Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр післядипломної освіти ЗНУ: завершилася державна атестація 2011

Центр післядипломної освіти ЗНУ: завершилася державна атестація 2011

30.06.2011 15:39

На цьому тижні завершилася державна атестація, підбито підсумки підготовки слухачів Центру післядипломної освіти. Проходила вона у два етапи: складання державного іспиту зі спеціальності та захисту дипломних робіт.

Згідно плану поточного навчального року державну атестацію склали 125 слухачів, яким присвоєно відповідну кваліфікацію. На відміну від минулого року кількість випускників ЦПО зросла майже удвічі.
До складу державної комісії увійшли провідні фахівці і науковці відповідних галузей знань: завідувач кафедри медичної біології, паразитології та генетики Запорізького державного медичного університету доцент Маргарита Стеблюк, провідний науковий співробітник відділу новітньої історії та політики Інституту історії України НАНУ професор Сергій Падалка, доцент кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віта Гоян, директор Інституту іноземної філології Класичного приватного університету професор Людмила Латун, радник голови Запорізької міської ради, доктор економічних наук Дмитро Бабміндра, доцент кафедри управління фізичної культури і спорту Запорізького національного технічного університету Іван Бабій, перший проректор Класичного приватного університету професор Віталій Лукашевич, завідувач кафедри управління розвитком загальноосвітніх та професійних навчальних закладів Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти професор Євгеній Павлютенков, завідувач кафедри суспільних дисциплін Запорізького державного медичного університету доцент Віталій Жадько, фінансовий директор ВАТ «Мотор Січ» Віктор Лунін, начальник управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя кандидат економічних наук Олександр Лепьохін та інші.
Як повідомив координатор освітніх центрів ЗНУ професор Геннадій Васильчук, слухачі продемонстрували високий рівень знань та професійних навичок, виявили відповідні здібності щодо майбутніх професійних уподобань. Члени комісій та співробітники Центру післядипломної освіти відмітили фаховість при написанні дипломних робіт випускниками спеціальностей «Психологія», «Облік і аудит», «Переклад», «Олімпійський та професійний спорт».

Ірина Львова,
керівник ЦПО