Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики взяли участь у фотовиставці «День-2011»

Представники факультету журналістики взяли участь у фотовиставці «День-2011»

26.10.2011 09:29 Все Факультети Журналістики факультет журналистики фотовиставка

До 15-річчя всеукраїнської газети «День» 21 жовтня в Києві, в «Українському домі» відкрилася 13 фотовиставка «День-2011».

Роботи фотокореспондентів видання, фотографів-професіоналів і аматорів, їхні метафоричні, глибокі, жартівливі, драматичні погляди на сучасну українську дійсність укотре привабили відомих медіа-персон, політиків, журналістів і шанувальників якісної фотографії. ЗНУ, зокрема факультет журналістики, з газетою «День» об’єднує давня та плідна співпраця. Тому невипадково, що наш університет заснував власну номінацію на фотоконкурсі.
Привітати з ювілеєм колектив газети, а також нагородити переможця від Запорізького національного університету, до Києва приїхали доцент кафедри журналістської творчості, реклами та зв’язків із громадськістю Павло Мірошниченко та голова студентської ради факультету журналістики Антон Осадчук. Цінний подарунок від ЗНУ отримав Андрій Голубцов з м. Рівне за проникливу та глибоку фотороботу «Зима все з’їсть». Біля світлини переможця представники ЗНУ сфотографувалися разом із магістром журналістики нашого університету, власкором газети «День» Ігорем Самокишем.