Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниця ЗНУ стала чемпіонкою світу з виконання східних танців

Випускниця ЗНУ стала чемпіонкою світу з виконання східних танців

29.08.2011 11:04

Випускниця Запорізького національного університету факультету соціології та управління 26-річна Катерина Вельменко отримала титул чемпіонки світу з виконання східних танців.

Престижне змагання «World Cup of Belly Dance-2011» проходило в місті Кастільончелло (Італія). Участь в ньому взяли більше трьох тисяч професійних танцюристів різного віку з 26 країн світу. З України на змагання в Італію приїхало 300 учасниць. Наша випускниця Катерина Вельменко була найкращою в сольному виконанні танцю в стилі «Aspany Raks» (східний танець з елементами фламенко).
За свій титул Катерина змагалася з представницями Угорщини, Молдови, Італії та Англії. Однак, не даремно її сценічний псевдонім – Стріла. Танцюристка перемогла всіх претенденток на перше місце та стала чемпіонкою світу, підкоривши членів журі всього за 1 хвилину та 45 секунд (саме стільки тривав виступ за умовами змагань).
На чемпіонаті змагалися в п’яти категоріях. Наша випускниця взяла участь у чотирьох із них. І, окрім першого місця в стилі «Aspany Raks», Катерина зайняла ще й третє в класиці.