Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Виставка вишивок від студенток факультету іноземної філології

Виставка вишивок від студенток факультету іноземної філології

18.10.2011 11:53 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології презентація Абітурієнт-2011

16 жовтня, у рамках Дня абітурієнта Запорізького національного університету, факультет іноземної філології разом з усіма вітав учнів шкіл, старшокласників та їхніх батьків. Варто зазначити, що студенти факультету вкотре продемонстрували, що вони є талановитими у всьому.

Родзинкою свята стала персональна виставка творчих робіт студентки 4 курсуЛюсине Єгозарової, третьокурсниці Лілії Зінкевич та студентки 1 курсу Оксани Нагорної. Вони представили виконані з високою майстерністю вишивки бісером та хрестиком. При цьому тематика та техніка виконання робіт відзначалися великою різноманітністю.
Ця виставка викликала неабияку зацікавленість як у керівництва та професорсько-викладацького складу університету, так і в майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.
Органічним доповненням виставки стала портретна галерея англомовних письменників, яку подарувала рідному факультету наша випускниця Анастасія Денщикова.

Факультет іноземної філології