Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменка ЗНУ серед переможців Міжнародного турніру з дзюдо

Спортсменка ЗНУ серед переможців Міжнародного турніру з дзюдо

27.10.2011 13:31 Все Факультети Фізичного виховання

У Донецьку завершився Міжнародний молодіжний турнір з дзюдо на честь Заслуженого тренера України Юрія Зусера. Медалі розіграли вже у вісімнадцятий раз, а в змаганнях взяли участь 508 дзюдоїстів 1989-1996 рр. народження.

Для українців цей старт був ще і відбірковим до молодіжного Чемпіонату Європи, який відбудеться в листопаді в Тюмені. Найкращий результат на турнірі продемонстрували господарі, завоювавши 17 комплектів нагород, з них 5 золотих.
Серед українських регіонів солідний комплект з 8 медалей виграли дзюдоїсти Запорізької області. Серед дівчат у вазі 48 кг переможницею стала студентка факультету фізичного виховання ЗНУ Марина Крот. Ще одна запорізька спортсменка, Галина Тарасова, отримала перемогу у вазі 78 кг. По 6 медалей здобули спортсмени Харківської і Дніпропетровської областей.