вітаємо Миколу Васильовича із черговим досягненням у науковій кар’єрі і бажаємо успішного втілення у життя всіх його задуми, гарних приятелів та однодумців довкола, щастя й радості в особистому житті!