Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті ЗНУ розпочала роботу Школа юного фізика

На фізичному факультеті ЗНУ розпочала роботу Школа юного фізика

19.10.2011 11:02 Фізичний факультет Абітурієнт-2011 презентація

16 жовтня, у рамках проведення Дня абітурієнта на фізичному факультеті ЗНУ розпочала роботу Школа юного фізика. Її створено зусиллями фізичного факультету ЗНУ, Науково-методичного центру Управління освіти Енергодарської міської ради та Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5 (НВК № 5).

На День абітурієнта до Запорізького національного університету приїхало 30 учнів 9 - 11-х класів енергодарського НВК № 5. Їх супроводжували заступники директора цього закладу з навчально-виховної роботи С. Перерва та з виховної роботи О. Кабакова, а також вчитель фізики Л. Менжинська.
Під час пленарного засідання майбутніх абітурієнтів зі шкіл Запоріжжя і Запорізької області, зокрема, гостей із Енергодара, привітали декан фізичного факультету Анатолій Добрун та завідувачі кафедр.
Цього ж дня для гостей заходу провели екскурсію, під час якої викладачі ознайомили школярів з навчальними лабораторіями факультету, розповіли про основні напрямки наукової роботи та здобутки у цій діяльності. Далі старшокласникам прочитали науково-популярну лекцію на тему: «Некристалічні матеріали», яка виявила неабиякий інтерес у слухачів. Наприкінці заходу серед учнів влаштували експрес-тестування з фізики.
Викладачі фізичного факультету ЗНУ та вчителі енергодарського НВК № 5 провели нараду, на якій обговорили навчальні програми Школи юного фізика, графіки практичних занять для учнів у навчальних лабораторіях фізичного факультету та лекцій наших викладачів факультету в НВК № 5 м. Енергодар. Учасники наради висловили сподівання на плідну і успішну роботу Школи юного фізика.

Фізичний факультет ЗНУ