Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Круглий стіл «Сучасні проблеми управління персоналом» на економічному факультеті ЗНУ

30.09.2011 11:01 Економічний факультет Круглий стіл

Засідання круглого столу проходило в рамках діяльності студентського наукового гуртка кафедри фінансів та кредиту економічного факультету «Теоретичні та практичні проблеми управління фінансами».

На засідання завітали завідувач кафедри фінансів та кредиту, доктор економічних наук Алла Череп, голова Запорізької громадської організації «Людина і суспільство» Володимир Волох, директор Жовтневої філії «Кредитпромбанк» Максим Чумаченко, доктор економічних наук професор Дмитро Бабміндра, заступник директора Малої академії управління бізнесом КРЦМтаШ Олена Старікова зі школярами та викладачі економічного факультету ЗНУ.
Під час зустрічі присутні заслухали та обговорили доповіді студентів економічного факультету Олександра Коробова, Сергія Медвідя, Аліни Чорнолуцької, Олександра Черкеза, Олега Андрющенко, Станіслава Кісіля, Олексанра Сиваченко, Діани Мурашкінцевої та Алли Лейбович.
Декан економічного факультету Алла Череп наголосила, що за результатами засідання круглого столу буде надруковано монографію про проблеми управління трудовими ресурсами, до якої увійдуть усі роботи студентів.

Олена Ярошенко