Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання Координаційної ради Наукового товариства студентів і аспірантів

30.09.2011 11:09

29 вересня відбулося перше в цьому навчальному році засідання Координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів нашого університету, на якому було представлено склад оновленої ради НТСА та окреслено пріоритетні напрямки його діяльності.

Тож, представляємо вам цьогорічних голів НТСА факультетів:
Катерина Полякова (факультет журналістики),
Олена Лопатіна (історичний факультет),
Михайло Бамбизов (юридичний факультет),
Віталія Лігузова (економічний факультет),
Анастасія Зяблова (факультет фізичного виховання),
Юлія Шаповал (фізичний факультет),
Катерина Свириденко (факультет соціальної педагогіки та психології),
Інна Старченко (математичний факультет),
Аліна Янчук (філологічний факультет),
Марія Гулбані (факультет менеджменту),
Катерина Мідько (біологічний факультет),
Ельдар Веремчук (факультет іноземної філології).
Незмінними помічниками голови НТСА ЗНУ Світлани Доброскок залишаються її заступник Ганна Ткач та секретар Ради Олександра Чірка.
На сьогоднішній день ще тривають презентації наукового товариства на факультетах, формується річний план роботи товариства. Також НТСА економічного та юридичного факультетів готують святкові спецвипуски інформаційного бюлетеня «Молодий науковець» до 20-річчя своїх факультетів.
А вже з 1 жовтня в університеті стартує конкурсний добір стипендіальної програми «Завтра.UA», до організації якого долучено і голів НТСА факультетів.
Що ж, НТСА нашого університету з новими силами та цікавими ідеями розпочало вже свою роботу. Сподіваємося, що й цього року нам буде чим пишатися.

Голова НТСА ЗНУ
Світлана Доброскок