Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершились відбіркові тури конкурсу першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися»

28.10.2011 15:03 Конкурс Математичний факультет Юридичний факультет Факультет журналістики Факультет соціальної педагогіки та психології

В останній конкурсний день на сцену вийшли команди чотирьох факультетів: математичного, юридичного, журналістики та СПП. Нагадаємо, тема цьогорічного традиційного конкурсу – «Ах, этот безумный, безумный 20 век».

Першими свою роботу представили конкурсанти математичного факультету, які відкрили свою конкурсну програму відеопрезентацією «В бой идут одни математики». Яскравий виступ математиків запам’ятався глядачам пристрасним танго від Вікторії Стоянович та Андрія Пєшкова, музичними номерами Дениса Назаренка, Кирила Савенкова та Андрія Мільчевського.
Наступними демонстрували свої таланти першокурсники юридичного факультету. Судді конкурсу особливо відзначили вокальні номери та щиру підтримку вболівальників цього факультету. Високу оцінку заслужили Анастасія Латипова, Інна Ковальова, Ольга Гришкова.
Факультет журналістики також розпочав виступ фільмом. Першокурсники виконали присвяту Центру культурно-масової роботи. Своїм співом причарувала глядачів та журі Ніно Мджаванадзе, запам’ятались хореографічні номери Івана Столяревського.
Завершували останній конкурсний день першокурсники факультету соціальної педагогіки та психології. На початку команда конкурсантів заспівала «Молитву». Студенти СПП показали глядачам запальний Джайв, танок «Бурлеск», а завершили виступ хореографічним номером «О'кей хепі-енд».
Переможці студентського фестивалю першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися» назвуть 15 листопада на гала-концерті.