Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускний вечір спортсменів нашого університету

Випускний вечір спортсменів нашого університету

05.07.2011 09:43 Все Факультети Фізичного виховання

Урочисте вручення дипломів відбулося на факультеті фізичного виховання. Більше 100 студентів-випускників вступили на шлях дорослого життя.

Цього року серед випускників факультету фізичного виховання було дуже багато студентів, які вже мають звання майстра спорту. Так, наприклад, Юлія Волкова у 2011 році отримала звання Заслуженого майстра спорту України з тхеквандо.
А ось сестри-близнючки Інна та Марина Черняк вже давно стали майстрами спорту з дзюдо. Вони призери Кубків світу, а Марина взагалі є майстром спорту міжнародного класу. Вони мають безліч нагород та медалей, побували в багатьох країнах світу, однак вважають Запорізький національний університет – найкращим. Тут і викладачі завжди допоможуть порадою, і студенти-колеги підтримають.
Однак, це не весь список наших славетних спортсменів. Адже факультет фізичного виховання багатий на чемпіонів та призерів у різних видах спорту.
Випускників привітали проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков, декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і туризму Анатолій Конах. Вони побажали вже колишнім студентам міцного здоров’я, адже для випускників фізичного виховання – це чи не найголовніше. А також, щоб на життєвому шляху їх супроводжував на 90% успіх.
Завітали на свято і заслужені тренери Юрій Бабак (тхеквондо) та Андрій Бондарчук (дзюдо). Вони привітали випускників із закінченням навчання та побажали успіху у майбутньому. Також наголосили, що випускники ЗНУ завжди знаходять своє місце у житті, адже наш університет готує справжніх спеціалістів.
До їхніх вітань приєдналась і Людмила Лускова , майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо (1999), яка у 2000 році брала участь в Олімпійських іграх у Сіднеї.
Випускники факультету фізичного виховання пообіцяли своїм викладачам та тренерам, що завжди будуть тримати марку факультету та намагатимуться виправдати всі їхні очікування.